SUV کوچک برقی مبتنی بر ID.3 برنامه ریزی فولکس واگن

،د X را می توان برای تمام مدل های SUV در حال حرکت به کار برد، در حالی که فول، واگن همچنین در حال بررسی نحوه تعادل نام های شناخته شده خودروهای موتور احتراقی و شناسه های جدید خود است.

 • SUV کوچک برقی مبتنی بر ID.3 برنامه ریزی فول، واگن
  گلف
 • SUV کوچک برقی مبتنی بر ID.3 برنامه ریزی فول، واگن
  معامله پایاپای

نام ID.3 X قفل نشده است، اما اتوموبیل گزارش می دهد که فول، واگن به دنبال ساده سازی ساختار نامگذاری خود است زیرا خط تولید خودروهای برقی خود در حال گسترش است.

هنوز هم قرار است در زیر ID.3 و ID.3 X قرار بگیرند، یک جفت خودروی برقی مقرون به صرفه با قیمتی در حدود 20000 پوند (35847 دلار استرالیا) افتتاح می شوند. توسعه اینها توسط Seat و Cupra هدایت می شود.

یک SUV کوچک الکتریکی به این برند رقیبی برای هیوندای ،ا الکتریک و کیا نیرو EV و BYD Atto 3 می دهد.

 • SUV کوچک برقی مبتنی بر ID.3 برنامه ریزی فول، واگن
  ID.3
 • SUV کوچک برقی مبتنی بر ID.3 برنامه ریزی فول، واگن
  ID.4

توماس شافر، مدیرعامل خودروهای مسافری فول، واگن و عضو هیئت مدیره فول، واگن AG گفت که این برند “به دنبال ایجاد یک SUV جمع و جور بر اساس ID.3” در وی است. لینکدین.

به نظر می رسد اظهارنظر در مورد ثبات سیستم اشاره ای به مسائل نرم افزاری است که به خوبی تبلیغ شده است که ID.3 را آزار می دهد. در واقع، بخش نرم‌افزار Cariad فول،‌واگن همچنان با مشکل مواجه است و مسئول تأخیر محصولات آتی مانند Porsche Macan EV بوده است.

اینها به ،وان همتای برقی پولو و تی کراس عمل خواهند کرد و دو تا از 10 خودروی برقی این برند خواهند بود که تا سال 2026 به بازار عرضه کند – اگرچه این تعداد شامل فیس لیفت خودروهای موجود مانند ID.3 می شود.

در حالی که فول، واگن معماری جدید خودروهای الکتریکی را در اوا، این دهه معرفی خواهد کرد، زیربنای MEB موجود آن – که در ID.3 و ID.4 استفاده می شود، به روز رس، های بیشتری از نظر برد، عملکرد و ویژگی ها دریافت خواهند کرد.

در حالی که مدل‌های جدید EV از طریق خط تولید فول،‌واگن گسترش می‌یابند، مدیر عامل این برند می‌گوید که «عادات قدیمی را کنار می‌گذارد» و در آینده روی مدل‌های اصلی تمرکز خواهد کرد.

نام گلف به طور خاص ارزش زیادی دارد. اما در عین حال، برند ID شتاب زیادی به دست آورده است. شناختی که در آن دریافت می کند [customer] در کلینیک ها، مردم کاملاً درک می کنند که ما در مورد چه چیزی صحبت می کنیم.

بنابراین تغییر نام به چیزی کاملاً متفاوت منطقی نیست.

فول، واگن یک SUV کوچک الکتریکی را برای قرار گرفتن در زیر ID.4 سایز متوسط ​​معرفی خواهد کرد که ممکن است بالقوه ID.3 X.

ما واقعاً در حال حاضر برای ده سال آینده کار می کنیم که چگونه می بینیم نام ها در حال توسعه هستند. این در حال حاضر اتفاق می‌افتد، این فرآیند کاری که ما با نام انجام می‌دهیم – گلف، پولو یا هر چیز دیگری – چه کاری انجام می‌دهیم تا نام‌های کلیدی را به شکلی متفاوت تغییر دهیم.»

فول، واگن ID 3 جدید از نظر کیفیت، مواد و پایداری سیستم جهشی قابل توجه و قابل توجه به جلو دارد.

ID.3 همچنین می‌تواند کنترل‌های فرمان دکمه‌ای را به دست آورد، با آقای شافر که این هفته اعلام کرد فول، واگن کنترل‌های فرمان لمسی خازنی بحث‌برانگیز خود را کنار می‌گذارد.

 • SUV کوچک برقی مبتنی بر ID.3 برنامه ریزی فول، واگن

همتای هاچ بک کراس اوور کوچک آینده – ID.3 که در سال 2019 معرفی شد – نیز در سال 2023، زودتر از زمان برنامه ریزی شده، به روز رس، دریافت خواهد کرد. این نسخه تایید شده برای آمدن به استرالیا است.

 • SUV کوچک برقی مبتنی بر ID.3 برنامه ریزی فول، واگن

تا قبل از سال 2026 عرضه می شود و ظاهری کاملاً متفاوت با ID.3 خواهد داشت – تقریباً به همان شکلی که گلف و T-Roc با اندازه مشابه با یکدیگر متفاوت هستند. این بر اساس مصاحبه ای است که وی انجام داده است اتوموبیل.

“ما با دقت به انجمن ID.3 گوش دادیم و در حال ارائه اولین MEB خود هستیم. [platform] مدل تا 2023.»

این تصمیم از سوی یک کمیته هیئت مدیره تمرکز بر مشتری که اخیراً تأسیس شده است گرفته شده است.

این شامل «ساده شدن قابل توجه محدوده مدل و بسته‌های ما در ده سال آینده» است، که نشان می‌دهد برخی از مدل‌های احتراقی می‌توانند گرد و غبار را گاز بگیرند.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/volkswagen-planning-id-3-based-small-electric-suv-spinoff