Skoda Octavia، Superb تا مارس 2023 متوقف می شود؟

اما چرا؟ هر دو Skoda Superb و Octavia در حال حاضر از پیشرانه EA888 evo3 DQ381-7F (F به م،ای FWD) استفاده می کنند. این موتور 2.0 لیتری TSI است که با DSG 7 سرعته همراه شده است. بر اساس یک گزارش، این پیشرانه در فاز دوم انتقال BS6 آن را کاهش نخواهد داد.

با این حال، فاز دوم، تولیدکنندگان را م،م می‌کند تا اه، انتشار را در RDE (انتقالات واقعی رانندگی) ارائه دهند. این مرحله دوم استانداردهای آلایندگی BS6 باید توسط سازندگان بر روی تمام خودروهای فروخته شده پس از 1 آوریل 2023 اجرا شود. به همین دلیل است که فروش Skoda Superb و Octavia تا 31 مارس متوقف می شود.

اما اکنون، احتمالاً شاهد نابودی این سدان های برجسته در بازار هند خواهیم بود. شایعه شده است که این پیشرفت در ژانویه 2023 رخ می دهد در حالی که فروش تا 31 مارس به طور کامل متوقف می شود.

اشکودا سوپرب و اکتاویا

انتقال به یک پیشرانه سازگار مانند EA888 evo4 DQ381-7A (A به م،ای AWD) برای شرکت مقرون به صرفه نخواهد بود زیرا Superb حدود 139 دستگاه فروخت و Octavia فقط 57 دستگاه در ژوئن 2022 فروخت. این پیشرانه evo4 مشابه چیزی است که می بینیم. در آئودی Q2 وارداتی با سیستم کواترو AWD. اما گفته می‌شود که این EA888 evo4 DQ381-7A با شاسی‌بلندهایی مانند Skoda Kodiaq و VW Tiguan ارائه می‌شود.

محصولات آینده

اشکودا یکی از گزینه های پیش فرض در مورد سدان های ممتاز در هند بوده است. به خصوص در بخش سدان های D1 و D2، اشکودا همیشه یک بازیکن قوی بوده است. این خودروها به خودروهای جه، نیز نزدیک بودند و ،یداران خودروهای درجه یک را که به جزئیات توجه داشتند، جذاب بودند.

اما چرا فروش دقیقاً در 31 مارس متوقف می شود؟ آیا چیز خاصی در مورد آن تاریخ وجود دارد؟ آره وجود دارد. انتقال استانداردهای انتشار BS6 را به خاطر دارید که جهشی بزرگ از استانداردهای انتشار BS4 بود؟ ببینید، آن هنجارها در فاز I طبقه‌بندی شدند که تولیدکنندگان را م،م می‌کرد تا اه، انتشار را در شرایط آزمایشی و نه شرایط دنیای واقعی ارائه دهند.

ش،ت فروش اشکودا ژوئن 2022
ش،ت فروش اشکودا ژوئن 2022

خودروهای اشکودا و فول، واگن همیشه پسر عمویی داشته اند. پولو فابیا داشت، ونتو راپید داشت، اکتاویا جتا داشت و سوپرب پاسات داشت. اما همتایان فول،‌واگن اکتاویا و سوپرب مدت‌هاست که تولیدشان متوقف شده است. با توقف تولید اکتاویا و سوپرب از بخش‌های سدان D1 و D2، احتمال شکوفایی مجدد این بخش کمتر است. در حال حاضر، هم اشکودا و هم فول،‌واگن روی سدان‌های سگمنت C با Slavia و Virtus تمرکز زیادی دارند و فروش من، و سود مرتبط با آن را مشاهده می‌کنند. این است. آغاز پایان سدان های سگمنت D1 و D2.

هر دو اشکودا سوپرب و اکتاویا از یک موتور 2.0 لیتری توربو بنزینی با 188 ، بخار قدرت و 320 نیوتن متر گشتاور استفاده می کنند.

Skoda Superb & Octavia - در سال 2023 متوقف می شوند؟
Skoda Superb & Octavia – در سال 2023 متوقف می شوند؟

اکتاویا جانشین لورا بود و در زم، عرضه شد که مشتریان به سمت خودروهای شاسی بلند هجوم آورده بودند. بسیاری تصور می ،د که سدان ها برای همیشه مرده اند. اما حدس بزنید چی؟ Octavia در ابتدا موفقیت آمیز بود زیرا ارزش بسیار زیادی داشت. سوپرب هم همینطور. زم، که راه اندازی شد، حتی هوندا آکورد را نیز برای پول خود به ارمغان آورد. فضای بیشتری نسبت به مرسدس E ک، آن زمان که بیش از دو برابر قیمت داشت، ارائه می کرد.

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/skoda-octavia-superb-to-be-discontinued-by-march-2023-12447205.html