Scrambler جدید BSA 650cc معرفی شد

این خودرو دارای یک م،ن سوخت ک،یک به همراه چراغ های جلو گرد است. پانل های جانبی بسیار کم هستند و محفظه موتور به رنگ مشکی تکمیل شده است و طراحی به BSA های گذشته ادای احترام می کند. چراغ‌های جلو دارای LED و مشبک محافظ هستند.

Cl،ic Legends BSA Scrambler 650 را برای مق، با Royal Enfield Scram 650 راه اندازی خواهد کرد.

بی اس ای اسکرامب، 650 سی سی
بی اس ای اسکرامب، 650 سی سی. تصویر –
آقای دارسی و مرد اول

احتمالاً سخت افزار ترمز مشابه Gold Star 650 است. که دارای ترمزهای دیسکی هم در جلو و هم در عقب است. جلو دارای دیسک 320 میلی متری و عقب دیسک 255 میلی متری با کالیپرهای ترمز برمبو و سیستم ABS است. یک رادیاتور بزرگ در جلو وجود دارد که واحد خنک کننده آن را تشکیل می دهد.

اکنون که Scram 650 Royal Enfield چندین بار در حال آزمایش است، BSA چه چیزی در زرادخانه خود برای مق، با آن در اروپا دارد؟ خب، BSA Scrambler 650 در Motorcycle Live 2022 که در NEC بیرمنگام برگزار شد به نمایش گذاشته شد. بیایید نگاهی به آنچه BSA ارائه می دهد بیندازیم.

با پایان دادن به ظاهر اسکرامب،، رینگ های سیمی داریم که با ،تیک های بلوکی پوشیده شده اند. BSA Scrambler 650 دارای یک دسته ابزار دایره ای تک پایه و یک فرمان به سبک اسکرامب، است. این دسته ابزار کاملا دیجیتال است و برخلاف یک غلاف آف ست در مرکز نصب می شود.

BSA Scrambler 650
خوشه ابزار دایره ای

مشخصات و راه اندازی

پس از احیای برندهای Jawa و Yezdi در هند، Cl،ic Legends اخیراً از احیای مارک BSA خبر داد. با عرضه گلداستار 650، علاقه مندان جوان و پیر موتورسیکلت در سراسر اروپا هیجان زده شدند. شرکت بیرمنگام اسلحه کوچک یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان موتور سیکلت در بریت،ا است.

موتور همچنین از BSA Gold Star 650 است که یک موتور تک سیلندر 652 سی سی است که با همکاری شرکت اتریشی روتا، و دانشگاه فنی گراتس در اتریش ساخته شده است. در BSA Scrambler 650، این موتور قادر به تولید حدا،ر قدرت 45 ، بخار و حدا،ر گشتاور 55 نیوتن متر است و به یک جعبه دنده 5 سرعته متصل می شود. این ارقام مشابه گلد استار است.

به ویژه Gold Star 650 یکی از بهترین پیشنهادات آن بود. همچنین یکی از سریع ترین موتورسیکلت های دهه 60 بود. که توسط Cl،ic Legends، یک برند زیرمجموعه غول خودروسازی ماهیندرا احیا شده است، هنوز مشخص نیست که آیا BSA برای رقیب پسران بزرگ 650 سی سی رویال انفیلد به هند خواهد آمد یا خیر.

BSA Scrambler 650 رونمایی شد

یک نگاه به این موتور سیکلت برای درک آنچه BSA به دنبال آن بود کافی است. آسان است. BSA Scrambler بسیار مینیمالیست و در عین حال هدفمند به نظر می رسد. این بر اساس Gold Star 650 است که اخیراً راه اندازی شده است. با این وجود، تغییرات قابل توجهی در BSA Scrambler 650 وجود دارد.

یک منقار کوچک در جلو همراه با گترهای چنگالی وجود دارد تا به کنترل ، کمک کند. در عقب، دوچرخه نمایشی چراغ‌های عقب، چشمک‌زن عقب، یا بغل ،تیک ندارد. این اگزوز دو بشکه با نوک های باریک تر دارد که ما را به یاد MV Agusta Brutale 800 RR می اندازد. سیستم تعلیق عقب توسط کمک فنرهای دوگانه مراقبت می شود. جلو دارای چنگال های تلسکوپی معمولی است.

بر خلاف Royal Enfiled Scram 650، BSA Scrambler 650 یک تاپر تک سیلندر خواهد بود. ج، زم، پرتاب هنوز توسط BSA فاش نشده است و هیچ خبری در مورد این پرتاب در هند وجود ندارد. با این حال، BSA احتمالاً Scrambler 650 را در سال آینده عرضه خواهد کرد.


منبع: https://www.rushlane.com/new-bsa-scrambler-debuts-rival-to-royal-enfield-650cc-12453721.html