Subaru Crosstrek 2023: جانشین XV اوایل سال آینده عرضه می شود

با ما همراه باشید CarExpert برای همه آ،ین.

  • Subaru Crosstrek 2023: جانشین XV اوایل سال آینده عرضه می شود

جزئیات بیشتر مانند قیمت و مشخصات محلی هنوز اعلام نشده است، اما Crosstrek از یک پیشنهاد “به زودی” به “پیشنهاد” تبدیل شده است.اوایل سال 2023“.

سوبارو همچنین می‌گوید که طرح کابین را «با همکاری دانشکده‌های پزشکی» تغییر داده و ساختار و حرکت بدن انسان را مطالعه کرده تا «ارگونومی سالم و ارتباط بصری بین راننده، وسیله نقلیه و جاده» را ارائه دهد.

بیشتر: ،ید SUV کوچک جدید خود را متوقف کنید – اینها به زودی عرضه می شوند
بیشتر: همه چیز سوبارو XV / Crosstrek
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2023-subaru-crosstrek-xv-successor-launches-early-next-year

،وجی‌های کراس‌، جدید تأیید نشده‌اند، اما سوبارو می‌گوید: «بهبودهایی برای کاهش ارتعاشات و نویز در موتور و Lineartronic CVT نیز انجام شده است».

استرالیا مجدداً گزینه‌ای از یک موتور بنزینی 2.0 لیتری افقی «با،ر» چهار سیلندر و همچنین e-Boxer هیب، – دوباره با ظرفیت 2.0 لیتری در اختیار خواهد داشت.

روی برند وب سایت مصرف کننده محلی، در حال حاضر ابراز علاقه مشتری را می پذیرد.

  • Subaru Crosstrek 2023: جانشین XV اوایل سال آینده عرضه می شود

سوبارو استرالیا از نسل جدید انتظار دارد کراس‌، – که قبلا به نام XV شناخته می شد – در مراحل اولیه سال 2023 به صورت محلی وارد می شود.

بخش محلی سوبارو فاش نمی کند که آیا این به م،ای سه ماهه اول (ژانویه تا مارس) یا نیمه اول (ژانویه تا ژوئن) است، اما آداب و رسوم صنعت به مورد اول اشاره می کند. ما انتظار داریم XV جدید در حدود مارس یا آوریل عرضه شود، با توجه به اینکه برخی از انواع مدل فعلی در حال حاضر برای باقیمانده سال 2022 فروخته شده اند.

آ،ین نسل از سیستم‌های کمک راننده EyeSight نیز وجود خواهد داشت، اگرچه جزئیات دقیق دوباره تایید می‌شود، در حالی که کمتر از 9 کیسه هوا برای محافظت از سرنشینان کابین در صورت برخورد تعبیه خواهد شد.

کراس‌، که یک سوبارو است، از سیستم چهار چرخ متقارن استاندارد و همچنین یک سیستم اتوماتیک CVT Lineartronic با حالت دستی هشت سرعته بهره می‌برد. تنظیمات آفرود X-Mode سوبارو نیز ارائه خواهد شد.

فراتر از پلتفرم به روز شده و طراحی جدید، تغییرات سرفصل دیگر شامل سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی عمودی 11.6 اینچی با Apple CarPlay و Android Auto بی‌سیم، و همچنین در دسترس بودن شارژر بی‌سیم تلفن هوشمند است.

اندازه گیری 4480 میلی متر (-5 میلی متر) طول، 1800 میلی متر (بدون تغییر) گسترده، و 1580 میلی متر (-35 میلی متر) بلند با یک 2670 میلی متر فاصله بین دو محور (+5 میلی‌متر)، خودروی جدید در خارج از XV کوچک‌تر است – اگرچه فاصله بین دو محور طول،‌تر آن به آزادسازی فضای داخلی بیشتر کمک می‌کند.

سوبارو کراس‌، جدید که در 15 سپتامبر در ژاپن رونمایی شد، پایه‌های مفهومی پیشینیان خود را ادامه می‌دهد و یک هاچ‌بک جاده‌ای را انتخاب می‌کند و با ارتفاع سواری بالا و روکش SUV مانند آن را سخت‌تر می‌کند.

مدل نسل جدید مبتنی بر آ،ین پلتفرم جه، سوبارو است که ادعا می کند نسبت به نسخه قبلی بهبودهایی در استحکام کابین، اصلاح و راحتی سواری ارائه می دهد.