Scrambler جدید RE 650cc برای اولین بار در هند عرضه شد

با محبوبیت بسیار زیاد پیرامون پلت فرم 650 سی سی رویال انفیلد، همیشه زمینه برای گسترش وجود دارد. این پلتفرم قدرتمند 650 سی‌سی به قدری محبوب است که اکنون مدت طول، است که به تنهایی بخش 500 سی‌سی پ، را بالا می‌برد. در حال حاضر، این پلت فرم فقط در Interceptor 650، یک رزمناو و Continental GT 650، یک مسابقه کافه ای یافت می شود.

RE Scrambler 650cc از یک موتور دوقلوی موازی 648 سی سی بهره می برد که 47 ، بخار قدرت و 52 نیوتن متر حدا،ر گشتاور تولید می کند، همراه با گیرب، 6 سرعته و کلاچ دمپایی.

اسکرامب، رویال انفیلد 650 سی سی در هند جاسوسی شد
اسکرامب، رویال انفیلد 650 سی سی در هند جاسوسی شد

اگزوزهای دوگانه به نفع یک واحد از دست داده می شوند. این به یک سربرگ اگزوز متفاوت برای تغییر مسیر گازها نیاز دارد. با برداشتن یکی از اگزوزهای آن، وزن قطعا کاهش می یابد. چراغ‌های جلو، چراغ‌های عقب و چشمک‌زن دارد. در نگاه اول، به نظر می رسد چراغ های عقب از Meteor 350 و نشانگرهای چرخش از Hunter 350 گرفته شده اند. سخت افزار ترمز احتمالاً از 650 دوقلو موجود قرض گرفته شده است.

ما اخیراً لیستی از تمام موتورسیکلت های رویال انفیلد را جمع آوری کرده ایم. در مجموع 8 موتورسیکلت شامل تعدادی موتورسیکلت بر اساس پلت فرم های 350 سی سی، 450 سی سی و 650 سی سی وجود داشت. اینها عبارتند از: Bullet 350، Scram 450، Himalayan 450، Continental GT-R 650، Continental GT 650 Facelift، Super Meteor 650، S،tgun 650 و در آ،، Scrambler 650.

موتور همان واحدی خواهد بود که در Interceptor 650 و Continental GT 650 یافت می شود. با این حال، رویال انفیلد آن را به گونه ای تغییر می دهد که شخصیتی کمی متفاوت برای آواتار Scrambler خود بدهد. این موتور از یک موتور دوقلوی موازی 648 سی سی بهره می برد که 47 ، بخار قدرت و 52 نیوتن متر حدا،ر گشتاور تولید می کند. این پلت فرم همراه با گیرب، 6 سرعته و کلاچ دمپایی، قدرت تحویل نرمی دارد.

رویال انفیلد در حال گسترش مجموعه 650 سی سی خود است تا چندین مدل بدنه جدید را در بر بگیرد. در عین حال، خودروهای 650 سی سی موجود خود را نیز بهبود می بخشد. حتی اگر قاطر آزمایشی مشاهده شده در هند کاملاً شبیه قاطری است که در خارج از کشور آزمایش می شود، با بررسی دقیق تر تفاوت هایی وجود دارد.

اسکرامب، رویال انفیلد 650 سی سی در هند جاسوسی شد
اسکرامب، رویال انفیلد 650 سی سی در هند جاسوسی شد

منبع تصویر


منبع: https://www.rushlane.com/new-re-scrambler-650cc-spied-in-india-for-the-first-time-12452191.html

پانل بدنه گرد که در قاطرهای آزمایشی در خارج از کشور یافت می شود، در قاطر آزمایشی یافت شده در هند دور ریخته می شود. این با یک پانل بدنه جانبی معمولی که در Continental GT 650 می بینیم جایگزین شده است. تفاوت عمده دیگر صندلی است. قاطر آزمایشی جدیدتری که در هند مشاهده شده است، پوشش صندلی و شکل صندلی نیز از نظر بصری متفاوت است.

مشخصات و ویژگی ها

،تیک ها به دلیل آواتار اسکرامب، دارای الگوی بلوکی هستند. به نظر می رسد تفاوت اصلی در قطعات چرخه RE Scrambler 650cc، چنگال های USD آن در اندازه های جلو و چرخ است. هنوز هم چرخ های سیمی را حفظ کرده است و چرخ جلو کمی بزرگتر از چرخ عقب به نظر می رسد. ج، زم، راه اندازی هنوز فاش نشده است. اما قاطر آزمایشی عمدتاً آماده تولید به نظر می رسد.

لطفاً توجه داشته باشید که این نام‌ها به طور گسترده توسط انجمن خودروسازی ارجاع می‌شوند و توسط رویال انفیلد نهایی نشده‌اند. از بین 8 موتورسیکلت آینده که در بالا ذکر شد، اسکرامب، 650 تنها موتورسیکلتی بود که هنوز در هند عرضه نشده بود. این در حال حاضر تغییر کرده است زیرا ما در نهایت توانستیم یکی را در حال آزمایش در خاک خود ببینیم.

RE Scrambler 650cc Spied India