SUV رنو داستر 2024 بزرگتر به نظر می رسد

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/2024-renault-duster-suv-looks-،-new-spy-s،ts-12465349.html

نسل سوم رنو داستر ممکن است در سال 2025 در هند عرضه شود. این خودرو با خودروهایی مانند هیوندای کرتا، کیا سلتوس، ماروتی گرند ویتارا، تویوتا هایرایدر، اشکودا کوشاک، فول، واگن تایگون و شاسی بلند کامپکت هوندا رقابت خواهد کرد. داستر جدید احتمالا در دو فرمت 5 نفره و 7 نفره عرضه خواهد شد. در این ع، های جاسوسی جدید که نمای 360 از داستر جدید را به ما می دهد، بسیار بزرگتر از قبل به نظر می رسد.

رنو داستر نسل جدید SUV
رنو داستر نسل جدید SUV

داستر نسل جدید SUV پلت فرم CMF-B

انتظار می رود رنو داستر نسل جدید علاوه بر پیشرانه ICE، یک آپشن هیب، نیز داشته باشد. انتظار می رود که این یک مجموعه هیب، ملایم باشد که توسط یک بسته باتری کوچک تغذیه می شود. نسخه پلاگین هیب، در زمان عرضه بعید است. با این حال، می توان آن را برای تاریخ بعدی در نظر گرفت. در دسترس بودن گزینه هیب، به بازار بستگی دارد. در حالی که دیفرانسیل جلو استاندارد خواهد بود، نسخه های برتر نسل جدید داستر می توانند گزینه تمام چرخ متحرک را دریافت کنند.

رنو داستر نسل جدید SUV
رنو داستر نسل جدید SUV

رنو داستر جدید در تست‌های جاده‌ای در اروپا مشاهده شده است و شباهت‌های قابل توجهی را با مفهومی داچیا بیگستر که در سال 2021 رونمایی شد، آشکار می‌کند. در حالی که قاطر آزمایشی به‌شدت استتار شده است، جزئیات کمی از بیرون مشهود است. علاوه بر این، نمای کلی شباهت زیادی با مفهوم Bigster دارد.

برخی از ویژگی‌های بیرونی اصلی داستر جدید عبارتند از چراغ‌های جلوی شیک، نوار LED با عرض کامل، ورودی هوای عریض، طراحی کاپوت مجسمه‌سازی شده، قوس چرخ‌های مربعی شکل، آینه‌های دید عقب رنگی بدنه با چراغ‌های راهنما، ریل‌های سقف، رینگ‌های آلیاژی اسپرت، C- دستگیره های درهای عقب ستونی، چراغ های عقب تند و اسپوی، لایه ای.

رنو داستر نسل جدید SUV
رنو داستر نسل جدید SUV

انتظار می‌رود در داخل، نسل جدید داستر دارای طیف وسیعی از ویژگی‌های برتر باشد. برخی از نکات کلیدی می تواند شامل کنترل آب و هوای خودکار، سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی بزرگ، مجموعه اتصال اختصاصی و سیستم صوتی ممتاز باشد. کیت ایمنی شامل ویژگی هایی مانند 6 کیسه هوا، سیستم نظارت بر فشار باد تایرها و سنسورهای پارک و دوربین خواهد بود. همچنین احتمالاً ADAS با نسل جدید داستر معرفی خواهد شد.

گزینه های جدید موتور داستر

برای مرجع، داستر فعلی 4.37 متر طول دارد. انتظار می رود کانسپت Bigster حدود 4.6 متر طول داشته باشد. New Duster را می توان جایی در این بین قرار داد. ابعاد بزرگتر نیز باید به بهبود حضور SUV در خیابان کمک کند.

رنو داستر نسل جدید SUV
رنو داستر نسل جدید SUV

در هند، شاسی بلند جدید داستر به پیشرانه های ICE محدود می شود. این طبق استراتژی این شرکت برای برقی‌سازی محصولات پایه خود است و در عین حال با پیشرانه‌های ICE برای خودروهای سگمنت C خود ادامه می‌دهد. رنو-نیسان 6 محصول جدید را به ،وان بخشی از استراتژی جدید خود برای بازار هند عرضه خواهد کرد. سه محصول و نسخه‌های تغییر یافته مربوط به آنها وجود خواهد داشت. باید دید آیا داستر نسل جدید می‌تواند شکوه گذشته خود را پس بگیرد، زم، که یکی از پرفروش‌ترین شاسی‌بلندهای کامپکت در کشور بود.

داستر جدید به پلتفرم CMF-B تغییر خواهد کرد. مدل ،وجی بر اساس پلت فرم B0 بود. با پلت فرم CMF-B، داستر جدید باید بتواند از ویژگی های بسیار بیشتری نسبت به مدل قبلی پشتیب، کند. به نظر می رسد داستر جدید دارای ابعاد بزرگ تری است که فضای بیشتری را در داخل تضمین می کند.

نسل سوم رنو داستر از ساختار CMF-B پشتیب، می کند و از هر دو پیشرانه ICE و هیب، پشتیب، می کند.

رنو داستر نسل جدید SUV
رنو داستر نسل جدید SUV