Ola Electric Scooter Move OS 3 در دیوالی 2022 راه اندازی شد

با نگاهی به بازه زم، Move OS 2 برای راه‌اندازی و تأخیرهای متعدد، نظرات متفاوتی در مورد اینکه آیا Ola Electric می‌تواند بازه زم، Diwali را برای Move OS 3 انجام دهد یا خیر، داریم. این بدان م،است که نرم افزار قبلاً کامپایل شده است و اکنون در حال آزمایش خواهد بود. سرعت خوبه اما با توسعه و اصلاح نرم افزار و سخت افزار، سرعت دستور العملی برای فاجعه است.
منبع: https://www.rushlane.com/ola-electric-s،-move-os-3-launch-on-diwali-2022-12443494.html

Ola Electric همچنان به نوید دادن ویژگی های جدید برای اسکوتر برقی S1 Pro خود ادامه می دهد. اما خبر خوب این است که ا،ر ویژگی های وعده داده شده با وجود اینکه زمان شیرین خود را گرفته اند، منتشر شده اند. این ویژگی باعث ایجاد اعتماد و اطمینان نسبت به این برند استارتاپی می شود که در مدت زمان کوتاهی هدف بزرگی دارد. ما این را به این دلیل می گوییم که Ola قبلاً نوید یک خودروی الکتریکی را داده است. آره

Hypercharging می تواند به این م،ی باشد که Ola اکنون اجازه ولتاژ یا آمپر بیشتری را می دهد، بنابراین وات شارژ را با Move OS 3 افزایش می دهد. این باعث می شود زمان شارژ تا حدودی کاهش یابد. ویژگی تماس ممکن است یک صفحه کلید دیجیتال را روی دسته ابزار صفحه لمسی معرفی کند یا به شما امکان می دهد از بلند،ای روروک مخصوص بچه ها مستقیماً یا هر دو تماس بگیرید، اگر این مشکل شماست (به طرز عجیبی). در نهایت، ما به اشتراک گذاری کلید داریم که به افراد دیگر امکان می دهد به جای تلفن کاربر، به اسکوتر Ola با دسترسی موقت یا دائمی با تلفن خود دسترسی داشته باشند.

Move OS 3 چیست؟ سؤال خوبی بود. اسکوتر برقی Ola S1 Pro یک اسکوتر نسل جدید با اتصال پیشرفته است که به روز رس، OTA را امکان پذیر می کند. این به‌روزرس،‌ها شبیه به‌روزرس،‌های نرم‌افزاری هستند که در تلفن‌های همراه و سایر دستگاه‌های مح،اتی خود دریافت می‌کنیم. به‌روزرس،‌های نرم‌افزار Ola می‌توانند پارامترهای خودرو را تغییر دهند و همچنین ویژگی‌هایی را اضافه کنند.

Ola Electric S، Move OS 3 در Diwali 2022 راه اندازی شد
Ola Electric S، Move OS 3 در Diwali 2022 راه اندازی شد

انتظار می‌رود که Ola Move OS 3 بر خلاف Move OS 2.0 که با تاخیرهای متعددی روبرو شد، به موقع در سراسر دیوالی عرضه شود.

تیزر راه اندازی اسکوتر Ola Electric Move OS 3
تیزر راه اندازی اسکوتر Ola Electric Move OS 3

نگه داشتن در تپه به کاربران کمک می کند هنگام حرکت در شیب جایی که روروک مخصوص بچه ها عقب نمی رود. قفل مجاورتی شبیه به سنسورهای درخواستی است که ما در خودروهایی داریم که خودرو تشخیص می‌دهد کلید نزدیک است، در مورد S1 Pro، یک تلفن. حالت ها ممکن است تم های قابل تعویض برای کنسول ابزار باشند. در حالی که regen v2 به نرم افزار جدیدی اشاره دارد که ترمز احیا کننده را کنترل می کند و امکان کنترل دقیق تر یا تغییر شدت regen را فراهم می کند.

Ola Electric نیز با ش،ت های زیادی روبرو بوده است. حادثه خطر آتش سوزی که در پونا رخ داد، یکی از مشتریان S1 Pro اسکوتر برقی خود را آتش زد زیرا او ادعا کرد که قابل استفاده نیست و چند حادثه که در آن شاخک تعلیق یک طرفه جلو ش،ته شد. اما در دنیایی که اشتباه فراخوان ایربگ تاکاتا وجود دارد که بر روی 7 کرور خودرو در سراسر جهان با کیسه‌های هوا معیوب تأثیر گذاشته است، Ola S1 Pro ناچیز است.

Ola Move OS 3 راه اندازی ج، زم،

– بهاویش آگاروال (@bhash) 17 جولای 2022

مدیر عامل اولا الکتریک، بهاویش آگاروال، اخیراً به پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی آمد تا سیستم عامل Move OS 3.0 را معرفی کند که قرار است برای همه منتشر شود. نه فقط مشتریان را برای آزمایش آزمایشی انتخاب کنید، بلکه همه. این یک وعده بزرگ است. در این پرتو، می‌توان انتظار داشت که Move OS 3 برای مشتریان منتخب قبل از دیوالی اجرا شود.

بنابراین، چه انتظاری از Move OS 3 نسبت به Move OS 2 داریم؟ Bhavish Aggarwal وعده ارتقاء و اضافه شدن برخی ویژگی ها را داده است که به کاربران فعلی S1 Pro در نحوه تعامل آنها با اسکوتر برقی ارزش افزوده می دهد. در میان بسیاری، برخی از ویژگی های اضافه شده توسط مدیر عامل Ola عبارتند از: نگه داشتن در تپه، باز ، قفل مجاورت، حالت ها، regen v2، شارژ بیش از حد، تماس و اشتراک گذاری کلید. از این میان، او ویژگی Moods اسکوتر Ola Electric Move OS 3 را در ویدیوی زیر به اشتراک گذاشته است.

چه چیزی جدید است؟

آزمایش ویژگی Moods در MoveOS 3.

این یکی برای ،، است که هنوز خماری ICE دارند! من اسم نمی برم؟ pic.twitter.com/Z70eZpOcN8