RE Himalayan به دلیل ترمزهای معیوب در ایالات متحده فراخوان شد

در سال 2017، ترمزهای ByBre که همراه با سری موتورسیکلت های BMW G310 در هند ارائه می شدند، به دلیل مشکلات خوردگی مشابه فراخوان شدند. در آن مورد نیز، اثربخشی ترمز به شدت کاهش یافته یا حتی می تواند منجر به ش،ت کامل شود. هنوز مطمئن نیستید که آیا کالیپرهای ارائه شده با هیمالیا و G310 در هند ی،ان هستند یا خیر.

واحدهای هندی هم تحت تأثیر قرار گرفتند؟

خوردگی کالیپرهای ترمز یک عامل شناخته شده در موتورسیکلت های رویال انفیلد است که در بریت،ا، کره ج،ی و اروپا مشاهده شده است. در سال 2020، رویال انفیلد بیش از 15000 هیمالیا و 650 دوقلو را با همین مشکل به یاد آورد.

یادآوری ترمزهای ByBre در گذشته بیش از یک مشکل مشابه

روتورهای ترمز تولید شده توسط ByBre (By Brembo) در معرض خوردگی قرار می گیرند که منجر به کاهش ترمز موثر یا از بین رفتن کامل ترمزها می شود. فراخوان کامل توسط رویال انفیلد برای ردیابی 4891 واحد هیمالیا فروخته شده در ایالات متحده آغاز شده است. واحدهای تولید شده پس از سال 2021 قرار است از این ش،ت مصون باشند.

در هند، رویال انفیلد در حال حاضر در حال آزمایش نسل بعدی هیمالیا است. این خودرو جایگزین هیمالیا 411 فعلی خواهد شد. فناوری مدرن زیادی مانند چنگال های جلو USD، ترمزهای بزرگتر و موارد دیگر را در اختیار دارد. این مدل به صورت جه، نیز ارسال خواهد شد.


منبع: https://www.rushlane.com/re-himalayan-recalled-in-the-us-for-faulty-،kes-12463036.html

ByBre یک برند تابعه برمبو است. از این رو “By Brembo” (ByBre) را نشان می دهد. ByBre در ساخت سخت‌افزار ترمز برای موتورسیکلت‌های سطح پایین‌تر تخصص دارد، در حالی که Brembo به پرچم‌داران و سایر موتورسیکلت‌های ممتاز ارائه شده با بر،ب قیمت بالاتر پاسخ می‌دهد.

هنوز مطمئن نیست که آیا واحدهای هندی هیمالیا این ش،ت را ایجاد می کنند یا خیر. با توجه به اینکه درمان جاده ها با نمک برای پاک ، برف و یخ یک روش استاندارد در هند نیست، ما شرط می بندیم که مدل های هندی تحت تأثیر قرار نگیرند.

بایبر احتمالاً از نوع دیگری از پوشش برای جلوگیری از خوردگی استفاده کرده است یا باید در مدل های تولید شده پس از سال 2021 تغییری در سخت افزار ترمز ایجاد شود. به نمایندگی های رویال انفیلد در ایالات متحده دستور داده شده است که کالیپرهای ترمز در جلو و عقب را تعویض کنند.

دلیلی که رویال انفیلد به NHTSA برای خوردگی سخت افزار ترمز اعلام کرده است، نمک درم، جاده ها برای پا،ازی برف و یخ است.

رویال انفیلد هیمالیا فراخوان 2023
رویال انفیلد هیمالیا فراخوان 2023

رویال انفیلد تحت رادار اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها (NHTSA) قرار دارد زیرا موتورسیکلت های هیمالیا که بین سال های 2017 تا 2021 تولید شده اند اکنون با مشکلات خوردگی ترمز مواجه هستند. RE اعلام کرده است که “نمکی که برای درمان جاده ها استفاده می شود” دلیل این توسعه است. در ایالات متحده، جاده ها در فصل زمستان با نمک تصفیه می شوند. این برای ذوب حجم عظیم برف و یخ است.

RE Himalayan در ایالات متحده فراخوان شد