Subaru Solterra EV با تاخیر در اواسط سال 2023 به استرالیا می آید

Solterra اندازه گیری می کند طول 4690 میلی متر، عرض 1860 میلی متر و قد 1650 میلی متر روی یک فاصله بین دو محور 2850 میلی متر. این باعث می شود کمی طول، تر و عریض تر از Forester باشد. فاصله از زمین است 210 میلی متر، یا 10 میلی متر کمتر از Forester است، در حالی که وزن محدود بین آن ها است 1930 کیلوگرم و 2020 کیلوگرم.

در سطح جه،، Solterra انتخابی از انواع چهار چرخ محرک تک موتوره یا دو موتوره را ارائه می دهد. مدل دیفرانسیل جلو تولید می کند 150 کیلو وات قدرت و تقریبا دارد 530 کیلومتر در چرخه سخت‌گیرانه‌تر WLTP، در حالی که نسخه تمام چرخ متحرک دارای برد است 160 کیلو وات و 460 کیلومتر محدوده

یک مشکل فلج کننده پیچ توپی چرخ، که می‌تواند باعث افتادن چرخ‌ها شود، یک کمپین فراخوان بزرگ را به راه انداخت و تولید را برای ماه‌ها متوقف کرد – تویوتا ایالات متحده حتی پیشنهاد ،ید خودروها را داد – زیرا مارک‌ها برای یافتن راه‌حل تلاش می‌،د.

در حالی که مشخصات محلی تا نزدیک به زمان عرضه منتشر نخواهد شد، ب، رید، رئیس محلی سوبارو، اخیراً تأیید کرده است که استرالیا به‌جای افزودن یک نوع دیفرانسیل جلو، منحصراً نسخه تمام چرخ متحرک (AWD) را دریافت خواهد کرد. مخلوط

تولید bZ4x فقط از سر گرفته شد در هفته گذشته، پس از اینکه تویوتا اعلام کرد راه حلی برای این مشکل پیدا کرده است.

صحبت ، با CarExpertیکی از سخنگویان شرکت گفت: «سوبارو سولتررا کاملاً جدید در حال حاضر قرار است در اواسط سال 2023 عرضه شود. اطلاعات بیشتر در مورد زمان های پیش بینی شده ورود در زمان من، فاش خواهد شد.

او گفت: “همه چرخ محرک بخش اصلی DNA ما است، اما در حالی که امروز نمی توانم مشخصات را تأیید کنم، اگر به آنچه سوبارو در دهه گذشته یا بیشتر با آن سازگار بوده است نگاه کنید، احتمالاً می تو،د آن را حل کنید.” .

  • Subaru Solterra EV با تاخیر در اواسط سال 2023 به استرالیا می آید
  • Subaru Solterra EV با تاخیر در اواسط سال 2023 به استرالیا می آید

با ما همراه باشید CarExpert برای همه آ،ین.

نوع چهار چرخ متحرک دو موتوره دارای سیستم کنترل X-Mode AWD توسعه یافته سوبارو است، مانند سایر شاسی بلندهای سوبارو. همچنین با رینگ های آلیاژی 20 اینچی در دسترس است، در حالی که مدل FWD تنها با 18s موجود است.

بیشتر: همه چیز سوبارو سولترا
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/subaru-solterra-ev-delayed-coming-to-australia-mid-2023

هر دو نوع از a استفاده می کنند 71.4 کیلووات ساعت باتری لیتیوم یون با حدا،ر ،وجی شارژر AC 6.6 کیلو وات و حدا،ر ،وجی شارژ DC 150 کیلووات.

پیش از این، سوبارو استرالیا اعلام کرده بود که این کراس اوور تمام الکتریکی در نیمه اول سال 2023 کاهش خواهد یافت و از زمان اعلام اولیه تاکنون هزاران ابراز علاقه دریافت کرده است.

تمام برقی سوبارو سولترامانند تویوتا bZ4x دوقلو خود، برای بازار استرالیا تا اواسط سال 2023.

تویوتا استرالیا همین هفته تایید کرد که bZ4x در نیمه دوم سال 2023، 12 ماه پس از برنامه ریزی اولیه برای ورود به Down Under، وارد بازار خواهد شد.

در سطح جه،، سوبارو و تویوتا هنگام عرضه اولین خودروی برقی خود با موانعی روبرو شده اند.

Solterra با معماری جدید خودروهای الکتریکی ساخته شده است که توسط سوبارو و تویوتا توسعه یافته است، که اولی آن را پلتفرم جه، e-Subaru و دومی e-TNGA نامیده است.