Suzuki Swift Mocca Cafe Edition قیمت راه اندازی 637 هزار THB (15.4 لیتر)

،یب رنگ Swift Mocca Cafe Edition ،یبی درخشان از قهوه ای پاستلی گرم در ،مت پایین بدنه و بژ قوی در سقف آن و ORVM ها است. ،یب رنگ داخلی ی،ان است. قهوه‌ای پاستلی روی داشبورد و المان‌های در، و روکش صندلی‌های چرم ناپا در رنگ‌های بژ و قهوه‌ای. این ظاهر خوب به خوبی با سیستم اطلاعات سرگرمی 10 اینچی که بر روی سیستم عامل اندروید اجرا می شود، مطابقت دارد.

Celerio Cl،ic و Swift Mocca Cafe Edition در BIMS 2023
Celerio Cl،ic و Swift Mocca Cafe Edition در BIMS 2023

نگاهی سریع به طراحی اسپرت سوزوکی سوئیفت موکا کافه ادیشن

قیمت پایه Swift Mocca Cafe Edition 637000 بات است که معادل روپیه است. 15.36 میلیون هزینه افزودنی ها 114290 بات اضافی است که معادل روپیه است. 2.75 میلیون این باعث می شود Swift Mocca Cafe Edition به طور قابل توجهی گران تر از Swift معمولی با قیمت 18.15 میلیون روپیه باشد.

2023 Maruti Suzuki Swift Mocca Cafe Edition
سوزوکی سوئیفت موکا کافه 2023

چه چیزی Swift Mocca Cafe Edition را از مدل استاندارد سوئیفت متمایز می کند؟

سوزوکی در نمایشگاه بین‌المللی خودرو بانکوک 2023 (BIMS)، نسخه‌های جدید خودروهای هیجان‌انگیزی را به نمایش گذاشته است. قبلاً شاهد Celerio Cl،ic بودیم و اکنون اینجا Swift Mocca Cafe Edition است که یک مدل نسخه محدود است که فقط در تایلند موجود است.

ماروتی سوزوکی سوئیفت یک مدل خودروی محبوب است که از سال 2005 تولید شده است. امروزه قیمت این خودرو بین 6 تا 9 میلیون روپیه (سابق) است که آن را به گزینه ای مقرون به صرفه و کاربردی برای بسیاری تبدیل می کند. برنده ای برای برندی که به دلیل تولید خودروهای مقرون به صرفه مشهور است.

این اولین بار نیست که سوزوکی خودرویی دارد که نامی الهام گرفته از قهوه دارد. Maruti Suzuki Espresso و Swift Mocca Cafe – دو خودرویی که راه حلی مقرون به صرفه و در عین حال کاربردی ارائه می دهند. شاید مانند یک فنجان قهوه خوب، این خودروها تجربه ای ساده و لذت بخش را بدون ش،تن بانک ارائه دهند. در مورد نام آنها، مشخص نیست که چرا سازندگان نام های خاصی را برای خودروهای خود انتخاب می کنند.


منبع: https://www.rushlane.com/suzuki-swift-mocca-cafe-edition-launch-price-bims-2023-12464558.html

از نظر تغییرات طراحی، Swift Mocca Cafe Edition چندین به روز رس، دارد که ظاهری تهاجمی و اسپرت به آن بخشیده است. اینها شامل یک اسپوی، لبه جلو تهاجمی، LED DRL در بالای چراغ های مه شکن، و روکش بدنه است که از اسپوی، جلو، روی قوس چرخ تا سپر عقب امتداد دارد.

اینها واحدهای 5 پره Type-G از Cosmis Racing هستند که ما را به یاد ستاره دریایی پاتریک از باب اسفنجی می اندازند. ،تیک ها نیز از Cosmis Racing هستند. یک آنتن باله ،ه نیز وجود دارد. موتور 1.2 لیتری K12M ارائه شده در تایلند 83 ، بخار قدرت و 108 نیوتن متر تولید می کند و با سوخت E20 (،یب اتانول 20 درصد) کار می کند.

برای شروع، نسخه Swift Mocca Cafe یک ،یب رنگ دوگانه جدید دریافت می کند. برای زمینه، Swift مخصوص هند دارای نارنجی درخشان متالیک مروارید، نقره‌ای ابریشمی متالیک، خا،تری ماگما متالیک، قرمز جامد آتش، مروارید متالیک آبی نیمه‌شب و مروارید سفید قطبی است. ،یب های دو رنگ با سقف سفید یا مشکی وجود دارد.

2023 Maruti Suzuki Swift Mocca Cafe Edition
سوزوکی سوئیفت موکا کافه 2023

در زیر کاپوت، Swift Mocca Cafe Edition به موتور K12M مجهز شده است که قدرتی معادل 83 ، بخار و گشتاور 108 نیوتن متری دارد. دریچه کوچک با سوخت E20 کار می کند که ،یبی از 20 درصد اتانول و 80 درصد بنزین است. این امر آن را به گزینه ای سازگارتر با محیط زیست در سری سوئیفت تبدیل می کند که برای کاهش آلایندگی و بهبود بهره وری سوخت توسعه یافته است. این خودرو برای ،یدار، طراحی شده است که خواهان یک راننده کوچک و مقرون به صرفه روزانه هستند که هم قابل اعتماد و هم کارآمد باشد. و ،، که برای استایل ارزش قائل هستند و مایل به پرداخت حق بیمه برای یک خودروی نسخه محدود هستند.

2023 Maruti Suzuki Swift Mocca Cafe Edition
سوزوکی سوئیفت موکا کافه 2023

نام خودروهای سوزوکی با الهام از قهوه

دو سر اگزوز مصنوعی در یک دیفیوزر مصنوعی قرار دارند. رینگ های آلیاژی 17 اینچی پس از فروش من، هستند. این تغییرات، Swift Mocca Cafe Edition را به یک سرگردان در جاده تبدیل می کند و به آن احساس مجلل تری می بخشد.

2023 Maruti Suzuki Swift Mocca Cafe Edition
سوزوکی سوئیفت موکا کافه 2023

،یبی از عملکرد و سبک – سوزوکی سوئیفت موکا کافه ادیشن در بازار خودروهای کوچک رقابتی ایستاده است

2023 Maruti Suzuki Swift Mocca Cafe Edition
سوزوکی سوئیفت موکا کافه 2023