Royal Enfield Shotgun 350 Spied Alongside Classic 650

از نظر عملکرد، شاتگان 350 از موتور تک سیلندر 349 سی سی و روغن خنک شده با هوا استفاده می کند که در سایر دوچرخه های 350 سی سی RE دیده می شود. حدا،ر قدرت 20.2 ، بخار و حدا،ر گشتاور 27 نیوتن متر است. به گیرب، 5 سرعته مش ثابت متصل می شود.

جزئیات ک،یک 650

از دیگر ویژگی‌های برجسته شاتگان 350 می‌توان به دوشاخه‌های تلسکوپی جلو، چرخ‌های سیم‌پره، نرده‌های دستگیره در کنار، طراحی صندلی‌های ت،یم‌شده و کمک فنرهای عقب دوگانه اشاره کرد. به نظر می رسد که برخی از لوازم جانبی نیز در حال آزمایش هستند، زیرا دوچرخه را می توان با پنیر کناری دید.

موتورسیکلت های جدید رویال انفیلد
موتورسیکلت های جدید رویال انفیلد

در حالی که یکی از مورد انتظارترین ها، هیمالیا 450 کاملاً جدید است، رویال انفیلد نیز در تلاش است تا محدوده 350 سی سی و 650 سی سی خود را گسترش دهد. آ،ین ع،‌های جاسوسی دو دوچرخه جدید را نشان می‌دهند که احتمالاً S،tgun 350 و Cl،ic 650 هستند. بدون هیچ گونه استتار، برخی از جزئیات ظریف به وضوح مشهود هستند.

موتورسیکلت های جدید رویال انفیلد
موتورسیکلت های جدید رویال انفیلد

استایل و ویژگی های شاتگان 350

رویال انفیلد با معرفی گزینه‌های زیادی برای علاقه‌مندان به ماموریت حمله رعد اسا خود سخت کار می‌کند. طبق برنامه، RE تا سال 2027 هر سال به طور متوسط ​​4 دوچرخه جدید/به روز عرضه می کند. این به مق، با رقابت رقبای جدید و همچنین افزایش حضور این برند در بازارهای بین المللی کمک می کند.

از آنجایی که به نظر می رسد هر دو دوچرخه آماده تولید هستند، عرضه آن ممکن است اوا، امسال انجام شود. این امکان وجود دارد که رویال انفیلد به طور رسمی از دوچرخه های جدید خود در EICMA آینده در ماه نوامبر رونمایی کند. انتظار می رود که شاتگان 350 و ک،یک 650 با قیمت رقابتی عرضه شوند، همانطور که در مورد سایر دوچرخه های رویال انفیلد وجود دارد.

ک،یک 650 در مقایسه با نور هالوژنی که برای برادر کوچکتر استفاده می شود، دارای ویژگی های منحصر به فردی مانند چراغ جلو LED است. ک،یک 650 دارای استفاده آزادانه از کروم است، همانطور که در چراغ جلو، بدنه موتور و لوله های اگزوز دیده می شود. صندلی‌های سوار و سرنشین مجزا حس یکپارچه‌سازی با دوچرخه را افزایش می‌دهند.

موتورسیکلت های جدید رویال انفیلد
موتورسیکلت های جدید رویال انفیلد

ک،یک 650 طراحی جاودانه برادر کوچکتر خود را در بیشتر ،مت ها وام گرفته است. این امکان وجود دارد که هر دو نوع چرخ سیمی و آلیاژی عرضه شوند. در حالی که این قاطر آزمایشی دارای چرخ های سیمی است، مشاهده قبلی چرخ های آلیاژی دو رنگ را نشان داد.

نیروبخش ک،یک 650 موتور دوقلو موازی 648 سی سی است که با 650 دوقلو و Super Meteor 650 استفاده می شود. این موتور 47 ، بخار قدرت و 52.3 نیوتن متر حدا،ر گشتاور تولید می کند. به گیرب، 6 سرعته مش ثابت متصل می شود.

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/royal-enfield-s،tgun-350-spied-alongside-cl،ic-650-new-details-12472574.html

موتورسیکلت های جدید رویال انفیلد
موتورسیکلت های جدید رویال انفیلد

در حالی که ک،یک 650 قبلا دیده شده بود، این اولین باری است که شاتگان 350 در تست های جاده ای دیده می شود.

شاتگان 350 از ویژگی های خاص دوچرخه های رویال انفیلد استفاده می کند. این خودرو شامل چراغ جلو و آینه های دید عقب گرد، طراحی م،ن سوخت منحنی، پوشش بدنه حداقل و گلگیر عقب عریض است. با این حال، برخی از ویژگی های منحصر به فرد وجود دارد که هویت متمایز دوچرخه را تضمین می کند. به ،وان مثال، شاتگان 350 دارای ،تیک های دیواری سفید است که شخصیت بیشتری به دوچرخه می بخشد. تنها چیزی که برجسته می شود، دسته میمون آویز است. این دوچرخه دارای گیره های پای جلو است که نشان دهنده قابلیت های کروز آن است.