Polestar 6 مانند یک نیسان Z EV بدون عنصر Retro به نظر می رسد

این به م،ای ،وجی ،یبی 872 ، بخار (641 کیلووات) و 664 پوند فوت (900 نیوتن متر) است. این به Polestar 6 اجازه می دهد تا در 3.2 ث،ه به سرعت 60 مایل در ساعت (97 کیلومتر در ساعت) برسد و حدا،ر سرعت محدود الکترونیکی آن 155 مایل در ساعت (250 کیلومتر در ساعت) باشد. برای در نظر گرفتن همه چیز، Polestar 1 2018، که اولین مدل هیب، این برند سوئدی با عملکرد بالا بود، 600 ، بخار قدرت (441 کیلووات) و 738 پوند فوت (1000 نیوتن متر) دارد و آن را قادر می سازد به 60 مایل در ساعت (97 کیلومتر) برسد. /h) در 4.0 ث،ه.

اگر متوجه نشدید من در مورد چه چیزی هستم (گاهی اوقات، حتی من مطمئن نیستم) بخشیده خواهید شد، اما Polestar 6 در حال شکل گیری است تا اولین خودروی اسپرت برقی با عملکرد بالا باشد که به ضرر شما نخواهد بود. حداقل، نه به اندازه سایر بازیکنان در این بخش، و این چیزی است که نیسان Z موفق شد برای بازار خودروهای اسپرت احتراق داخلی به آن دست یابد. با این اوصاف، زم، که Polestar 6 در نهایت به فروش برسد، همان کاری را که نیسان Z برای خودروهای اسپورت معمولی انجام داد، برای بخش خودروهای الکتریکی پرفورمنس انجام خواهد داد.

طرح ک،یک دو سرنشینه Polestar 6 شبیه یک خودروی اسپورت ک،یک موتور جلو و دیفرانسیل عقب است که نیسان Z است. علیرغم اینکه هر دو خودرو دارای طراحی با خطوط تیزتر هستند، Polestar 6 فاقد ،اصر آینده نگر است. البته، Polestar 6 پیشینیان ندارد، در حالی که میراث نیسان Z بیش از نیم قرن و در حال افزایش است.

آیا Polestar می تواند خودروی برقی قابل دستیابی با عملکرد بالا در این بخش باشد؟

Polestar 6 Z الکتریکی است، نیسان هنوز ساخته نشده است

Polestar به ،وان تیونر داخلی ولوو شروع به کار کرد. در حالی که این لباس مسئول بسیاری از نسخه‌های داغ مدل‌های ولوو است، اما در نهایت به برند فرعی EV ولوو تبدیل شد. Polestar 6، به طور خاص، اولین خودروی اسپرت EV این شرکت سوئدی است و مجموعه موتورهای دوقلو الکتریکی را با سدان Polestar 5 EV که قرار است در سال 2024 معرفی شود، مش، است.

نیسان Z 2023 - عملکرد، قیمت و ع، های خارجی - تصویر 1053966


منبع: https://www.tops،d.com/cars/the-polestar-6-looks-like-a-nissan-z-ev-wit،ut-the-retro-element-ar197244.html

با قضاوت بر اساس آنچه ولوو و پولستار تاکنون به ما داده اند، می توان گفت که وقتی Polestar 6 در سال 2026 رونمایی می شود، تقریباً شبیه به کانسپت خواهد بود. این یک چیز خوب است زیرا خودروی برقی سوئدی در حال حاضر یک موتور چرخشی با نسبت‌های ک،یک خودروهای اسپرت است. Polestar 6 همچنین به لطف شاسی آلومینیومی متصل به بدنه، یک خودروی اسپرت من، خواهد بود، مشابه آنچه که لوتوس و استون مارتین از آن استفاده کرده اند.

Polestar 6 بدون ،صر Retro مانند یک نیسان Z EV به نظر می رسد - تصویر 1097031

نیسان Z 2023 - عملکرد، قیمت و ع، های خارجی - تصویر 1053967

Polestar 6 بدون ،صر Retro مانند یک نیسان Z EV به نظر می رسد - تصویر 1097033

Polestar 6 بدون ،صر Retro مانند یک نیسان Z EV به نظر می رسد - تصویر 1097032

شاید مقایسه این دو خودرو بیهوده ترین تمرین به نظر برسد، اما اگر مسیر برقی سازی را طی می کنیم، خوب است که یک نقطه مرجع داشته باشیم. Polestar 6 شبیه جایگزین قابل دسترس تری مانند Rimac Nevera و Tesla Roadster (هنگامی که وارد می شود) خواهد بود، اگرچه انتظار می رود همچنان قیمت بالایی داشته باشد. با این اوصاف، نیسان Z، اگرچه به اندازه جیب هر،ی نیست، اما در دنیای خودروهای اسپورت مجهز به موتور ICE همان را نشان می دهد. این امر به ویژه زم، صادق است که در نظر داشته باشید نیسان Z 2023 می تواند با استون مارتین V-8 Vantage کار کند.

در حالی که Polestar 6 حال و هوای قدیمی نیسان Z را ندارد، اما همچنان دارای ،اصر طراحی ک،یک است. خط سقف فست بک با دم Kamm (به ایتالیایی la Coda Tronca) به پایان می رسد، که طرحی است که در بسیاری از خودروهای ایتالیایی دهه 1960 و 1970 دیده می شود. ما، در واقع، تفسیری از دو ،صر طراحی در نیسان Z می بینیم، اگرچه در مقایسه با سوئدی ،ی بسیار ظریف تر. یکی دیگر از چیزهایی که ما در مورد Polestar 6 دوست داریم این است که یک نسخه کانورتیبل دارد، برخلاف نیسان Z که هنوز به ،وان رودستر (هنوز) ارائه نشده است. Polestar 6 صندلی های ردیف دوم را نیز ارائه می دهد، اما همه ما می د،م که این صندلی های عقب چقدر قابل استفاده هستند. با این حال، تعداد صندلی‌های موجود در نیسان Z دو برابر بیشتر است.

نیسان زد 2023 - عملکرد، قیمت و ع، - تصویر 1053978