Toyota Innova Crysta از وب سایت رسمی حذف شد

وقتی زمان به روز رس، فرا رسید، تویوتا Innova Crysta را راه اندازی کرد. این اولین تلاش تویوتا برای تبدیل یک Innova با ظاهر ضعیف به یک MPV شیک و جذاب بود که در ساخت و قیمت آن بسیار برتر بود. تویوتا با ارسال سریع تا نوامبر 2022، نسل جدید Innova را در قالب Innova Hycross به خط تولید خود اضافه کرده است.

با وجود Hycross جدیدتر، جایگاه کریستا در خط تولید هند تویوتا همیشه ملایم بود. با این حال، گمانه‌زنی‌هایی وجود داشت که تویوتا کریستا را فقط برای صاحبان ناوگان برای کاربردهای تجاری عرضه می‌کند. اکنون که Innova Crysta از وب سایت رسمی حذف شده است، به نظر می رسد که این شایعات و گمانه زنی ها کمرنگ شده است.

Toyota Innova Crysta از وب سایت حذف شد
Toyota Innova Crysta از وب سایت حذف شد

مدل جدید در اندونزی با نام Innova Kijang Zenix و در هند با نام Innova Hycross عرضه شده است. اگرچه قیمت‌های آن هنوز مشخص نشده است، اما بیشتر از یک MPV با ظاهری بی‌م،ا، SUV است. در مقایسه با سافاری، XUV700 و هکتور پ،، به ،وان یک وسیله نقلیه کلی بزرگتر با فضای داخلی بسیار زیاد ظاهر می شود.

جدید موفق می شود قدیمی. این روش در طبیعت و همچنین اتومبیل ها بوده است. تعداد کمی از تولیدکنندگان سعی کرده اند با فروش محصولات قدیمی و جدید از این قانون سرپیچی کنند. به ،وان مثال، Indica Vista در کنار Indica فروخته شد، Indigo Manza در کنار Indigo و نسل پنجم سیتی در کنار نسل چهارم فروخته شد. با حذف Innova Crysta از وب سایت رسمی خود، واضح است که تویوتا آن مسیر را طی نمی کند.

همه ما Innova را می شناسیم، اینطور نیست؟ یک MPV بدون مز،ف از تویوتا که در بین مخاطبان هندی مورد توجه قرار گرفت. از خانواده‌های معمولی و تا،ی‌ها گرفته تا سیاستمداران و افراد VIP، Innova طیف وسیع‌تری از مخاطبان را جذب کرده است. تویوتا برای مدت طول، در موج موفقیت ایجاد شده توسط Innova موج سواری کرد.

اما این سوال باقی ماند که سرنوشت Innova Crysta چه خواهد شد. تویوتا اخیراً بال های کریستا را با متوقف ، پیشرانه دیزلی مورد علاقه خود برید. اکنون به نظر می رسد که برند ژاپنی کریستا را به طور کامل کاهش داده است. آیا تویوتا قرار است آن را با یک آواتار فیس لیفت بازگرداند؟ این یک امکان است زیرا یک محصول محبوب بود. بیا یک نگاهی بیندازیم.

Toyota Innova Crysta حذف شد

اولین های زیادی برای Innova Hycross وجود دارد. اولاً، این اولین Innova است که دارای ساختار مونوکوک مدرن و سبک تر با معماری FWD است که آن را مقرون به صرفه تر و کارآمدتر می کند. ث،اً، این اولین Innova است که یک پیشرانه هیب، دارد. و همراه با آن، بسته‌بندی‌های فناوری و کیت بسیار بیشتری را که Innova Crysta نمی‌توانست آن‌ها را بسته‌بندی کند.

میل شایعه

مدرنیته همیشه راه پیش رو بوده است. اکنون که Innova Hycross برای اولین بار در هند معرفی شده است، زمان زیادی است که کریستا از بین برود. گفتنی است، به دلیل محبوبیت زیاد تویوتا، ممکن است تویوتا نسخه فیس لیفت شده را عرضه کند و کارخانه دیزلی 2.4 لیتری خود را بازگرداند. زم، که Innova Crysta در سال 2015 راه اندازی شد، در درجه اول رقیب تاتا هگزا و ماهیندرا XUV500 بود.


منبع: https://www.rushlane.com/toyota-innova-crysta-removed-from-official-website-12454086.html

از زم، که Innova Hycross در هند معرفی شد، تویوتا Innova Crysta را از وب سایت رسمی حذف کرد.

تویوتا اینووا کریستا
تویوتا اینووا کریستا
شایعات متعددی وجود داشت که نشان می داد موتور 2.4 لیتری دیزل در Innova Crysta با مقررات آلایندگی ارائه شده با تأیید نوع NCAT مطابقت نداشته است. به گفته تویوتا، صحت این شایعه مشکوک بود. برای مشتریان احتمالی که هنوز یک Innova با شاسی نردب، می خواهند کمی ناامید کننده است.