Royal Enfield 650 Soul Star Custom شما را به یک تور معنوی می برد


از بین تمامی مشاغل سفارشی رویال انفیلد، موتور سیکلت سفارشی Royal Enfield 650 Soul Star توسط Neev Motorcycles بر اساس Interceptor 650، در میان بهترین ها قرار دارد.

رویال انفیلد 650 سول استار سفارشی
رویال انفیلد 650 سول استار سفارشی

موتورسیکلت های رویال انفیلد از کارخانه به ،وان قطعاتی بی انتها از طراحی یکپارچهسازی با سیستمعامل ظاهر می شوند که باید برای ا،ریت ذهنیت ها جذاب باشد. با این حال، همیشه افرادی هستند که کمبود شخصیت را در این موتورسیکلت ها پیدا می کنند. این افراد مسیر سفارشی سازی را دنبال می کنند و شاهکارهایی را ارائه می کنند که جهان را شگفت زده می کند.

یکی از این مددرها Neev Motorcycles است و آ،ین ساخته آنها Soul Star نام دارد. الهام‌بخش اصلی این ساخت، چرخ‌هایی است که در معبد نمادین خورشید ،ارک، اودیشا یافت می‌شوند. تقریباً همه چیز در این موتورسیکلت سفارشی کاملاً ساخته شده است تا یکی از زیباترین مشاغل سفارشی را ایجاد کند که تاکنون توسط Neev Motorcycles دیده ایم.

رویال انفیلد 650 سول استار سفارشی
رویال انفیلد 650 سول استار سفارشی

Royal Enfield 650 Soul Star Custom – بهترین RE اصلاح شده؟

قبل از اینکه شروع به بیان افکارم در این مقاله کنم، جمع آوری کلمات برای انجام این کار بسیار دشوار بود. اسارت آن چنین است. موتورسیکلت‌های Neev سفری را به هر هشت چاکرا در زندگی آغاز می‌کنند. چاکرای هشتم که کمتر شناخته شده است، دروازه ورود به دنیای م،وی است و هر هشت آن بر روی چرخ های آلومینیومی ماشین کاری شده سفارشی 8 پره به تصویر کشیده شده است.

Neev Motorcycles برای به نمایش گذاشتن این هشت چاکرا بر روی چرخ های سفارشی خود، ترمز دیسکی عقب و درایو زنجیر را به همان سمت حرکت داده است. این کار باعث می‌شود چرخ‌های آلیاژی سفارشی با لهجه برنجی به‌طور کامل از سمت راست به نمایش درآیند، همراه با اگزوز سفارشی تغییر مسیر داده شده به طوری که کانال چپ در سمت راست خارج شود. این اگزوزها به رنگ مشکی براق با نوک برنجی ساخته شده اند.

رویال انفیلد 650 سول استار سفارشی
رویال انفیلد 650 سول استار سفارشی

برنج تمی است که Neev از آن استفاده کرده است. این نشان دهنده عظمت است و خنجر بزرگ برنجی رویال انفیلد 650 سول استار را زینت می دهد که روی م،ن سوخت آن قرار دارد. این خنجر توسط دو درپوش پرکننده سوخت در دو طرف یک م،ن سوخت سفارشی زیبا با نشان ستاره روح در دو طرف قرار دارد. سایر قطعات سفارشی شامل گلگیرها، حفاظ حفاری، روکش چنگال، تک صندلی، فرمان، پانل های بدنه، درخت سه گانه CNC شامل شاسی و بازو می باشد.

رویال انفیلد 650 سول استار سفارشی
رویال انفیلد 650 سول استار سفارشی

اتصالات برنجی در موتور سیکلت سفارشی RE

،اصر برنجی روی درپوش‌های سوخت، خنجرها، بالابرهای فرمان، حکاکی‌های چرخ‌ها، گیره‌های پا، اهرم‌های دنده و ترمز، اتصالات گلگیر، نشان م،ن، زنجیر برنجی و غیره یافت می‌شوند. یک واحد چراغ جلو LED به همراه نشانگرهای LED وجود دارد. چراغ عقب نیز LED است و به همراه پلاک به سمت چپ حرکت می کند.

نه تنها این، کنسول ابزار دو پاد استوک نیز به سمت چپ حرکت کرده و به صورت عمودی مرتب شده است. این کمی ناخوشایند است، اما چه ،ی اهمیت می دهد که موتورسیکلت کلی اینقدر جذاب به نظر برسد، درست است؟ از آنجایی که ما در حال کار ، هستیم، Neev Motorcycles می‌توانست از فونت ک،‌تر و ظریف‌تری برای نام تجاری Soul Star استفاده کند. این در مورد آن است.

رویال انفیلد 650 سول استار سفارشی
رویال انفیلد 650 سول استار سفارشی

تایرهای عظیم 160/60-R18 جلو و 240/40-R18 عقب به صورت صعودی ظاهر می شوند و حالتی عضل، به Soul Star می دهند. برای درک بهتر، خودروی مورد علاقه هند، سوئیفت، ،تیک‌های 165 بخش دریافت می‌کند. موتور دوقلوی موازی 648 سی سی به همراه سخت افزار ترمز ABS دو کاناله ی،ان نگه داشته می شود.

این موتور رویال انفیلد 47 ، بخار قدرت و 52 نیوتن متر گشتاور تولید می کند که به گیرب، 6 سرعته متصل است. این تا حد زیادی بهترین دوچرخه سفارشی است که ما از Neev Motorcycles شاهد بوده ایم و اگر افزایش حقوق بگیرم، دقیقاً می دانم برای یک دوچرخه سفارشی به چه ،ی نزدیک شوم. (رئیس، آیا شما این را می خو،د؟)


منبع: https://www.rushlane.com/royal-enfield-650-soul-star-custom-motorcycle-launch-price-12464041.html