Safari Facelift Sequential Turn Indicators، نور محیط اطراف سانروف

فیس لیفت تاتا سافاری - نشانگرهای LED متوالی و نور محیط اطراف سانروف
فیس لیفت تاتا سافاری – نشانگرهای LED متوالی و نور محیط اطراف سانروف

تاتا سافاری و هریر آینده دارای چهره ای کاملا جدید خواهند بود و زبان طراحی جدید این شرکت را در خود جای خواهند داد.

از دیگر موارد اضافه شده می توان به ارتقای نورپردازی محیط داخلی اشاره کرد. این را به این دلیل می گوییم که ویدیوی جاسوسی اخیر دارای نورپردازی محیط آبی در سربرگ آن است، احتمالاً در اطراف سانروف پانوراما. فقط نسخه‌های قرمز تاریک Harrier و Safari نور محیطی قرمز رنگ را در هدلاینر ارائه می‌،د.

آیا بنزین 1.5 لیتری توربو روی کارت است؟

فیس لیفت سافاری یکی از مهم ترین راه اندازی های تاتا است و احتمالاً قبل از فصل جشن دیوالی 2023 اتفاق می افتد. آزمایش به‌طور کامل در حال انجام است و چندین ،صر جدید وجود دارد که می‌تو،م آنها را از ع،‌های جاسوسی مشخص کنیم. به ،وان مثال، فیس لیفت سافاری و هریر رینگ‌های آلیاژی جدیدی خواهند داشت که احتمالاً 19 اینچ اندازه دارند.

جالب اینجاست که نشانگرهای پیچ جلوی این قاطر آزمایشی روشن نبودند. اما چراغ های جلوش بود. این چراغ های جلوی جدید دارای آرایش عمودی هستند و دارای LED هستند. قاطرهای آزمایشی قبلی چراغ‌های جلوی گرد موقتی داشتند، زیرا این قاطرهای جدید در آن زمان کارایی نداشتند. اما، نشانگرهای چرخش جلو و DRLها روشن نبودند.

اکنون، ع،‌های جاسوسی جدید نشانگرهای چرخش متوالی پویا لیفت سافاری را در محفظه چراغ عقب کاملاً جدید نشان می‌دهند. جدای از آن، می‌تو،م چهره جدید هریر و سافاری را نیز به خوبی بررسی کنیم. این ع،‌های جاسوسی جدید از 95 پیستون نشان می‌دهد تاتا لوگوی فعلی خود را همانطور که هست حفظ خواهد کرد، در حالی که لوگوی جدید که با مفهوم تاتا آوینیا مشاهده می‌شود ممکن است آن را در مدل‌های نسل بعدی نیز بسازد.

جزئیات جدید Safari Facelift

امیدواریم چراغ‌های مع، نیز LED باشند. Maruti چراغ های مع، LED را به صورت استاندارد در سراسر محدوده با Fronx ارائه می دهد. سایر ،اصر قابل توجه عبارتند از یک چرخ فولادی کوچکتر در سمت چپ عقب، که ممکن است چرخ یدکی باشد. ما امیدواریم تاتا مانند هگزا، آلیاژهای 19 اینچی و رینگ های فولادی یدکی 16 اینچی را ارائه دهد.

در جلو، یک پنل کنترل آب و هوای جدید به همراه یک فرمان 2 پره با روشنایی آرم وجود دارد. یک صفحه نمایش دیجیتال در صفحه انتخاب حالت ESP Terrain Mode وجود دارد و انتخابگر دنده نیز کاملاً جدید است. صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی و صفحه نمایش ابزار مشابه مدل های ،وجی در تریم های با مشخصات بالا خواهد بود.

امیدواریم تاتا حداقل با سافاری در زمینه سرگرمی سرنشینان عقب گام های بیشتری بردارد. به‌،وان سرگرمی صندلی‌های عقب، نسخه محدود تاتا سافاری 2003 دارای صفحه‌نمایش جداگانه در پشت سری‌های جلو بود. حتی یک پلی استیشن از کارخانه نصب شده بود (شوخی نیست). همچنین، نسخه طلایی (اکنون تولید آن متوقف شده) سافاری جدید دارای صندلی‌های چرم طبیعی و تهویه صندلی‌های عقب بود. همان موتور 2.0 لیتری دیزل (168 ، بخار، 350 نیوتن متر، 6MT، 6AT) به وظایف خود ادامه خواهد داد. امکان موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی (170 ، بخار، 250 نیوتن متر) نیز وجود دارد.

اگرچه چراغ های عقب داستان متفاوتی هستند. آنها در حال حاضر شیک تر از قبل هستند و به طور گسترده تر در اطراف بسته می شوند. آنها دارای امضاهای LED ضخیم در بالا و پایین هستند، در حالی که نشانگرهای چرخش تمام عرض در وسط قرار دارند. اینها از یک الگوی متوالی کشیدن پیروی می کنند، که لیفت صورت Nexon نیز از آن برخوردار است.

منبع
منبع: https://www.rushlane.com/safari-facelift-sequential-turn-indicators-ambient-light-sunroof-12472524.html