Toyota Innova Hycross در هند معرفی شد

مشخصات جانبی با مجموعه جدیدی از چرخ های آلیاژی و چین های منحصر به فرد در امتداد پانل های در قابل تشخیص است. برخی از ،اصر طراحی مانند چراغ‌های عقب بسته‌بندی شبیه به MPV آوانزا ولوز که در بازارهای بین‌المللی فروخته می‌شود، ظاهر می‌شوند.

Toyota Innova Hycross در هند معرفی شد
Toyota Innova Hycross در هند معرفی شد

نمای جلوی Innova Crysta جدید با جلوپنجره شش ضلعی برجسته، هایلایت های کرومی، چراغ های جلو پروژکتور ،ایه شیک، LED DRL های نصب شده در پایین با چراغ های راهنما یکپارچه و سپر با ظاهری درشت با قطعات آلومینیومی مصنوعی اسپرت تر به نظر می رسد.

New Innova در پیکربندی های 7 و 8 صندلی در دسترس خواهد بود. ایمنی با تویوتا Safety Sense 3.0 ارتقا یافته است که دارای ویژگی‌هایی مانند دستیار حفظ خطوط و کروز کنترل تطبیقی ​​است. تمامی نسخه ها به ترمزهای دیسکی در هر چهار چرخ مجهز خواهند شد. دوربین 360 درجه نیز به Innova Hycross جدید اضافه شده است.

پیشرانه تویوتا Innova Hycross، مسافت پیموده شده

New Innova Hycross طول، تر (4755 میلی متر) و پهن تر (1850 میلی متر) از کریستای موجود است، اگرچه ارتفاع 1795 میلی متری ی،ان است. فاصله بین دو محور در مقایسه با 2750 میلی متر کریستا 100 میلی متر بیشتر است. با نسبت‌های بزرگ‌تر، کاربران می‌توانند انتظار تجربه بزرگ‌تری داشته باشند. فاصله 185 میلی متری از زمین مانند قبل است و تغییری در زوایای نزدیک و ،وج وجود ندارد.

Hycross جدید Innova دارای یک موتور 2.0 لیتری بنزینی (M20A-FKS) است که می تواند حدا،ر 174 ، بخار قدرت و 197 حدا،ر گشتاور را ارائه دهد. به گیرب، CVT متصل می شود. انواع هیب، Innova Hycross دارای موتور مشابه با نسل پنجم فناوری هیب، قوی تویوتا (M20A FXS) خواهند بود.

در داخل، Innova Hycross جدید دارای داشبورد 2 لایه با رنگ دوگانه، کنسول اهرم دنده نصب شده روی داشبورد، صفحه نمایش لمسی شناور 10 اینچی، رنگ‌های نقره‌ای در دریچه‌های تهویه هوا، فضای داخلی دو رنگ و صندلی‌های چرمی دوتایی است. از دیگر ویژگی‌های برجسته این خودرو می‌توان به شارژ بی‌سیم، سانروف پانوراما، روکش چوب مصنوعی و آلومینیومی، صندلی‌های کاپیتان ردیف وسط با عملکرد عثم، و نورپردازی محیطی اشاره کرد.

زم، که Innova Hycross راه اندازی شود، بهترین راندمان سوخت در بخش را با بیش از 21 کیلومتر در لیتر خواهد داشت. در انواع هیب، قوی، گزینه ای برای کار، خودرو در حالت فول EV برای برد محدود وجود خواهد داشت. این ویژگی در حال حاضر با Urban Cruiser Hyryder در دسترس است.


منبع: https://www.rushlane.com/toyota-innova-hycross-debuts-in-india-21-1-kmpl-mileage-arai-12453622.html

تویوتا Innova Hycross جدید دارای نمای جلوی اسپرت‌تر، فضای داخلی شیک‌تر، ایمنی بیشتر و موتور 2.0 لیتری بنزینی با آپشن هیب، است.

Toyota Innova Hycross در هند معرفی شد
Toyota Innova Hycross در هند معرفی شد

این پیشرانه از چرخه اتکینسون یا می، برای بهبود کارایی استفاده می کند. 152 ، بخار قدرت و 187 نیوتن متر تولید می کند. با موتور الکتریکی، قدرت ،یبی 186 ، بخار است. بعید است که هر یک از انواع Innova Hycross دارای گیرب، دستی باشد.

تویوتا از یک Innova کاملاً جدید در هند رونمایی کرد که در آنجا Innova HyCross نامگذاری شده است. Innova Hycross در بسیاری از جنبه ها مانند طراحی، فضای داخلی، ویژگی های فنی، پلت فرم و گزینه های پیشرانه کاملاً جدید است. در کارخانه این شرکت در بیدادی، نزدیک بنگالورو تولید می شود. تحویل Innova Hycross جدید از ژانویه سال آینده آغاز خواهد شد.

ابعاد، ویژگی های Innova Hycross