New Hero Motorcycle Spied – Xtreme 125cc برای رقیب Pulsar 125؟

دوچرخه مسافرتی جدید Hero احتمالاً موتور 125 سی سی را از سایر دوچرخه های 125 سی سی هیرو قرض می گیرد. موتور Glamour XTEC و Splendor XTEC روی برد، حدا،ر قدرت 10.7 ، بخار و حدا،ر گشتاور 10.6 نیوتن متر را تولید می کند. به گیرب، 5 سرعته متصل می شود.

Hero Xtreme 125R جدید جاسوسی شد
Hero Xtreme 125R جدید جاسوسی شد. تصویر – MRD Vlogs

به محض عرضه، دوچرخه‌های مسافرتی جدید Hero با موتورهایی مانند TVS Raider، Bajaj Pulsar NS125 و Honda SP 125 رقابت خواهند کرد.

دوچرخه مسافرتی جدید Hero ممکن است اوا، امسال عرضه شود. احتمالا در حدود فصل جشن. هیرو می‌تواند در حال برنامه‌ریزی برای عرضه این دوچرخه با قیمتی رقابتی باشد. برای مرجع، رقیب TVS Raider با قیمت پایه 93719 روپیه (نمایشگاه سابق دهلی) در دسترس است.


منبع: https://www.rushlane.com/new-hero-motorcycle-spied-xtreme-125cc-to-rival-pulsar-125-12472250.html

برای مجموعه ای متنوع تر، Hero MotoCorp روی طیف جدیدی از دوچرخه ها کار کرده است. این شامل دوچرخه های مسافرتی جدید و همچنین پیشنهادات ممتاز در بخش وزن متوسط ​​است. Xtreme 160R 4V اخیراً با قیمت 1.36 میلیون روپیه عرضه شد. انتظار می‌رود که کاریزما XMR اوا، امسال عرضه شود. Hero همچنین در حال توسعه یک اسکوتر ما،ی جدید است. اینها به وضوح نشان می دهد که Hero MotoCorp به دنبال کاهش وابستگی به دوچرخه های 100 سی سی خود است.

Hero Xtreme 125R جدید جاسوسی شد
Hero Xtreme 125R جدید جاسوسی شد

جزئیات دوچرخه مسافرتی جدید قهرمان

دوچرخه مسافرتی جدید Hero را می توان با یک خوشه ابزار کاملا دیجیتال مشاهده کرد. این می تواند مشابه یا مشابه مورد استفاده در سایر دوچرخه های هیرو 125 سی سی مانند Glamour XTEC و Super Splendor XTEC باشد. یا می تواند شبیه به کنسول LCD مع، مورد استفاده در Xtreme 160R باشد که اخیراً راه اندازی شده است. Hero برای ارائه آن به ،وان یک ماشین توانمند، می تواند دوچرخه مسافرتی جدید را به اتصال بلوتوث مجهز کند.

Hero Xtreme 125R جدید جاسوسی شد
Hero Xtreme 125R جدید جاسوسی شد

این دوچرخه دارای دوشاخه های تلسکوپی در جلو و یک واحد تک شوک در عقب است. وظایف ترمز توسط یک ترمز دیسکی در جلو و یک ترمز درام در عقب انجام می شود. این دوچرخه احتمالاً از چرخ‌های 18 اینچی در دو انتها استفاده می‌کند.

در حالی که Hero رهبر بازار در بخش موتورسیکلت های رفت و آمد است، اعتماد زیادی به دوچرخه Splendor 100cc وجود دارد. در ماه آوریل، سهم اسپلندر در فروش کلی بیش از 2/3 بود. از منظر ،ب و کار، این دقیقاً مانند قرار دادن تمام تخم مرغ های خود در یک سبد است.

این دوچرخه در عین داشتن نمای اسپرت، حالت سواری راحتی دارد. دارای دسته عریض و عقب کشیده و گیره های پایی که در مرکز نصب شده اند. بخش صندلی سوار دارای نمایه ای است که ارتفاع کمتر صندلی و راحتی مطلوب را تضمین می کند. بخش صندلی پیلیون کمی باریک به نظر می رسد، اگرچه ریل های ضخیم دستگیره باید بتوانند از ثبات کافی اطمینان حاصل کنند.

Hero Xtreme 125R جدید جاسوسی شد
Hero Xtreme 125R جدید جاسوسی شد

قهرمان عملکرد دوچرخه مسافرتی جدید

سیستم تعلیق تلسکوپی استاندارد و ترمز درام عقب نشان می دهد که قاطر آزمایشی یک دوچرخه مسافرتی 125 سی سی جدید است. با توجه به اینکه TVS Raider رقیب اصلی است، دوچرخه جدید Hero ظاهری اسپرت دارد. برخی از ویژگی‌های کلیدی عبارتند از: چراغ‌های جلوی تیز، م،ن سوخت حجاری‌شده با ،دها، آینه‌های دید عقب جمع‌وجور، چراغ‌های راهنما، روشنایی تمام ال‌ای‌دی، طراحی صندلی‌های ت،یم‌شده و اگزوز ضعیف. دوچرخه دارای بخش دم کوتاه و آغوش ،تیک عقب است.