New Force Citiline 10 Seat MUV Walkaround

Force Citiline نیروی خود را از طریق یک موتور 2596 سی سی دیزلی که از مرسدس بنز تامین می شود تامین می کند. این موتور قدرت 91 ، بخار در 3200 دور در دقیقه و گشتاور 250 نیوتن متر در 1400 تا 2400 دور در دقیقه را ارائه می دهد که با یک گیرب، 5 سرعته دستی جفت می شود. سیستم تعلیق از طریق سیستم تعلیق دو جناغی مستقل از جلو با فنرهای میله پیچشی جلو و فنرهای برگ سهموی عقب است. فورس موتورز سیتی‌لین را با 3 سال و 3 هزار کیلومتر گارانتی عرضه می‌کند.


منبع: https://www.rushlane.com/new-force-citiline-10-seater-muv-walkaround-interiors-12470868.html

از ویژگی‌های داخل هواپیما نیز می‌توان به شیشه‌های برقی برای سرنشینان ردیف دوم، درگاه‌های شارژ USB، سوکت شارژ ۱۲ ولتی و دریچه‌های تهویه مطبوع روی سقف برای سرنشینان عقب اشاره کرد. ایمنی از طریق ترمزهای دیسکی، ABS و EBD است که به صورت استاندارد ارائه می شوند. همانطور که در فورس سیتیلین در بالا دیده می شود، صندلی های پارچه ای دارد.

مشخصات موتور

Force Citiline MUV 2023
Force Citiline MUV 2023

Force Citiline MUV به ،وان یک وسیله نقلیه شخصی در ا،ر ایالت های هند ثبت شده است اما به ،وان یک وسیله نقلیه تجاری در دهلی و ماهاراشترا ثبت شده است.

Force Citiline پلت فرم خود را با Gurkha SUV و Trax Cruiser مش، است. این یک مدل 10 نفره است که به ،وان خودروی شخصی در سراسر کشور به ثبت رسیده است، به جز در دهلی و ماهاراشترا که فقط خودروهای 8 نفره مجاز به ثبت شخصی هستند.

Force Citiline که بزرگترین خودروی مسافربری هند است، دارای طول 5120 میلی متر، عرض 1818 میلی متر و ارتفاع 2027 میلی متر است. فاصله از زمین 191 میلی متر، وزن ناخالص 3140 کیلوگرم و فاصله بین دو محور 3050 میلی متر است. این خودرو دارای م،ن سوخت 63.5 لیتری است و بر روی چرخ های فولادی 15 اینچی سوار می شود.

پیاده روی Force Citiline – بیرونی، داخلی

Force Citiline که از نمای بیرونی خود شروع می‌شود، از حالت جعبه‌ای خود می‌بالد و بسیاری از ویژگی‌های خود را از Trax Cruiser به عاریت گرفته است. یک جلوپنجره مستطیلی شکل با چهار شکاف افقی و درج‌های نگین‌دار دارد که به شما امکان جذابیت بالاتری می‌دهد. همچنین یک آرم گرد سیتیلین روی جلوپنجره وجود دارد که با رنگ بدنه تمام شده است. چراغ‌های جلو هالوژن مربعی، پنل‌های رنگی بدنه، ORVM‌های سیاه و سفید، قوس‌های چرخ‌ها و دستگیره‌های درب و یک کاپوت بزرگ بخشی از نمای بیرونی آن هستند.

فورس موتورز سیتیلین MUV 10 نفره جدید را در هند عرضه کرد. این در یک نسخه ارائه شده است، قیمتی معادل روپیه. 15,93,953 (نمایشگاه سابق) و عمدتاً بر اساس Trax Cruiser است. Yatin Kotlia اکنون یک راه حل دقیق از این MUV جدید به اشتراک گذاشته است. نمای بیرونی و داخلی آن با تعدادی از ویژگی های قرض گرفته شده از Trax Cruiser جزئیات می شود.

Force Citiline دارای یک دسته ابزار با MID آبی رنگ، یک سیستم موسیقی و یک فرمان بزرگ است. با این حال، هیچ سیستم اطلاعات سرگرمی ندارد. صندلی راننده قابل تنظیم است و کنترل های هر 4 شیشه برقی روی کنسول مرکزی قرار دارند.

فضای داخلی در آرایش 10 نفره (9 + راننده) در طرح صندلی 2 + 3 + 2 + 3 با هر چهار ردیف صندلی های رو به جلو است. این ویدئو جزئیات صندلی‌های ردیف دوم را نشان می‌دهد که از نوع نیمکتی با قابلیت ت،یم 60:40 هستند، در حالی که به مسافران ردیف سوم صندلی‌های کاپیتان ارائه می‌شود. همه صندلی‌ها را می‌توان برای دسترسی آسان فرو کرد و صندلی‌های ردیف آ، را می‌توان برای فضای چمدان بیشتر تا کرد، اگرچه فضای صندوق بار چیزی شبیه به یک محدودیت است.