Radical Motorsport ماشین پیست V6 بای توربو 634 کیلوواتی را به تصویر می کشد

«25 سال. این یک تحسین بزرگ برای Radical Motorsport به ،وان یک تولید کننده اتومبیل های مسابقه ای و سازمان دهنده سری مسابقات تک ساخت است. جو آنویل، مدیر عامل Radical Motorsport گفت: «پروژه 25» برای بزرگداشت این نقطه عطف و نشان دادن دانش و مهارت‌هایی که شرکت مهندسی و تولیدی مستقر در بریت،ا ارائه می‌کند، طراحی و ساخته خواهد شد.

این شرکت در سال 1997 توسط مهندسان Mick Hyde و Phil Abbott تأسیس شد و از آن زمان تاکنون بیش از 2000 اتومبیل مسابقه ای فروخته است.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/radical-motorsport-teases-634kw-bi-turbo-v6-track-car

تحویل به مشتریان نیز برای پایان سال 2023 برنامه ریزی شده است و تنها 25 نمونه برای بزرگداشت 25 سال این شرکت تولید خواهد شد.

همانطور که رادیکال به دلیل استفاده از پیشرانه‌های تولید شده از فورد شناخته می‌شود، بنابراین موتور پروژه 25 می‌تواند نسخه‌ای از EcoBoost 3.5 لیتری V6 آبی بیضی مانند RXC GT3 باشد.

این مدل فقط پیست مجهز به یک موتور V6 با توربو با توان ،وجی مورد انتظار 634 کیلووات خواهد بود و از شاسی اسپیس‌فریم سبک وزن این شرکت بهره می‌برد.

به نزدیک‌تر نگاه کنید و می‌تو،د یک اسپلیتر جلویی برجسته را تشخیص دهید، در حالی که یک تیزر از داخل کابین، تزئینات فیبر کربنی درب و حک شده «25» روی پشت سری را نشان می‌دهد.

  • Radical Motorsport ماشین پیست V6 بای توربو 634 کیلوواتی را به تصویر می کشد

در آن مدل، EcoBoost به گونه‌ای تنظیم شده است که 373 کیلووات قدرت ارائه دهد – بدون اینکه قو،ن تعادل عملکرد را نقض کند، دیگر نمی‌تواند تولید کند.

ما مفت،یم که امروز پس از رونمایی از خودرو به شبکه فروش و مهمانان فینال جه،، اولین نگاهی را که به چاپ می‌رس،م، پیش‌نمایش کنیم. [in Las Vegas, USA]، دیروز.”

رادیکال موتور اسپورت مستقر در بریت،ا در حال حاضر وسایل نقلیه را در 21 کشور از طریق 33 نمایندگی می فروشد.

موتوراسپرت رادیکال خودروی پرچمدار جدید پیست کابین خلبان بسته خود را با نام رمز معرفی کرده است پروژه 25، قبل از اینکه در سه ماهه چهارم سال 2023 وارد تولید شود.

تصویر بیرونی تیزر گلگیرهای برآمده و بال عقب و دیفیوزر عظیم مورد انتظار یک مسابقه رادیکال را نشان می دهد.

رادیکال مشخصات کامل پروژه 25 را منتشر نکرده است، اما می گوید که این مشخصات در اوایل سال 2023 اعلام خواهد شد.

  • Radical Motorsport ماشین پیست V6 بای توربو 634 کیلوواتی را به تصویر می کشد