Tata Nexon، Harrier، Safari Teased With White Roof

تاتا موتورز اخیراً ما را با ویدیویی ط،ه زد که سبک زندگی لو، و پیچیده افراد با جیب چاق را فریاد می زد. اما اکنون، تیزر دیگری دریافت می کنیم که در آن تاتا سبک زندگی افرادی را که جیب های عمیق تری دارند به ما نشان می دهد. ما اینجا می گوییم جت خصوصی تا حدی غنی است. این تیزر جدید دوباره حول محور سبک زندگی مجلل و پیچیده مشتری، می‌چرخد که اشتیاقی برای زیبایی‌های برتر دارند.

همچنین، با توجه به این واقعیت که محصولات ماهیندرا مانند Scorpio N، XUV700 و Thar دارای دوره های انتظار زیادی هستند، ممکن است فروش خوبی برای شرکت هایی مانند تاتا داشته باشد. این نسخه های ویژه نیز قیمتی جزئی دارند.


منبع: https://www.rushlane.com/tata-nexon-harrier-safari-teased-with-white-roof-new-features-12447562.html

بنابراین، محصولات تاتا چه لو،ی نداشتند؟ برای شروع، این به روز رس، ها فقط برای Safari و Harrier نیستند. این به‌روزرس،‌ها به Nexon نیز منتقل خواهند شد. از آنجایی که همزمان دو Nexon در ویدیو وجود داشت، محدوده Nexon EV نیز احتمالاً این به‌روزرس،‌ها را دریافت می‌کند.

تاتا موتورز در حال حاضر سومین خودروساز پرفروش در هند است. با ماروتی در رتبه اول و پس از آن هیوندای. تاتا موتورز یکی از پیشگامان خودروهای هاچ بک است. این اولین سازنده ای بود که یک هاچ بک بومی برای هند توسعه داد.

انتظار می رود فیس لیفت هر دو و سافاری سیستم اطلاعات سرگرمی بزرگتری داشته باشد. اما تیزر دوم همچنان واحدی را نشان می دهد که در حال حاضر در حال فروش است. این نشان می‌دهد که اینها به‌روزرس،‌های جزئی هستند که قرار است سرفصل‌ها و سر و صدایی در اطراف SUV‌های آن‌ها برای فصل جشن ایجاد کنند.

با این حال، جادوی ایندیکا توسط تیاگو بازسازی شد. اما وقتی به نمودارهای فروش نگاه می کنیم، پرفروش ترین وسیله نقلیه تاتا ن،ون است. این خودرو پرفروش ترین SUV در هند نیز می باشد. اما ا،ر رقبای تاتا SUV در حال به روز رس، یا ارائه چیز جدیدی هستند. در حالی که به نظر می رسد تاتا فقط در حال تماشا است. تا به حال.

به‌روزرس،‌های Tata Premium Teased – هریر، سافاری

این ارتقاء “لو، نهایی” را به یک محصول خوب اضافه می کند. این ارتقاءها به احتمال زیاد نسخه های ویژه هستند تا فیس لیفت برای Harrier و Safari که در افق هستند. تاتا موتورز می‌گوید به‌روزرس،‌های آتی به مشتریان این امکان را می‌دهد که «در نهایت لو، پرواز کنند».

تمام این نسخه‌های ویژه سقف متضاد سفیدی مانند مایباخ خواهند داشت. با توجه به ارتقاهایی که می‌تو،م انتظار داشته باشیم، با Harrier و Safari، می‌تو،م انتظار داشته باشیم صندلی‌های چرمی و همچنین روکش‌های چرمی روی داشبورد و تزئینات درب‌ها وجود داشته باشد. پ،تیک های لمسی نرم نیز با توجه به جذابیت برتر هر دو و سافاری قابل اجرا هستند. این ویژگی‌ها قبلاً توسط تاتا در محصولاتی با هزینه کمتر ارائه شده است.

ارتقاء ن،ون

به روز رس، ها هر چه که باشند، تجربه ای شبیه به ،ب و کار را برای ،یداران Nexon، Safari و Harrier به ارمغان می آورند. این به‌روزرس،‌ها برای ورود به نمایشگاه‌ها برای فصل جشن کافی است، در حالی که لیفت‌های واقعی با فناوری ارتقا یافته در تاریخ بعدی ارائه خواهند شد.

به نظر می رسد تاتا موتورز در حال ارتقای خط تولید SUV خود با ویژگی های جدید قبل از فصل جشن است

تاتا موتورز نسخه جدید شاسی بلندهای Harrier، Safari، Nexon را معرفی کرد
تاتا موتورز نسخه جدید شاسی بلندهای Harrier، Safari، Nexon را معرفی کرد

در مورد Nexon، ما می‌تو،م انتظار یک مجموعه ارتقاء مشابهی را داشته باشیم که هریر و سافاری دریافت می‌کنند. همان مجموعه ارتقاء به Nexon EV نیز منتقل خواهد شد. تیزر قبلی «جت. تنظیم. Slay” در آن که در تیزر جدید وجود ندارد. کلمه جت ممکن است به م،ای یک موتور بنزینی جدید باشد زیرا قبلاً این کلمه توسط تاتا برای موتورها استفاده می شد.

نسخه جدید Tata Nexon Teased
نسخه جدید Tata Nexon Teased