Tata Altroz ​​CNG اولین ویژگی‌های بخش است

این خودرو همچنان از رینگ های آلیاژی دو رنگ R16، چراغ های جلو پروژکتور، LED DRL، سانروف برقی، آنتن باله ،ه و ORVM های تاشو خودکار استفاده می کند. کابین جادار و راحت با کنترل‌های تهویه مطبوع خودکار، صندلی‌های چرم درجه یک و دریچه‌های AC عقب، صندلی راننده قابل تنظیم ارتفاع و سیستم اطلاعات سرگرمی هارمن 7 اینچی با اندروید اتو و اپل کارپلی است.

مخازن iCNG دو سیلندر که در این بخش CNG هاچ بک ممتاز در مدل های دیگر دیده نشده است، خود را متمایز می کند. اینها در بالای کف عقب و زیر فرش چمدان قرار گرفته اند تا از حدا،ر فضای صندوق عقب اطمینان حاصل شود. به TVC رسمی زیر نگاهی بیندازید.

با این حال، با چندین ویژگی اول در بخش جدا شده است. Altroz ​​که بر روی پلت فرم ALFA قرار گرفته و دارای اعتبار 5 ستاره جه، NCAP بزرگسالان است، دارای همان ابعاد 3990 میلی متر طول، 1755 میلی متر عرض و 1523 میلی متر ارتفاع با فاصله بین دو محور 2501 میلی متر است.

ویژگی های بخش اول تاتا ،روز CNG

تاتا ،روز ریسر از یک موتور 1.2 لیتری توربوشارژ بنزینی با قدرت 120 ، بخار در 5500 دور در دقیقه و گشتاور 170 نیوتن متر در 1750 تا 4000 دور در دقیقه استفاده می کند. این موتور به یک گیرب، دستی شش سرعته متصل می‌شود و آن را قوی‌ترین نسخه ،روز می‌کند. Altroz ​​Racer که قرار است از نظر رقابت با هیوندای i20 N Line رقابت کند، قیمتی بین 9 تا 10 میلیون روپیه دارد (نمایشگاه سابق).


منبع: https://www.rushlane.com/tata-altroz-cng-gets-first-in-segment-features-official-tvc-12457497.html

تاتا موتورز همچنین جزئیات Altroz ​​Racer را در نمایشگاه خودرو ارائه کرده است. این خودرو در یک آواتار اسپرت‌تر با سقف سیاه‌شده، رینگ‌های آلیاژی مشکی و کاپوت مشکی با نشان Racer در گلگیر جلویی دیده می‌شود. نوارهای مسابقه ای سفید دوتایی به اسپرت بودن آن می افزایند در حالی که فضای داخلی دارای طرح رنگ مشکی گر،تی با لهجه های قرمز است.

مشخصات تاتا ،روز CNG
مشخصات تاتا ،روز CNG

غرفه تاتا موتورز در نمایشگاه خودرو 2023 مدل‌های الکتریکی جدید هریر، سیرا و آوینیا را به همراه انواع CNG ،روز و پانچ به نمایش گذاشته است. Altroz ​​CNG که قرار است با خودروهایی مانند Toyota Glanza CNG و Maruti Baleno CNG رقابت کند، بیشتر ویژگی های بیرونی و داخلی خود را از همتای بنزینی و دیزلی خود به عاریت گرفته است.

Altroz ​​CNG یک واحد ECU پیشرفته و CNG مستقیم را دریافت می کند. سوئیچ خودکار بین سوخت، سوخت گیری سریعتر و فیلتر سوخت م،ار نیز بخشی از ویژگی های آن است. تاتا موتورز همچنین دارای یک میکرو سوئیچ است تا خودرو در هنگام سوخت گیری خاموش شود در حالی که کیت iCNG از مواد پیشرفته ساخته شده است تا از نشتی جلوگیری شود.

تاتا ،روز CNG – قدرت و عملکرد

هاچ بک ممتاز CNG تاتا ،روز دارای مخازن CNG دو سیلندر، واحد ECU پیشرفته و استارت مستقیم با CNG به ،وان اولین ویژگی در بخش است.

CNG تاتا ،روز جدید
CNG تاتا ،روز جدید
تاتا ،روز CNG قدرت خود را از طریق یک موتور 1.2 لیتری 3 سیلندر Revotron به دست می آورد که قدرت 77 ، بخار در 6000 دور در دقیقه و گشتاور 97 نیوتن متر در 3500 دور در دقیقه همراه با گیرب، 5 سرعته دستی تولید می کند. ظرفیت م،ن سوخت 37 لیتر بنزین و 60 لیتر CNG. همچنین حفاظت از حادثه حرارتی، ویژگی تشخیص نشت و تج،ات پیشگیری از آتش سوزی در هواپیما وجود دارد.