New Force Urbania VAN در نمایشگاه فروشنده

فضای داخلی Force Motors Urbania برای ارائه راحتی و آسایش بهینه، صرف نظر از سفرهای کوتاه یا طول، مدت، طراحی شده است. ورود و ،وج با درب کشویی با بازشو ساده شده است. این ون دارای بهترین فضای کابین، عرض و ارتفاع ایستاده در بخش است. پس از نشستن، مسافران می‌توانند به ویژگی‌هایی مانند سیستم سه‌گانه AC پیشرفته، صندلی‌های تکیه‌دار و چراغ‌های مطالعه جداگانه و درگاه‌های USB دسترسی داشته باشند.

رانندگان نیز می توانند انتظار تجربه بهتری را داشته باشند، با ویژگی هایی مانند کابین خلبان پیشرفته، فرمان شیب و تلسکوپی، اهرم دنده نصب شده بر روی داشبورد، کمک پارک مع، مجهز به دوربین و سنسورهای اولتراسونیک و استارت استاپ موتور. Urbania دارای یک صفحه نمایش لمسی 7 اینچی با اتصال بلوتوث و ورودی های دوربین است. از Apple CarPlay و Android Auto پشتیب، می کند.

Urbania مجهز به پنجره های پانورامای مهر و موم شده است که به کاربران امکان می دهد از منظره بیرونی لذت ببرند و در عین حال گرد و غبار و صدای ناخواسته را حذف می کند. مسافران می توانند انتظار راحتی سواری را داشته باشند که با سیستم تعلیق جلو مستقل با فنرهای عرضی و کمک فنرهای تلسکوپی دوگانه امکان پذیر شده است.

موتور Force Motors Urbania، مشخصات

Urbania در سه نوع شاسی کوتاه، متوسط ​​و بلند موجود است. ظرفیت صندلی ها به ترتیب 10، 13 و 17 بدون احتساب راننده است. قیمت ها 29.50 میلیون روپیه، 28.99 لک و 31.25 میلیون روپیه است. نوع فاصله محوری کوتاه ارزان‌ترین مدل نیست، زیرا نرخ GST بالاتری معادل 43 درصد را به خود اختصاص می‌دهد. انواع فاصله بین دو محور متوسط ​​و بلند دارای GST 28٪ هستند.

Powering Force Motors Urbania یک موتور توربو دیزل 2.6 لیتری FM CR است. حدا،ر قدرت آن 115 ، بخار و حدا،ر گشتاور 350 نیوتن متر است. به گیرب، 5 سرعته متصل می شود. این همان موتوری است که در SUV Force Gurkha کار می کند.

نیو فورس اورب،ا وانت
نیو فورس اورب،ا وانت

در حالی که نسخه الکتریکی ممکن است مدتی طول بکشد تا به خط مونتاژ برسد، تولید سریال برای نوع ICE ون فورس موتورز Urbania آغاز شده است. به زودی در نمایندگی های خودروهای تجاری Force Motors در مترو و مینی مترو در دسترس خواهد بود. پیش از آن، ویدئویی جدید جزئیات بیرونی و داخلی نسل جدید Urbania را نشان می دهد.

New Force Urbania Van – First Look Walkaround

Force Motors Urbania دارای طیف وسیعی از ویژگی های ایمنی است. این شامل فرمان تاشو، کیسه هوای دوگانه، ABS با EBD، ESP پیشرفته، کمک نگهدارنده در سربالایی با ESP، ایموبلایزر موتور و حفاظت از واژگونی است. Urbania همچنین با هنجارهای ایمنی عابران پیاده آتی مطابقت دارد.


منبع: https://www.rushlane.com/force-urbania-review-walkaround-first-look-dealer-12454454.html

حدود دو سال پیش، فورس موتورز از پلتفرم متحرک مش، نسل بعدی خود با کد T1N رونمایی کرد. هر دو نوع ICE و EV نسل جدید ون در نمایشگاه خودرو 2020 به نمایش گذاشته شدند. ظاهراً راه اندازی به دلیل همه گیری به تعویق افتاده است.

فورس اورب،ا در سه نسخه موجود است که قیمت آن از 28.99 تا 31.25 میلیون روپیه است.

نیو فورس اورب،ا وانت
نیو فورس اورب،ا وانت

Force Motors Urbania در مقایسه با نسل فعلی ون های رایج در دسترس، یک جهش تکاملی بزرگ برداشته است. دارای طیف گسترده ای از ویژگی های بخش اول است. فورس موتورز همچنین برای بهبود ظاهر و احساس کلی تلاش کرده است تا اطمینان حاصل کند که Urbania مطابق با استانداردهای طراحی جه، است.

برخی از نکات برجسته عبارتند از لامپ های پروژکتور در بخش اول، LED DRL و چراغ های عقب LED با تکنولوژی راهنمای نور. فاسیای جلو دارای طراحی عضل، الهام گرفته از ، نر است که حضور قوی در خیابان را تضمین می کند. Urbania دارای بدنه ایرودینامیکی طراحی شده است که نه تنها از نظر زیبایی شناسی دلپذیر است، بلکه عملکرد و پایداری را نیز بهبود می بخشد. به ویدیوی تفصیلی راهپیمایی New Force Urbania Van، که اعتبار آن به Motor Planet Official است، نگاهی بیندازید.