Royal Enfield Electric Bobber توسط Bulleteer Customs

حالت سواری من را به یاد هارلی دیویدسون استریت راد 750 می اندازد که گیره های جلویی مانند رزمناو و دسته های دور مانند ماشین پیست دارد. BikeWithGirl از ریکی پرسید که هزینه بازسازی یک باببر برقی رویال انفیلد برای مشتریان با یک گلوله قدیمی چقدر خواهد بود. او پاسخ داد که انتخاب های متعددی در اندازه باتری و قدرت موتور وجود خواهد داشت. اما رقمی در حدود روپیه. 3 تا 3.5 لک محتمل ترین است، بدون احتساب هزینه وسایل نقلیه اهدا کننده.


منبع: https://www.rushlane.com/royal-enfield-electric-bobber-by-bulleteer-customs-90-kms-range-12474207.html

تحرک الکتریکی در حال حاضر برنامه آینده هر خودروساز است. موج جدید تحرک الکتریکی تقریباً تمام بخش‌های خودرو از جمله 2W، 3W، 4W و حتی کامیون‌های تجاری را در بر گرفته است. برندهای قدیمی موتورسیکلت مانند رویال انفیلد نیز برای ورود به این بخش آماده می شوند.

Bulleteer Customs اولین بار نیم سال پیش آن را در Royal Enfield Mania به نمایش گذاشت. اخیراً، BikeWithGirl با ریکی، مالک و خیرخواه این ساخت دیوانه کننده صحبت کرده است. این یک موتور سیکلت سفارشی با شاسی اصلی رویال انفیلد با پیشرانه الکتریکی مدرن است.

یک بسته باتری بزرگ در شاسی اصلی با روکش قرمز آب نباتی، جایی که موتور قبلاً قرار داشت، وجود دارد. باتری و کنترل کننده موتور در م،ن سوخت آن است. یک موتور توپی عقب 5 کیلوواتی این وسیله نقلیه را به حرکت در می آورد. شارژ کامل باتری 6 ساعت طول می کشد و با هر بار شارژ 90 کیلومتر برد دارد.

یک آب نبات چشمی مطلق!

حتی با وجود اینکه روی باک بنزین سفارشی خود برای کنایه نوشته شده است، این یک ساختار کاملاً الکتریکی است. وسیله نقلیه اهدایی یک رویال انفیلد استاندارد محصول 1984 است که قبلاً متعلق به پدر ریکی بود.

بهترین چیز در مورد این موتورسیکلت برقی بودن آن نیست. در عوض، توجه به جزئیات است که ریکی در آن قرار داده است. پوشش باتری به صورت سفارشی ساخته شده است تا شبیه یک موتور بزرگ با باله های کرومی باشد. ریکی این پروژه را در کمتر از یک هفته انجام داد.

ساختمان بابر برقی رویال انفیلد
ساختمان بابر برقی رویال انفیلد

چون برقی است عملکرد مع، نیز دارد. دسته‌های گیره‌ای تهاجمی، چرخ‌های ماشینی، تنظیمات تک دیسک در دو انتها، واحد دسته ابزار سفارشی، ،تیک‌های چاق، چراغ‌های جلوی گرد، و جذابیت و نگرش زیادی در مورد آن وجود دارد. خیلی سورئال و در عین حال غیر واقعی به نظر می رسد.

ساختمان بابر برقی رویال انفیلد
ساخت باببر برقی رویال انفیلد – شارژ

ساختمان بابر برقی رویال انفیلد
ساختمان بابر برقی رویال انفیلد

Royal Enfield Electric Bobber by Bulleteer Customs با حدود 5 کیلووات قدرت از موتور هاب عقب خود می تواند 90 کیلومتر را با یک بار شارژ طی کند.

عرضه خودروهای برقی رویال انفیلد هنوز چند سال دیگر باقی مانده است. اما اگر بخواهید گلوله قدیمی خود را به یک خودروی الکتریکی تغییر دهید، چه؟ ازدواجی نوآورانه بین مدرسه قدیمی و عصر جدید، اینطور نیست؟ گمرک Bulleteer مستقر در بنگالورو دقیقاً این کار را انجام داده است. بیا یک نگاهی بیندازیم.

با مالک و سازنده ریکی از Bulleteer Customs
با مالک و سازنده ریکی از Bulleteer Customs

بابر برقی رویال انفیلد