TECHART به تازگی پورشه 911 GT3 را داغ کرده است

TECHART فقط پورشه 911 GT3 را داغ کرد - تصویر 1095735

منبع: TECHART


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/techart-just-made-the-porsche-911-gt3-sizzling-،t-ar197103.htmlTECHART فقط پورشه 911 GT3 را داغ کرد - تصویر 1095741

البته افزودن این قطعات فیبر کربنی وزن کلی را کاهش می‌دهد، اما 911 GT3 را آیرودینامیک‌تر می‌کند. در نهایت، از منظر بصری، کیت های بدنه TECHART GT3 شما را از نظر زیبایی ظاهری دلپذیر جلوه می دهد. برند تیونینگ همچنین به مشتریان خود آزادی انتخاب قطعات فیبر کربنی مات یا براق را با توجه به پایان خودرو، می دهد. اگر فکر می کنید برای GT3 خود به اگزوز بلندتری نیاز دارید، TECHART یک سیستم اگزوز اسپرت جدید طراحی شده از فولاد ضد زنگ دارد. این برند تضمین می‌کند که در پیست‌های مسابقه و خارج از آن دچار مشکل خواهید شد. به روز رس، های بیرونی با چرخ های فورج شده Formula VII Race طراحی شده است. این چرخ ها را نیز می توان به دلخواه مشتری سفارشی کرد. اندازه آنها در جلو 20 اینچ و در عقب 21 اینچ است.

برای ایمنی در داخل کابین، TECHART یک رول میله جوش داده شده با دست ساخته شده از فولاد با استحکام بالا ارائه می دهد. رول بار هومولوژی FIA است و در رنگ مشکی مات یا هر رنگ دلخواه شما موجود است. علاوه بر این، مهارهای مسابقه شش نقطه ای دارای گواهی FIA با اتصالات کمربند نیز در رنگ های مشکی، سبز، قرمز و زرد موجود است. اگر به بسته‌های ارتقاء علاقه دارید، TECHART سفارش‌ها را می‌پذیرد، اما تحویل در اکتبر 2022 آغاز می‌شود.

TECHART به دلیل ساخت پورشه ها از نظر عملکرد و استایل بهترین شناخته شده است. اما این بار، برند تیونینگ آلم، بیشتر بر روی بهبود بصری تمرکز کرده است و Aerokit آنچه را که وعده داده است، ارائه می دهد. بسته بندی لیستی از موارد مانند:

  • لبه اسپوی، فیبر کربن و تزئینات اسپوی،،
  • گلگیرهای فیبر کربنی جلو که 0.6 اینچ پهن تر از استاندارد هستند و دارای قوس چرخ هستند
  • پنل ورودی هوای جلو فیبر کربن
  • کاپوت جلو فیبر کربن با دریچه های هوا
  • دامن های جانبی فیبر کربن
  • پانل پیش بند فیبر کربن
  • اسپوی، عقب فیبر کربن با نام تجاری TECHART و صفحات انتهایی بال
  • پنل ورودی هوای عقب فیبر کربن با دریچه سرویس

اگر به سفارشی ، کابین به اندازه بیرون نیاز دارید، بسته TECHART Clubsport هر آنچه را که نیاز دارید، هم برای پیست مسابقه و هم برای جاده ارائه می دهد. می‌تو،د بین آلکانترا، چرم طبیعی، یا پارچه الهام‌گرفته از ورزش‌های موتوری، صندلی‌ها، داشبورد و پانل درها را انتخاب کنید. فرمان سفارشی ساخته شده توسط TECHART بخشی از بسته بندی است.

با فیبر کربن جدید Aerokit TECHART برای مسابقه آماده شوید

TECHART فقط پورشه 911 GT3 را داغ کرد - تصویر 1095732

فضای داخلی TECHART Clubsport تجربه کابین خلبان الهام گرفته از مسابقه را برجسته می کند

TECHART فقط پورشه 911 GT3 را داغ کرد - تصویر 1095736