Toyota Innova HyCross 2023 پیش از عرضه جهانی به بیرون درز کرد

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/2023-toyota-innova-hycross-leaks-ahead-of-global-debut-12452713.html

در مقایسه با مدل فعلی، فضای داخلی تویوتا Innova Hycross نسل جدید دستخوش تغییرات اساسی شده است. این موضوع مرتبط و ضروری است، زیرا مدل نسل جدید کاملاً با Innova Crysta موجود متفاوت خواهد بود. بیشتر لیست سخت افزار و تج،ات در مورد Innova Hycross جدید است.

تویوتا Innova HyCross 2023 نشت می کند

برخلاف کریستا که از شاسی قاب نردب، استفاده می کند، نسل جدید Innova Hycross بر روی شاسی مونوکوک ساخته شده است. این خودرو باید از سواری نرم‌تر و بازده سوخت بالاتری برخوردار باشد، زیرا سبک‌تر از کریستا است. یکی دیگر از به‌روزرس،‌های کلیدی، محرک چرخ جلو است، در مقایسه با سیستم محرک چرخ عقب که با Crysta استفاده می‌شود.

برخی از تج،ات موجود در نسل جدید Innova Hycross شبیه به Toyota Voxy MPV فروخته شده در بازارهای خارج از کشور است.

تویوتا Innova HyCross 2023 نشت می کند
تویوتا Innova HyCross 2023 نشت می کند

Innova Hycross دارای دو گزینه پیشرانه است، یک بنزینی NA و یک سیستم هیب، قوی. انتظار می رود MPV یک موتور 2.0 لیتری بنزینی جدید دریافت کند. گزینه دیزلی با Innova جدید در دسترس نخواهد بود. حتی در مورد کریستای موجود، رزرو انواع دیزلی به طور موقت متوقف شده است. موتورهای الکتریکی مورد استفاده در نسخه هیب، بخشی از گشتاور از دست رفته را نسبت به انواع دیزلی Innova جبران می کنند.

اگرچه تم رنگی داخلی Innova Hycross مشخص نیست، اما احتمالاً تم رنگی دوگانه دارد. Toyota Urban Cruiser Hyryder که اخیراً به بازار عرضه شده است دارای تم داخلی دو رنگ مشکی و قهوه ای است. چیزی مشابه می تواند برای Innova Hycross ارائه شود. سایر جزئیات کلیدی شامل لهجه‌های نقره‌ای روی داشبورد و دریچه‌های تهویه مطبوع است که ظاهر و احساس برتر را تضمین می‌کند. از نظر کاربردی، داشبورد سمت سرنشین دارای یک فرورفتگی برای ذخیره سازی است. این بالای جعبه دستکش است.

تویوتا Innova HyCross 2023 نشت می کند
تویوتا Innova HyCross 2023 نشت می کند

نسل جدید Innova Hycross به زودی اولین عرضه جه، خود را در اندونزی انجام خواهد داد، جایی که با نام Innova Zenix عرضه خواهد شد. در هند، MPV قرار است در 25 نوامبر رونمایی شود. پیش از آن، جزئیات جدیدی در مورد فضای داخلی MPV ظاهر شده است.

کریستای موجود در کنار Innova Hycross جدید در کوتاه مدت به فروش خواهد رسید. تویوتا اخیرا اعلام کرده بود که تقاضای خوبی برای انواع بنزینی کریستا ثبت کرده است. به ،وان بخشی از مشارکت جه، تویوتا و سوزوکی، نسل جدید Innova Crysta بعداً برای ماروتی سوزوکی تغییر نام داد.

به نظر می رسد که پنل کنترل آب و هوا دارای دکمه های فیزیکی نیست، که نشان دهنده امکان کنترل های تهویه مطبوع بر پایه لمسی است. این ویژگی همچنین به کاهش شلوغی در ،مت کابین خلبان کمک می کند. یکی دیگر از ویژگی های عالی، کنسول اهرم دنده نصب شده روی داشبورد است که فضای آزاد بیشتری را بین صندلی راننده و سرنشین تضمین می کند. نسل جدید Innova Hycross دارای ویژگی هایی مانند شارژ بی سیم، دوربین 360 درجه، سانروف پانوراما و صندلی های کاپیتان ردیف وسط با عملکرد عثم، خواهد بود.

مشخصات نسل جدید Innova Hycross

طراحی داشبورد چند لایه، کنسول می، برجسته و صفحه نمایش لمسی شناور بزرگ از جمله نکات برجسته نسل جدید Innova Hycross هستند. به نظر می رسد فرمان، کنسول وسط و دسته ابزار شبیه به Toyota Voxy MPV هستند. نسل جدید Voxy اوایل امسال راه اندازی شد و تمام تج،ات به روز شده را در خود جای داده است.