New Road Safety TVC Ft Akshay Kumar

دلیل اصلی مخالفت این است که 6 کیسه هوا قیمت خودروهای کوچک پایه را بالا می برد. این خودروها را برای تعداد قابل توجهی از کاربران دو چرخ که به دنبال ارتقا به چهار چرخ هستند، غیرقابل دسترسی خواهد کرد.

TVC جدید که 6 کیسه هوا را تبلیغ می کند

برای برخورد مثبت با چنین مخالفتی، نیتین گادکاری، وزیر اتحادیه، یک TVC با آکشای کومار به اشتراک گذاشته است که مفید بودن 6 ایربگ را برجسته می کند. ویدئوی زیر نشان می دهد که چگونه این زوج تازه ازدواج کرده پس از درک اهمیت 6 ایربگ ماشین خود را عوض می کنند. اگرچه این ویدیو نام خودروی برند خودرو را فاش نمی‌کند، خودرویی که این زوج به آن تغییر می‌دهند شبیه کیا سلتوس است که اکنون دارای 6 کیسه هوا به‌صورت استاندارد در هند است.

،ت همچنین در حال بررسی این ایده است که هشدار کمربند ایمنی را برای سرنشینان عقب اجباری کند. در حال حاضر، هشدار کمربند ایمنی فقط برای سرنشینان جلو اجباری است. هشدار کمربند ایمنی عقب، همراه با اعمال جریمه برای نبستن کمربند ایمنی، می تواند به کاهش جراحات و تلفات کمک کند. بر اساس داده های سال 2020، حدود 15 هزار مرگ و 39 هزار زخمی به دلیل استفاده ن، از کمربند ایمنی بوده است. باید دید این قو،ن ایمنی جدید چه زم، اجرا می شوند.
منبع: https://www.rushlane.com/new-road-safety-tvc-ft-akshay-،ar-promotes-6-airbags-12448928.html

6؟؟؟؟؟؟ ???? ????? ?? ؟؟؟ ?? ؟؟؟؟؟؟ ?? ???????? ؟؟؟؟؟؟#؟؟؟؟؟؟؟؟؟_؟؟؟_؟؟؟؟؟؟_2022#ایمنی_راههای_ملی 2022 @akshay،ar pic.twitter.com/5DAuahVIxE

در پی حادثه تلخ کوروش میستری، ،ت بستن کمربند ایمنی را برای همه مسافران اجباری خواهد کرد. تحقیقات نشان داد که میستری که در صندلی عقب نشسته بود، کمربند ایمنی نبسته بود. گزارش پزشکی صدمات متعدد و ترومای قفسه سینه را نشان داد. پیش از این فقط سرنشینان جلو م،م به بستن کمربند ایمنی بودند. با قانون جدید، سرنشینان عقب که از کمربند ایمنی استفاده نمی کنند، به همان شیوه ای که در حال حاضر برای سرنشینان جلو اعمال می شود جریمه می شوند.

— نیتین گادکاری (@nitin_gadkari) 9 سپتامبر 2022

پیش نویس ابلاغیه اجباری شدن 6 ایربگ برای خودروهای سواری اوایل سال جاری در دی ماه صادر شد. طبق این پیش نویس، تمام خودروهای دسته M1 که پس از اول اکتبر 2022 تولید می شوند، م،م به ارائه 6 کیسه هوا به صورت استاندارد در تمامی مدل ها خواهند بود. با این حال، با توجه به مخالفت اقشار مختلف، باید دید که آیا پیش نویس اطلاعیه در قالب اصلی خود اجرا می شود یا خیر.

افرادی با بودجه محدود نیز با این حرکت مخالف هستند، زیرا تصور عمومی وجود دارد که 6 کیسه هوا باعث گر، خودروها می شود. و، حمل‌ونقل جاده‌ای و بزرگراه‌های هند (MORTH) احتمالاً در تلاش است تا پیش از اجباری ، 6 کیسه هوا برای همه خودروهای سواری، حمایت خود را افزایش دهد.

در حالی که تلاش‌های ،ت برای بهبود ایمنی خودرو با 6 کیسه هوا قابل ستایش است، به نظر می‌رسد که هم از سوی تولیدکنندگان و هم از سوی مصرف‌کنندگان مقاومت وجود دارد. به ،وان مثال، مروتی قبلاً از ،ت خواسته بود در اقدام خود برای اجباری ، 6 کیسه هوا برای همه خودروهای سواری تجدید نظر کند.

در حالی که 6 کیسه هوا می توانند ایمنی را افزایش دهند، ممکن است در بخش خودروهای سطح ورودی حساس به قیمت، جای دادن آن دشوار باشد.

Govt TVC جدید 6 کیسه هوا را تبلیغ می کند
Govt TVC جدید که 6 کیسه هوا با تصویر آکشی کومار در کنار خودروی پلیس تاتا سومو ایستاده است.
نیتین گادکاری در پاسخ به سؤالاتی مبنی بر اجباری شدن 6 ایربگ گفته بود که در تلاش هستیم این کار را انجام دهیم. گادکاری در لوک سبها گفت که هزینه یک ایربگ 800 روپیه است و ،ت در فکر اجباری ، 6 ایربگ است. با این حال، او ج، زم، دقیقی را تا زمان اجرای پیش نویس اطلاعیه ارائه نکرد. به دلیل مخالفت، این امکان وجود دارد که قانون 6 کیسه هوا به تعویق بیفتد یا برای حذف انواع خاصی از خودروها مانند هاچ بک های پایه تغییر کند.

هشدار کمربند ایمنی برای صندلی های عقب