Toyota Innova Hycross Hybrid معرفی شد

یکی دیگر از نقاط تمرکز موتور پویای نیروی تویوتا، افزایش گشتاور در محدوده دور موتور است. همچنین ضدآینده است، با قابلیت اطمینان از انطباق با هنجارهای انتشار دقیق تر. موتور داینامیک فورس تویوتا از تعدادی اجزای پیشرفته مانند اولین پیستون جهان با دامن حفره لیزری و صندلی سوپاپ روکش لیزری برای نشیمنگاه سوپاپ ورودی استفاده می کند.

دیگر به‌روزرس،‌های Toyota Innova Hycross جدید شامل معماری ماژولار TNGA دیفرانسیل جلو است. در مقایسه، Innova Crysta موجود از معماری قاب نردب، با راه‌اندازی محرک چرخ‌های عقب استفاده می‌کند. انتظار می رود شاسی مونوکوک با کاهش ،زش ها و سواری نرم تر، تجربه داخل کابین را بهبود بخشد.

تویوتا Innova Hycross Hybrid
تویوتا Innova Hycross Hybrid

در حالی که رزرو از 25 نوامبر آغاز می شود، انتظار می رود قیمت Innova Hycross جدید در نمایشگاه خودروی آینده 2023 اعلام شود.

تویوتا Innova Hycross Hybrid
تویوتا Innova Hycross Hybrid

Toyota Innova Hycross کاملاً جدید اولین بار جه، خود را در اندونزی انجام داده است، جایی که MPV با نام Innova Zenix نامگذاری شده است. اولین نمایش هند در 25 نوامبر برگزار می شود. پیش از عرضه، تویوتا تایید کرده است که اینووا هایکروس به پیشرانه هیب، مجهز خواهد شد. احتمالاً سیستم هیب، تویوتا یا THS است که در سایر خودروهای تویوتا مانند Urban Cruiser Hyryder استفاده می شود.

Hycross به موتور 2.0 لیتری مجهز خواهد شد که بخشی از خانواده موتورهای Dynamic Force تویوتا است. از آن با مدل های مختلف تویوتا و ل،وس که در سطح جه، فروخته می شوند استفاده می شود. جزئیات مربوط به قدرت و گشتاور ،وجی و گزینه های انتقال را می توان در زمان پرتاب فاش کرد. موتور داینامیک فورس تویوتا از فناوری احتراق با سرعت بالا به همراه سیستم کنترل متغیر بهره می برد. با کاهش اتلاف انرژی، راندمان حرارتی و ،وجی را می توان بهینه کرد.

سیستم هیب، تویوتا (THS) برای هند به شدت بومی سازی شده است تا هزینه تولید را کاهش دهد. THS در حال حاضر با Urban Cruiser Hyryder و برادر Maruti گراند ویتارا قابل مشاهده است. با این حال، Hycross یک موتور 2-0 لیتری بزرگتر در مقایسه با واحد کوچکتر 1.5 لیتری در استفاده با Hyryder و Vitara خواهد داشت.

به روز رس، دیگری که برای Innova Hycross انتظار می رود یک موتور 2.0 لیتری بنزینی است. سیستم هیب، با انواع با مشخصات بالا در دسترس خواهد بود، در حالی که سایر تریم ها فرمت موتور استاندارد را دریافت خواهند کرد. احتمال زیادی وجود دارد که گزینه دیزلی ممکن است به طور کامل برای تویوتا اینووا هایکروس جدید متوقف شود.

پیشرانه هیب، Innova Hycross

THS مزایای متعددی مانند کاهش اندازه و وزن و راندمان سوخت بالاتر را ارائه می دهد. عملکرد رانندگی نیز بهبود یافته است و شتاب بسیار خطی و پاسخگو است و نیروی اضافی توسط موتور الکتریکی تامین می شود. اندازه و وزن موتورهای الکتریکی، واحد کنترل قدرت و بسته باتری برای دستیابی به مشخصات سبک وزن و راندمان سوخت بهینه کاهش یافته است. THS همچنین تضمین می کند که فضاهای داخلی به همان اندازه که ممکن است با انواع استاندارد جادارتر و کاربردی هستند.

تویوتا Innova Hycross Hybrid
تویوتا Innova Hycross Hybrid

موتور جدید Innova Hycross

قیمت پیشنهادی اولیه تویوتا اینووا هیکروس حدود 20 میلیون روپیه است. مدل های هیب، با مشخصات بالا می توانند حدود 28 میلیون روپیه قیمت داشته باشند. انتظار می رود تحویل از اواسط ژانویه سال آینده آغاز شود.


منبع: https://www.rushlane.com/toyota-innova-hycross-hybrid-debuts-exteriors-interiors-specs-12453542.html