Tata Curvv انتظار می رود CNG دریافت کند – رقیب Creta در سال 2024 راه اندازی می شود

تاتا موتورز با خودروهایی مانند پانچ، ن،ون، هریر و سافاری، فروش بالایی را به ثبت رسانده است. همچنین در بخش الکتریکی با پرفروش‌هایی مانند Nexon EV پیشتاز است. در آینده، تاتا بخش SUV های جمع و جور را با SUV Curvv هدف قرار خواهد داد.

طرح‌های Tata Curvv ویژگی‌هایی مانند دستیار پارک خودکار، دوربین 360 درجه و کنترل آب و هوای خودکار دو منطقه‌ای را نشان می‌دهد. دو کلید برای کنترل آب و هوا وجود دارد. در مقایسه، دکمه های اختصاصی برای دوربین و کمک پارک وجود دارد. انتظار می‌رود که این تابلو و ویژگی‌های جدید با فیس لیفت آینده Nexon نیز در دسترس باشد. از طریق مشاهده قاطر آزمایشی و ثبت اختراع تایید شده است.

در میان خودروهای الکتریکی، ICE و CNG، این نسخه الکتریکی Curvv است که ابتدا معرفی خواهد شد. انتظار می‌رود که Curvv EV بردی در حدود 400 تا 500 کیلومتر داشته باشد. این خودرو دارای دو موتور الکتریکی و تمام چرخ متحرک خواهد بود. نوع ICE Curvv موتور 1.2 لیتری توربو بنزینی جدید تاتا را دریافت خواهد کرد. این در نمایشگاه خودرو 2023 به نمایش گذاشته شد. حدا،ر قدرت 125 ، بخار و حدا،ر گشتاور 225 نیوتن متر را تولید می کند. هر دو گزینه گیرب، دستی و اتوماتیک در دسترس خواهند بود.


منبع: https://www.rushlane.com/tata-curvv-expected-to-get-cng-launch-in-2024-12472317.html

انتظار می رود Curvv CNG راه اندازی دو م،ن را دریافت کند. اولین بار با Altroz ​​CNG معرفی شد. در مقایسه با راه‌اندازی تک م،ن که بیشتر فضای صندوق عقب را اشغال می‌کند، راه‌اندازی دو م،ن فضای ذخیره‌سازی کافی دارد. مخازن دوقلو در ،مت پایینی چکمه نصب می شوند. آنها با یک پانل پ،تیکی پوشیده شده اند. کل بخش بالا برای ذخیره سازی رایگان است. در آینده، راه اندازی م،ن دوقلو احتمالاً با تیاگو CNG و Tigor CNG نیز در دسترس خواهد بود.

Tata Curvv برای دریافت ویژگی های برتر

اگرچه Curvv در اوا، بازی است، تاتا می‌خواهد اطمینان حاصل کند که در سال آینده این SUV چیزی کم نخواهد داشت. گزینه CNG یک استراتژی کلیدی برای جذب مشتریان خواهد بود. روزهایی که CNG عمدتاً با خودروهای سطح پایه دیده می شد، گذشته است. در بخش SUV های جمع و جور، گزینه CNG در حال حاضر با Maruti Grand Vitara و Toyota Hyryder موجود است.

تاتا Curvv CNG SUV کوپه
تاتا Curvv CNG SUV کوپه

تاتا Curvv CNG SUV کوپه
تاتا Curvv CNG SUV کوپه – رندر

اگر امروز عرضه شود، Tata Curvv تنها شاسی بلندی خواهد بود که دارای سه پیشرانه متمایز الکتریکی، بنزینی و CNG است.

تاتا قبلاً تأیید کرده است که پیشرانه های الکتریکی و ICE با شاسی بلند Curvv آینده در دسترس خواهند بود. گزینه CNG به طور رسمی تایید نشده است. با این حال، طرحی از فضای داخلی نماد “CNG” را در پانل کنترل آب و هوا نشان می دهد. از آنجایی که طرح‌ها توسط تاتا ارائه می‌شوند، احتمال اینکه گزینه CNG کارخانه‌ای با Curvv در دسترس باشد را افزایش می‌دهد.

یکی از خودروهای نسل بعدی تاتا، Curvv SUV، دارای هر دو پیشرانه الکتریکی و ICE خواهد بود. بر اساس طرح های مفهومی، به نظر می رسد Curvv CNG نیز دریافت خواهد کرد. به Curvv اجازه می دهد تا بخش بزرگتری از ،یداران را هدف قرار دهد. تاتا کوروو رقبایی چون هیوندای کرتا، کیا سلتوس، ماروتی سوزوکی گرند ویتارا، تویوتا هایریدر، اشکودا کوشاک، فول، واگن تایگون و ام جی آستور را به رقابت خواهد پرداخت.

جزئیات تاتا Curvv CNG