SUV جدید نیسان در هند عرضه شد

نیسان موتور هند در گذشته از جاده های ص،ه ای عبور کرده است. زم، که در آستانه تعطیلی کامل بود، از زمان راه اندازی Magnite به خوبی پیشرفت کرد. کارشناسان صنعت اغلب از Magnite به ،وان محصولی یاد می کنند که نیسان را از تعطیلی در هند نجات داد. از زمان آغاز به کار، Magnite فروش من،ی در بازار داخلی و همچنین صادرات داشته است.

شاسی‌بلند آینده نیسان احتمالاً می‌تواند با پلت‌فرم بومی‌سازی شده پشتیب، شود – با 5 نفر و همچنین 7 نفر ارائه می‌شود.

نیسان 7 نفره جدید SUV Spied
نیسان SUV Spied جدید

این پلت فرم CMF-CD و موتور 2.5 لیتری با 170 ، بخار قدرت و AWD احتمالاً در شاسی بلند آینده نیسان نیز قابل استفاده است. به غیر از توسان، X-Trail همچنین رقیب VW Tiguan و Citroen C5 Aircross خواهد بود. اگر به خوبی بومی سازی شود، می تواند با ماشین هایی مانند ماهیندرا XUV700، تاتا سافاری، ام جی هکتور نیز رقابت کند.

چه زم، راه اندازی انتظار می رود؟

این SUV جدید که مورد جاسوسی قرار گرفته است، می تواند در تاریخ مذکور رونمایی رسمی خود را داشته باشد. خودروی دیگری که انتظار می‌رود به نمایش گذاشته شود، نیسان لیف برقی جدید است که قبلاً در دهلی بدون پوشش با پلاک‌های قرمز جاسوسی شده است.

اوایل امسال رنو کولئوس بدون استتار در هند جاسوسی شد. به احتمال زیاد اتحاد رنو-نیسان در حال آزمایش پلت فرم کولئوس و پیشرانه آن برای امکان سنجی در شرایط هند بوده است.

نیسان SUV Spied جدید
نیسان SUV Spied جدید

به نظر می رسد نیسان با یک محصول جدید، گام بعدی را برای افزایش فروش بیشتر در بخش PV هند برداشته است. یک SUV جدید با استتار کامل جاسوسی شده است.

SUV جدید نیسان در هند عرضه شد

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/new-nissan-suv-spied-in-india-rival-to-xuv700-harrier-12451588.html

حتی مشخصات جانبی آن با یک X-Trail یا یک وسیله نقلیه مشابه مطابقت دارد. آیا نیسان می تواند بخش SUV ممتاز را در هند هدف قرار دهد، جایی که هیوندای اخیراً توسان را راه اندازی کرده است. هیوندای توسان فروش من،ی به دست آورده و طرفداران زیادی پیدا کرده است. به نظر می رسد نیسان با محصولی مشابه یا خود X-Trail، روی بخش SUV ممتاز در هند شرط بندی کرده است.

نیسان SUV Spied جدید
نیسان SUV Spied جدید

طراحی آن یادآور خودروهای نیسان جه، مانند ای، تریل و قشقایی است. جلوپنجره‌ای زاویه‌دار دارد که چراغ‌های جلوی LED در زیر LED DRL‌های آن قرار گرفته‌اند. از جلو، شباهت زیادی به X-Trail ارائه شده در بازارهای جه، دارد.

نیسان موتور هند رویدادی را برای 18 اکتبر در دهلی نو برنامه ریزی کرده است. انتظار می رود نیسان برخی از خودروهای جدید خود را از بازار جه، در این رویداد رونمایی کند. در کنار آن، انتظار می‌رود که آن‌ها اخبار هیجان‌انگیزی را در مورد خودروهای آینده نیسان در هند فاش کنند.

نیسان SUV Spied جدید
نیسان SUV Spied جدید