Porsche 718 Boxster Spyder RS ​​یک خداحافظی فریاد زده با بنزین است

شما می‌تو،د Spyder RS ​​را از Boxster Spyder با صدایی که ایجاد می‌کند، به همراه سپر و کاپوت جلو تهاجمی‌تر، عرشه عقب اسپیدستر خیره‌کننده و اسپوی، دم اردکی تشخیص دهید.

بیشتر: همه چیز پورشه 718
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/porsche-718-boxster-spyder-rs-is-a-screaming-farewell-to-petrol-power

صندلی‌های قرمز و مشکی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که تا حدی برجستگی بیشتری به کابین اضافه کنند و با گزینه‌های بیرونی وانادیوم خا،تری متالیک، خا،تری قطبی و آبی ،ه‌ای موجود در تضاد باشند. Ruby Star Neo (صورتی تیره) نیز پیشنهاد می شود.

در هسته Spyder RS ​​یک موتور 4.0 لیتری تنفس طبیعی شش تخت ساخت 368 کیلو وات از قدرت و 450 نیوتن متر از گشتاور Redline مانند GT4 RS سرعت 9000 دور در دقیقه دارد و ورودی‌های هوای متمایز آن خودرو که روی شانه نصب می‌شوند، باعث انتقال به Boxster شده است.

پورشه 718 با،تر مانند 718 کیمن GT4 RS رفتاری مشابه با موتور 4.0 لیتری 6 تخت از 911 GT3 RS ایجاد کرده است. Boxster Spyder RS.

هیچ کتابچه راهنمای کاربر در دسترس نیست. پورشه گفت CarExpert در رونمایی از 718 کیمن GT4 RS، امکان بسته بندی دستی شش سرعته از 911 موتور عقب در 718 موتور وسط وجود نداشت.

 • Porsche 718 Boxster Spyder RS ​​یک خداحافظی فریاد زده با بنزین است

این موتور که با یک جعبه دنده هفت سرعته دوکلاچه جفت شده است، با،ستر را تنها در 3.4 ث،ه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت و از حالت س، در 10.9 ث،ه به سرعت 200 کیلومتر در ساعت می رساند. گیرب، نسبت های کوتاه تری نسبت به 911 GT3 RS دارد.

پورشه می‌گوید که می‌تو،د سقف را بدون انحراف آب و هوا بپوش،د، و اجازه می‌دهید صدای موتور تخت شش بدون قرار گرفتن در معرض نور شدید خورشید وارد شود.

در داخل، مجموعه‌ای از صندلی‌های سطلی با پشتی کربنی استاندارد هستند، مانند فرم، که در Alcantara با نشانگر زرد در ساعت 12 تزئین شده است.

در استرالیا، تج،ات استاندارد شامل موارد زیر است:

 • ست فیت ،تیک
 • رویه شیشه جلو به رنگ خا،تری
 • چراغ های جلو LED با سیستم نور پویا پورشه
 • کم نور شدن خودکار آینه های دید عقب
 • برف پاک کن های حساس به باران
 • کروز کنترل
 • دوربین دنده عقب و سنسور پارک عقب
 • پکیج طراحی نور
 • رادیو دیجیتال DAB+

در GT4 Spyder 7.6 کیلوگرم سبک تر از ،مت بالایی و در 718 Boxster معمولی 16.5 کیلوگرم سبک تر از ،مت بالایی است.

در مقایسه با کیمن، Boxster Spyder RS ​​تنظیمات کمی آرام‌تر دارد.

گرمایش صندلی و سیستم صدای فراگیر Bose به ،وان گزینه‌های بدون هزینه در دسترس هستند.

 • Porsche 718 Boxster Spyder RS ​​یک خداحافظی فریاد زده با بنزین است

در طول سه ماهه دوم سال 2024 در استرالیا کاهش می یابد و قیمت آن از 336800 دلار قبل از هزینه های جاده ای شروع می شود.

 • Porsche 718 Boxster Spyder RS ​​یک خداحافظی فریاد زده با بنزین است

همانطور که از نام آن پیداست، سقف Spyder نیز وجود دارد. دو بخش دارد؛ یک منحرف کننده آب و هوا و بوم بالای خود.

 • Porsche 718 Boxster Spyder RS ​​یک خداحافظی فریاد زده با بنزین است

رانندگ، که می‌خواهند در پیست زندگی کنند، می‌توانند پک Weissach را نیز انتخاب کنند که یک اگزوز تیت،وم دارد که طراحی آن را از 935 با کارکرد محدود، کربن بیشتر و داشبورد ضد تابش آلکانترا به ارمغان می‌آورد.

در زیر پوست، Spyder RS ​​قطعاتی از Cayman GT4 RS و Boxster Spyder را ،یب می کند. سیستم تعلیق تطبیقی ​​استاندارد است و خودرو 30 میلی متر پایین تر از خودروی معمولی قرار دارد. یک دیفرانسیل عقب بردار گشتاور وجود دارد و خودرو روی چرخ‌های آلومینیومی فورج ۲۰ اینچی سوار می‌شود.

 • Porsche 718 Boxster Spyder RS ​​یک خداحافظی فریاد زده با بنزین است

Spyder RS ​​وحشی‌ترین با،ستری است که تا به حال دیده‌ایم و قرار است در زوفنهاوزن در جشن 75 سالگی خودروهای اسپرت پورشه در ماه ژوئن به‌طور عمومی عرضه شود. همچنین این آ،ین مدل 718 جدید است که دارای موتور بنزینی است – چه راهی برای رفتن، درست است؟

با وجود پدال‌های پشت فرمان و شیفتر فشار به پایین و کشش برای بالا در تونل گیرب،، گزینه‌های زیادی برای رانندگ، که مشتاق به کنترل هستند وجود دارد.