Scrambler یاماها 150cc سفارشی ساخته شده در رنگ آبی و سفید

از این رو او Twist.Co، یک فروشگاه سفارشی دو نفره مستقر در شهر تایچونگ در مرکز تایوان را احضار کرد تا یک یاماها SR150 Scrambler سفارشی بسازد. Result شاید یکی از زیباترین موتورسیکلت های یاماها باشد. بیا یک نگاهی بیندازیم.

Scrambler سفارشی یاماها SR150

برای شروع، پانل های بدنه مسافربری آن به طور کامل برداشته شده و با چیزی که می توان آن را یک اثر هنری توصیف کرد جایگزین شد. بیایید با زیباترین بخش این ساخت، م،ن سوخت شروع کنیم. این موتورسیکلت از موتورسیکلت های دیگری که می توانست کار را آسان تر کند، تهیه نشده است. اما در عوض، به طور خاص برای این ساخت با دست ساخته شد.

یاماها SR150 Scrambler سفارشی Handlebar
یاماها SR150 Scrambler سفارشی Handlebar

همچنین یک صندلی چرمی سفارشی با نشان Twist.Co، سرعت آنالوگ، چراغ‌های عقب گرد، نشانگرهای دور گرد، گلگیر سفارشی و موارد دیگر دریافت می‌کند. این اسکرامب، سفارشی همچنین دارای شاخک های تعلیق تلسکوپی جلو و کمک فنرهای دوگانه در عقب است. همچنین دارای چرخ‌های پره‌ای با ابعاد ۱۹ اینچی در جلو و ۱۸ اینچی در عقب است که بسیار بهتر از چرخ‌های استوک به نظر می‌رسد.

Scrambler یاماها SR150
Scrambler یاماها SR150

SR150 یک وسیله نقلیه رفت و آمد اقتصادی توسط یاماها است که یک مدل خاص تایوان است و یک دوچرخه یکپارچهسازی با سیستمعامل نیست، اما در جامعه مودینگ محبوب است.

اسکرامب، 150 سی سی یاماها
اسکرامب، 150 سی سی یاماها

این چراغ جلوی گرد زیبا و کوچکی دارد که یادآور موتورسیکلت های یکپارچهسازی با سیستمعامل است. فرمان نیز سفارشی ساخته شده است و شبیه آنهایی است که در دوچرخه های هلی کوپتر یافت می شود. اگر با دقت نگاه کنید، ORVM ها را در یک نقطه معمولی دریافت نمی کند. آینه های نوار انتهایی هم ندارد. زیرا یک ORVM تک گرد نصب شده در یوغ دریافت می کند. رنگ آن کروم است که بسیار زیبا به نظر می رسد.

مدهای دیگر

منبع
منبع: https://www.rushlane.com/yamaha-150cc-scrambler-custom-built-looks-rad-12448973.htmlسری SR یاماها یکی از محبوب ترین های این شرکت ژاپنی است. موتورسیکلت هایی با موتورهای تک سیلندر تولید می کند. به خصوص SR400 و SR500 که از معروف ترین این سری هستند. اما یاماها SR150 بر خلاف خواهر و برادرهای بزرگ‌ترش، از آن‌جا که یک دوچرخه یکپارچه‌سازی با سیستم‌عامل نیست، عشق مشابهی دریافت نمی‌کند.

هک، SR150 فقط مختص تایوان است و حتی در JDM فروخته نمی شود. اما همانطور که می د،م، موتورسیکلت ها فراتر از ماشین هایی با 2 چرخ هستند و ارتباط عاطفی با صاحب خود ایجاد می کنند. CD100 32 ساله پدرم هنوز با ما است و مانند یک طلسم اجرا می شود و احتمالاً از من بیشتر خواهد ماند. همان مجموعه ای از ارتباطات عاطفی با صاحب این SR150 بود.

یاماها SR150 Scrambler ،تیک های دستگیره ای ساخت تایوان را توسط Duro دریافت می کند. با نگاهی به دوچرخه تمام شده، به نظر می رسد که چیزی جز یک خودروی مسافربری SR150 با مشخصات تایوان باشد. با ظاهری شبیه به این، مطمئناً سرهای زیادی را برمی‌گرداند.

م،ن سوخت یاماها SR150 Scrambler به شکل قطره اشک در می آید و درز محل جوشکاری دو پنل آن به جای سوهان دادن به یک برجستگی شیک تبدیل می شود. همچنین دارای یک درپوش پرکننده سوخت افست و رنگ تمیز آبی، سفید و طلایی است. این تنها بخشی از این ساختار است که رنگ آمیزی می شود در حالی که بقیه پانل های بدنه با آلومینیوم در معرض پوشش پوشش داده می شوند. حتی لوگوی یاماها الهام گرفته از Triumph نیز سفارشی است.

زیباسازی تنها مختصری نیست که Twist.Co از مشتری خود دریافت کرده است. موتور کاملاً تمیز شده و اکنون به نظر می رسد که مستقیماً از کارخانه خارج شده است. همچنین یک کاربراتور جدید با مشخصات مسابقه ای از NIBBI به همراه یک سوئیچ خفه کننده قرمز رنگ دریافت می کند. هر چند ساب فریم عقب نیز سفارشی است.