Skoda Rapid Sedan به Cabriolet

علاوه بر دگرگونی نمای بیرونی، فضای داخلی نیز شاهد تغییراتی نوآورانه با تبلتی مانند سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی است. کمربند ایمنی که از فرمت کابریولت بدون ستون B است، اکنون در صندلی جلو یکپارچه می شود در حالی که صندلی ها با چرم قرمز مایل به قرمز دوباره طراحی می شوند. اگزوز کارخانه نیز حذف شده و به جای آن یک سیستم اگزوز اسپرت تر قرار گرفته است.

آکادمی SAVWIPL توانمندسازی حرفه ای های نسل بعدی

این طرح همچنین شامل نورپردازی LED روی کاپوت به همراه نشان نورپردازی اشکودا روی درب صندوق عقب است. برای جذابیت اسپورت‌تر، کابریولت در رنگ آبی سلطنتی در تضاد با صندلی‌های قرمز مایل به قرمز دیده می‌شود و با رنگ‌های مشکی و زرد روی خط شخصیت و کالیپرهای ترمز طراحی شده است.

دانشجویان مکاترونیک این پروژه را انجام دادند و نسخه کابریولتی از سدان اشکودا رپید را ارائه ،د. توجه دقیقی به طراحی آن شد که در آن سدان هارد بالا به یک کابریولت بدون سقف تبدیل شد که به مهارت و برنامه ریزی زیادی نیاز داشت. به ،وان بخشی از سفارشی‌سازی، دانش‌آموز یک لوگوی جمع‌شونده اشکودا را روی کاپوت خود قرار داد که در آن فلش بالدار از کاپوت بلند می‌شود اما با لمس یک دکمه جمع می‌شود.

Skoda Rapid Sedan به Cabriolet
Skoda Rapid Sedan به Cabriolet

Skoda Auto Volkswagen India Private Limited (SAVWIPL) راه جدیدی را برای مشارکت دادن دانش آموزان در یک پروژه خودرو ارائه کرده است. برای این کار، دانش‌آموزان برنامه آموزش حرفه‌ای دوگانه در مکاترونیک آکادمی گروه برای طراحی خودرویی از مجموعه اشکودا انتخاب شده‌اند که با ایده‌های نوآورانه تغذیه می‌شود.

در حالی که این اولین پروژه از نوع خود در هند است، این شرکت در سطح بین المللی نیز همین کار را انجام می دهد. پروژه خودروی دانش آموزی آزوبی آکادمی اسکودا اکنون در نهمین تکرار خود است که در آن دانش آموزان حرفه ای اشکودا در ملادا بولسلاو از سال 2014 در حال طراحی و ساخت خودروی رویایی خود هستند. پروژه مشابهی در جولای 2020 انجام شد که در آن دانش آموزان یک رودستر اسلاویا را بر اساس اسکالا ساختند. ماشین کوچک این تمرین با نام پروژه دانش آموزی AZUBI توسط 26 پسر و 5 دختر انجام شد.

پروژه خودروی دانشجویی اشکودا در هند

Skoda Rapid Sedan به Cabriolet
Skoda Rapid Sedan به Cabriolet

این پروژه به دانش‌آموز اجازه می‌دهد تا با طراحی خودروی رویایی خود از نمونه کارها، دانش صنعت خودرو را هم از نظر تئوری و هم در عمل به دست آورد.

آموزش دوگانه حرفه ای آکادمی SAVWIPL در مکاترونیک قصد دارد این برنامه خودروی دانش آموزی را در برنامه درسی دانش آموزان معرفی کند. در نظر دارد هر سال یک پروژه با انتخاب دانش آموزان رقابتی تر برگزار کند. از این طریق، آکادمی به دانش آموزان اجازه می دهد تا ابتکارات و ایده های آینده خود را به نمایش بگذارند و دانش عملی در این زمینه به دست آورند و در عین حال به رشد آکادمی کمک کنند.

پروژه خودروی اشکودا در هند به این دانش‌آموزان فرصتی می‌دهد تا مهارت‌ها و ایده‌های خود را در طراحی خودروی رویایی خود به نمایش بگذارند و یکی از خودروهای سری اشکودا را بازسازی کنند. با ایده‌های تازه‌ای همراه می‌شود که برای بخش جوان‌تر و ماجراجوتر جذاب‌تر است و در عین حال استعداد طبیعی آنها را آشکار می‌کند و به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا ایده‌های خود را بدون ترس از رد یا ش،ت طرح کنند. این پروژه بخشی از ابتکار S، India است که توسط ،ت هند اجرا شده است.

این برنامه که به دانش آموزان ک، دهم ارائه می شود یک دوره 3.5 ساله تمام وقت است که از آلمان پذیرفته شده است. این به دانش آموزان بازمانده از مدرسه کمک می کند تا استعدادهای خود را تقویت کنند و فناوری های جدید را توسعه دهند، در حالی که کارآموزان می توانند فرصتی برای استفاده از دانش نظری خود در ابتکارات عملی تر با اطمینان به دست آورند.


منبع: https://www.rushlane.com/skoda-rapid-sedan-to-cabriolet-student-car-project-12468157.html