Skoda Kushaq Anniversary Edition Spied at Dealer

پیشرانه کوشاق Anniversary Edition موتور 1.0 لیتری بنزینی خواهد بود. حدا،ر قدرت 115 ، بخار در 5000 تا 5500 دور در دقیقه و 178 نیوتن متر حدا،ر گشتاور در 1750 تا 4500 دور در دقیقه تولید می کند. گزینه های گیرب، شامل 6 سرعته دستی و 6 سرعته اتوماتیک است. کوشاک همچنین با موتور 1.5 لیتری بنزینی عرضه می شود که 150 ، بخار قدرت و 250 نیوتن متر گشتاور دارد. گزینه های گیرب، شامل 6 سرعته دستی و 7 سرعته DSG است.

کیت ایمنی مانند مدل استاندارد خواهد بود. این کیسه هوا دارای ویژگی هایی مانند کیسه هوای جلو، جانبی و پرده ای، کنترل تپه، کنترل پایداری الکترونیکی، سیستم نظارت بر فشار باد ،تیک، ترمز چند برخورد، سیستم کنترل کشش (TCS)، حفاظت از غلتش، پاک ، دیسک ترمز، تنظیم لغزش موتور و الکترونیکی است. سیستم قفل دیفرانسیل نشان Anniversary Edition احتمالاً در داخل نیز وجود دارد. جدا از به روز رس، های آرایشی، Skoda Kushaq Anniversary Edition تا حد زیادی مشابه مدل استاندارد خواهد بود.


منبع: https://www.rushlane.com/skoda-kushaq-anniversary-edition-spied-at-dealer-walkaround-12451862.html

کوشاق طیف گسترده ای از ویژگی ها را ارائه می دهد که با نسخه سالگرد ی،ان خواهد بود. برخی از نکات برجسته عبارتند از: سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی 8 اینچی، AC خودکار، سانروف برقی، صفحه نمایش اطلاعات 8 اینچی، شارژ بی سیم، سوکت 12 ولت و سوکت USB-C. طیف وسیعی از ویژگی‌های ارتباطی مانند ردیابی خودرو، ردیابی سرعت در زمان واقعی، اعلان نقض geofence، پیاده‌روی تا خودرو، هشدار دستکاری دستگاه، رفتار رانندگی، ردیابی مسیر و کمک‌های کنار جاده نیز در دسترس هستند.

اجرای کوشاق Anniversary Edition

انتظار می‌رود که نسخه سالگرد کوشاک برخی از ویژگی‌های برتر را داشته باشد، همانطور که با نسخه سالگرد Taigun معرفی شد. به ،وان مثال می توان به مه شکن های لو، بالا، ORVM های مشکی، گرافیک ستون C، گیره های در، محافظ لبه در، تزئینات رنگ بدنه در و پدال های آلومینیومی اشاره کرد. به ویدیوی راهپیمایی Skoda Kushaq Anniversary Edition نگاهی بیندازید – به افتخار The Car S،w.

درست مانند نسخه سالگرد Taigun که با سایه رنگی جدید عرضه شد، کوشاک نیز می تواند یک گزینه رنگ منحصر به فرد برای نسخه سالگرد خود داشته باشد. کوشاق در حال حاضر رنگ مشکی خالص ندارد. نزدیکترین گزینه کربن استیل است که در اصل یک سایه خا،تری تیره است. رنگ های دیگری که برای کوشاق عالی به نظر می رسند عبارتند از آبی و زرد.

انتظار می‌رود که به‌روزرس،‌های نسخه سالگرد کوشاق شبیه به نسخه سالگرد Taigun باشد که در سپتامبر 2022 عرضه شد.

Skoda Kushaq Anniversary Edition
Skoda Kushaq Anniversary Edition

اشکودا کوشاک و فول، واگن تایگون که در سال 2021 راه اندازی شد، تعداد فروش ثابتی را ثبت ،د. در ماه سپتامبر، کوشاک و تایگون در رتبه های چهارم و پنجم لیست پرفروش ترین شاسی بلندهای کامپکت قرار گرفتند. چشم اندازها برای هر دو SUV روشن به نظر می رسد، زیرا آنها اخیراً در تست تصادف NCAP جه، موفق به ،ب 5 ستاره شده اند. آنها اولین خودروهای شاسی بلند در هند هستند که رتبه 5 ستاره را هم در ایمنی بزرگسالان و هم در ایمنی کودکان دریافت می کنند.

با انتخاب گزینه موتور با ظرفیت کمتر برای کوشاک Anniversary Edition، اشکودا می تواند این نوع را برای مشتریان بزرگتری در دسترس قرار دهد. همین رویکرد برای Volkswagen Taigun Anniversary Edition استفاده شد. کوشاک Anniversary Edition بر اساس تریم Style با مشخصات بالا ساخته خواهد شد که با قیمت 15.29 میلیون روپیه در دسترس است. نوع اتوماتیک سبک 16.09 میلیون روپیه قیمت دارد.

انتظار می رود اشکودا برای جشن موفقیت خود در بازار هند و گسترش گزینه های موجود برای مشتریان بالقوه، نسخه سالگرد کوشاک را به زودی عرضه کند. این به دنبال نسخه سالگرد تایگون است که ماه گذشته راه اندازی شد. نسخه سالگرد کوشاق که در تست‌های جاده‌ای مشاهده شد با نشان «نسخه سالگرد» در پانل کناری دیده شد.

Skoda Kushaq Anniversary Edition