SUV قرن تویوتا رقیب رولزرویس کولینان و بنتلی بنتایگا خواهد بود

برند ژاپنی تویوتا برای طیف وسیعی از مشتریان در چندین بخش قیمتی غریبه نیست. تویوتا حتی چندین برند فرعی برای فروش خودروهای خود دارد. ما برند معمولی تویوتا، برند پریمیوم ل،وس، برند جدید کراون را برای نفوذ به بازارهایی مانند چین و آمریکای شمالی داریم.

یک حفره تاشو در پشتی صندلی سرنشین جلو یکی از ویژگی‌های اساسی Century است و در SUV قرن نیز قابل استفاده است. این به VIP این امکان را می دهد تا در صورت عدم وجود مسافر جلو، پاهای خود را دراز کند. تویوتا با سدان قرن سوم نسل سوم، V12 خامه‌ای و سفارشی خود را به نفع یک هیب، V8 کنار گذاشت. همان 5.0 لیتری هیب، V8 (مجموع 425 ، بخار) احتمالاً در شاسی بلند مونوکوک Toyota Century نیز وجود دارد.

منبع تصویر


منبع: https://www.rushlane.com/toyota-century-suv-will-rival-rolls-royce-cullinan-bentley-12472702.html

اما در بالاترین سطح، برند Century وجود دارد که لیموزین‌های لو، می‌سازد. در حال حاضر، برند Century انحصاری JDM است و فقط یک وسیله نقلیه وجود دارد. این سدان قرن است. با توجه به محبوبیت شاسی بلندها، تویوتا در حال کار بر روی یک SUV جدید با نام تجاری قرن است که در مقابل خودروهایی مانند رو،رویس کولینان و بنتلی بنتایگا قرار خواهد گرفت.

SUV قرن تویوتا – آنچه تاکنون می د،م

فقط ماهرترین تاکومی‌ها (صنعت‌کاران) وسایل داخلی خودروهای قرن را می‌سازند و دست کمی از مرد، ندارند که در پیش بند خودروهای رو،رویس و بنتلی می‌سازند. در ژاپن، وسایل نقلیه قرن برای امپراتور ژاپن، اعضای خانواده سلطنتی، تاجران سطح بالا، روسای یاکوزا و امثال اینها انتخاب های ارجح هستند.

وقتی صحبت از فضای داخلی به میان می‌آید، Century برخلاف بریت،ایی‌ها و اروپایی‌ها، کارها را بسیار متفاوت انجام می‌دهد. این ققنوس طلایی که با لوگوی خود شروع می شود بسیار پیچیده و گسترده است. زبان طراحی بیرونی از زمان آغاز به کار آن در سال 1967 تا حدودی مشابه باقی مانده است. در حال حاضر، سدان قرن در سومین نسل خود، طراحی بسیار شیک و ظریفی دارد.

تویوتا برای اولین بار یک SUV با برند Century می سازد. و برای اولین بار، یک خودروی Century خارج از JDM فروخته می شود. آره شایعاتی مبنی بر اینکه تویوتا Century SUV یک محصول جه، است، وجود دارد که زیربنای آن را با شاسی بلند مونوکوک آمریکای شمالی هایلندر مش، است. Carscoops رندرهایی از ظاهر این SUV منتشر کرده است.

رندر SUV قرن تویوتا در جلو
رندر SUV قرن تویوتا در جلو

در داخل، ما انتظار هیچ فلش مانند یک تیتر ستاره ای نداریم. اما فضای داخلی از با کیفیت ترین چوب، پشم، چرم و پ،تیک ساخته خواهد شد. تمی مشابه با فضای داخلی سدان قرن سوم (2018) احتمالاً در SUV قرن تویوتا نیز وجود خواهد داشت. ما در مورد صندلی‌های چرمی در جلو و صندلی‌های پارچه‌ای پشمی و ابریشمی برای صندلی‌های مهم عقب صحبت می‌کنیم.

داشبورد رندر SUV قرن تویوتا
داشبورد رندر SUV قرن تویوتا

برای شروع، این رندرها مسیری مشابه رو،رویس با کولینان با طراحی سه جعبه را طی می کنند. اعدام رو،رویس با استقبال های متفاوتی روبرو شده است و بسیاری از رو،مه نگاران مشهور اتومبی،، نیز ابراز تمایل کرده اند. ما امیدواریم تویوتا در ایجاد یک SUV لو، با برند قرنی بهتر از رو،رویس با کولینان خود کار کند.

روش قرن برای ساخت یک خودروی مجلل

تویوتا قرن SUV رندر عقب
تویوتا قرن SUV رندر عقب

برند تویوتا سنچری از زمان آغاز به کار خود به یک موتور V12 سفارشی مجهز شد که از زمان عرضه مدل نسل سوم در سال 2018 چنین نبود.