Otua Electric 3W Cargo Launch قیمت 3.5 لیتر

Dandera Ventures، شرکتی که در زمینه تولید وسایل نقلیه تحویل مایل آ، و لجستیک فعالیت می کند، خودروی سه چرخ الکتریکی باری جدید را به نام OTUA معرفی کرده است. قیمت آن از 3.5 لک تا 5.5 لک (نمایشگاه سابق) است و دارای چندین قابلیت پیشرو در صنعت است.

در چند سال گذشته شاهد پیشرفت صنعت تدارکات و تحویل آ،ین مایل بوده ایم. همچنین قرار است در سال‌های آتی به بازاری 5 میلیارد دلاری افزایش یابد، زیرا چندین خودروساز مشتاق به گرفتن بخشی از این پای هستند. صنعت خودرو به ،وان یک کل به آرامی اما مطمئناً در عرصه خودروهای الکتریکی در تلاش برای صرفه جویی در انرژی و صرفه جویی در محیط زیست جلو می رود.

Otua دارای بالاترین کیفیت، دارای بالاترین ظرفیت حمل بار و دارای بیشترین برد در هر بار شارژ است.

Otua Electric 3W Cargo
Otua Electric 3W Cargo

OTUA که توسط بخش تحقیق و توسعه Dandera Ventures طراحی و توسعه یافته است، با طراحی آیرودینامیکی عرضه می شود که در مقایسه با سایر وسایل نقلیه مشابه در بخش خود، 25 درصد راندمان هوا را کاهش می دهد. این یک کابین راننده بزرگ با تهویه مطبوع دارد و یک خودروی الکتریکی متصل با برنامه مدیریت ناوگان راننده است. Dandera OTUA از یک بسته باتری 15.8 کیلووات ساعتی همراه با یک موتور الکتریکی 12.8 کیلووات و 49 نیوتن متر تغذیه می کند. حدا،ر سرعت به 55 کیلومتر در ساعت محدود شده است. بر روی چرخ های فولادی سوار می شود که روی هر سه چرخ ترمزهای دیسکی نصب شده است.

رزرو و تحویل

Otua Electric 3W Cargo نیز به صورت اشتراکی ارائه می شود. این شرکت در حال حاضر بخش لجستیک و تحویل آ،ین مایل را هدف قرار داده است، همچنین فروش برای ،یداران فردی در بازارهای منتخب در هند آغاز خواهد شد.

سه چرخ برقی OTUA

Otua اکنون برای پیش رزرو در دسترس است و شرکت تأیید می کند که تحویل از سه ماهه اول سال 2023 آغاز می شود. در ابتدا، تحویل در دهلی NCR، ماهاراشترا و گجرات انجام می شود و به صورت مرحله ای در سراسر کشور گسترش می یابد. خودروی الکتریکی باری سه چرخ Otua هیچ رقابت دیگری در بخش خود به خصوص در مورد ظرفیت تحمل بار آن ندارد.


منبع: https://www.rushlane.com/otua-electric-3w-cargo-launch-price-rs-3-5-l-range-165-kms-12448957.html

خودروی برقی سه چرخ Otua با طرح رنگ بیرونی سفید با لهجه‌های مشکی روی شیشه جلو، آینه‌های بال و دستگیره درها با بدنه یا محفظه بار جداگانه ارائه شده است. همچنین بهترین دید در سطح جاده را برای رانندگان ارائه می دهد.

Otua به صورت خودکار به عقب نوشته می شود – یک بازی کلمه برای AUTO سنتی. Otua اولین حضور خود را در نمایش واقعی Shark Tank انجام داد و قراردادی توسط K،tij Bajaj، موسس و مدیر اجرایی Dandera Ventures با اشنیر گروور، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل سابق BharatPe امضا شد.

Otua Electric 3W Cargo
Otua Electric 3W Cargo

گفته می شود که Otua به ویژه برای بخش تدارکات و تحویل آ،ین مایل طراحی شده است که به لجستیک B2B و B2C ارائه می شود. این خودرو به ،وان یک خودروی تمام الکتریکی طراحی شده است و یک محصول 100 درصد ساخت هند است. این دستگاه دارای چندین قابلیت پیشرو در صنعت است که از جمله آنها می توان به عملکرد فوق العاده، امکانات برای بالاترین حجم در 183 سی سی، بالاترین ظرفیت حمل بار 900 کیلوگرم و طول، ترین برد با 165 کیلومتر در هر بار شارژ (به بیش از 300 کیلومتر افزایش یافت).