Tata Altroz ​​XM (S) با سانروف ارزان قیمت هند می درخشد

در حالی که هیچ ، نمی داند چرا شور و شوق برای سانروف وجود دارد، به سرعت به یک ویژگی مورد توجه تبدیل شده است. و مردم در تصمیمات ،ید خودرو به آن توجه می کنند. در حال حاضر، Altroz ​​با استقبال خوب مشتریان هندی با حدود 7250 دستگاه در ژوئن 2023 مواجه شده است.

Altroz ​​در حال حاضر تنها وسیله نقلیه در هند است که گزینه های پیشرانه بنزینی، دیزلی و CNG را ارائه می دهد. با شروع استانداردهای آلایندگی جدید BS6 P2، تاتا ،روز تنها هاچ بک دیزلی در کشور است.

با این حال، رقیب اصلی Maruti Suzuki Baleno، فروش بالاتری دارد. تاتا موتورز اکنون در حال ساخت کلید از راه دور و هر چهار شیشه برقی به صورت استاندارد در سطوح مختلف است. اگر مشتری کروز کنترل، دوربین مع، و سایر موارد مزاحم بخواهد، تریم XM+ بسیار منطقی خواهد بود.

ویژگی های تاتا Altroz ​​XM (S) و XM
ویژگی های تاتا Altroz ​​XM (S) و XM


منبع: https://www.rushlane.com/tata-altroz-xms-xm-launched-12474505.html

تاتا در نوامبر 2022 تریم XM را از Altroz ​​متوقف کرد و تریم XE+ را معرفی کرد. اکنون XM بازگشته است و همراه با آن، یک نوع سانروف به نام XM (S) عرضه می شود. قیمت XM روپیه است. 6.90 لک و روپیه 7.35 میلیون برای XM (S). تنها 1.2 لیتر بنزینی با گیرب، 5 سرعته دستی عرضه می شود.

ویژگی های اصلی اصلی شامل کنترل های نصب شده روی فرمان، عملکرد تنظیم ارتفاع برای صندلی راننده است. ORVM ها دارای تنظیم الکتریکی هستند و همچنین به صورت الکتریکی تا می شوند و چرخ های فولادی 16 اینچی از جمله موارد دیگر هستند. کاتالوگ لوازم جانبی رسمی تاتا امکان نصب صفحه نمایش لمسی بزرگتر را نیز فراهم می کند. فقط XM (S) دارای سانروف برقی است.

قیمت تاتا ،روز XM (S) و XM
قیمت تاتا ،روز XM (S) و XM

هنر ظریف رقابت سانروف

مقرون‌به‌صرفه‌ترین وسیله نقلیه سانروف در هند به هوندا WR-V (RIP) و اخیراً به Altroz ​​XM+ (S) می‌رفت. در حال حاضر، تاتا سانروف را با قیمت پایین‌تر Rs ارائه می‌کند. 7.35 lakh (ex-sh) با تریم XM (S). در حالی که تریم XM+ (S) روپیه هزینه دارد. 7.9 میلیون، از هیوندای، i20 Asta MT با قیمت روپیه است. 9.01 lakh (هر دو قیمت ex-sh) که می تواند در نظر گرفته شود.

تاتا Altroz ​​XM (S) و XM راه اندازی شد
تاتا Altroz ​​XM (S) و XM راه اندازی شد

تاتا ،روز XM (S)، XM: هاچ بک های اقتصادی و جذاب و جذابیت خودروهای مجهز به سانروف

اکنون، تاتا تریم XM را مجدداً راه اندازی کرده و نسخه جدید XM (S) را با Altroz ​​معرفی کرده است که مقرون به صرفه ترین وسیله نقلیه هند با سانروف است. بیایید نگاهی به آنچه در تریم های جدید XM و XM (S) وجود دارد بیاندازیم.

Altroz ​​XM (S): زیرا ماشین بدون سانروف سال 2010 است