Toyota Innova Hycross در نمایشگاه نمایندگی قبل از عرضه به نمایش در می آید

استراتژی تویوتا برای تمرکز بر خودروهای هیب، در مقایسه با برخی خودروسازان دیگر که مستقیماً از ICE به برقی تغییر می‌دهند، عملی‌تر به نظر می‌رسد.

تویوتا اینووا هیکراس
تویوتا اینووا هیکراس

با توجه به حجم رزرو، دوره انتظار برای Innova Hycross می تواند تا 6 ماه باشد. رزروها همچنین نشان می‌دهند که تقاضای زیادی برای گزینه‌های رنگی Super White و Black-ish Ageha Gl، Flake وجود دارد.

دینامیک درایو بهبود یافته می تواند عامل دیگری برای افزایش تقاضا برای انواع با مشخصات بالای Innova Hycross باشد. این پیشرانه از نسل پنجم فناوری هیب، خود شارژر الکتریکی بهره می برد که باید عملکرد بهتری را تضمین کند. این پیشرانه دارای ردپای کربن کمتری است، که احتمالاً توسط افرادی که به محیط زیست اهمیت می دهند، قدرد، می شود.

مبلغ رزرو Toyota Innova Hycross که در 25 نوامبر در هند رونمایی شد 50000 روپیه است. پنج تریم ارائه می شود – G، GX، VX، ZX و ZX (O). پیشرانه هیب، قوی با تریم های VX، ZX و ZX(O) موجود است. حتی با قیمت راه اندازی مورد انتظار در حدود 22 تا 30 میلیون روپیه، بسیاری از رزروها برای نسخه های هیب، با مشخصات بالا و قوی هستند. این به وضوح نشان دهنده محبوبیت فزاینده هیبریدهای قوی در بخش اصلی است. قیمت تویوتا Innova Hycros در ژانویه 2023 اعلام خواهد شد.

ویژگی های Innova Hycross ZX و ZX(O).

در حالی که نسخه های ZX و ZX(O) با مشخصات بالا در پیکربندی 7 صندلی در دسترس خواهند بود، سایر گونه ها دارای گزینه 7/8 صندلی خواهند بود. انتظار می‌رود قیمت راه‌اندازی بین 22 تا 30 میلیون روپیه باشد. Innova Crysta فعلی در کنار Hycross جدید به فروش خواهد رسید.


منبع: https://www.rushlane.com/toyota-innova-hycross-on-display-at-select-dealer-s،wrooms-12454739.html

به نظر می رسد دلایل متعددی وجود داشته باشد که چرا بیشتر رزروها برای انواع ZX و ZX(O) با مشخصات بالا هستند. اینها دارای ویژگی‌های انحصاری مانند سانروف پانوراما، صندلی‌های جلو تهویه‌شونده و صندلی‌های عثم، برقی دسته اول با کشویی بلند هستند. سایر عوامل حمایتی می تواند شامل بهترین راندمان سوخت در ک، 21.1 کیلومتر در لیتر باشد.

تریم با مشخصات بالای Innova Hycross همچنین دارای Toyota Safety Sense Suite است. این شامل ویژگی های ایمنی پیشرفته ای مانند کروز کنترل پویا راداری، نور بالای خودکار، نظارت بر نقاط کور، سیستم هشدار پیش از برخورد، کمک ردیابی بین خطوط و هشدار ترافیک عقب است. انواع با مشخصات بالا، علاوه بر مواردی که با دیگر انواع Innova Hycross ارائه می‌شوند، دارای ویژگی‌های اتصال انحصاری هستند. اکنون در نمایشگاه های منتخب فروشنده در هند به نمایش گذاشته شده است. Missautologs ویدئویی دقیق از یکی از این نمایندگی‌ها که Innova Hycross در آن به نمایش گذاشته شده است، به اشتراک گذاشته است.

تریم های Innova Hycross G و GX از یک موتور 2.0 لیتری بنزینی تنفس طبیعی بهره می برند که حدا،ر قدرت 172 ، بخار را تولید می کند. به گیرب، CVT متصل می شود. تریم‌های VX، ZX و ZX(O) دارای پیشرانه ۲ لیتری هیب، قوی هستند که ۱۸۶ ، بخار قدرت دارد. به گیرب، الکترونیکی متصل شده است. انواع هیب، تویوتا اینووا هیکراس این گزینه را دارند که تا زم، که باتری در دسترس باشد، خودرو را در حالت برقی خالص راه اندازی کنند.

دوره انتظار Innova Hycross

هیب،‌های قوی واکنش خوبی در بازار دریافت کرده‌اند، همانطور که می‌توان آن را در SUVهایی مانند Maruti Grand Vitara و Toyota Urban Cruiser Hyryder مشاهده کرد. گرند ویتارا قبلاً در فهرست پرفروش‌ترین شاسی‌بلندهای کامپکت به جایگاه سوم رسیده است. چیزی مشابه در حال حاضر با تویوتا اینووا هیکروس مشهود است که بیشتر رزروها را برای انواع هیب، قوی دریافت می کند.