Triumph Adventurer، Street Tracker، Hurricane ثبت شده است

Triumph روزهای شلوغی در پیش دارد، زیرا قصد دارد وارد چندین بازار جدید و عرضه محصولات جدید شود. این برند بریت،ایی در تلاش است تا مجموعه خود را متنوع کند تا شامل دوچرخه های موتور کراس، موتورسیکلت های برقی و دوچرخه های تک سیلندر با ظرفیت کمتر باشد. دوچرخه های سطح پایه جدید با همکاری باجاج در هند تولید خواهند شد. اینها در هند و همچنین در بازارهای بین المللی رویال انفیلد را در پیش خواهند گرفت.

احیای نام‌های نمادین از گذشته به Triumph این امکان را می‌دهد که کشش بهتری در بخش یکپارچهسازی با سیستمعامل که شاهد یک رنسانس در سراسر جهان بوده است، بهبود بخشد.

Triumph-Bajaj Adventure Motorcycle Render
Triumph-Bajaj Adventure Motorcycle Render

در عصر حاضر، ا،ر مردم ،وان “ماجراجو” را با یک دوچرخه ماجراجویی مرتبط می کنند. Triumph در حال حاضر چندین پیشنهاد در این فضا دارد، مانند مدل های Tiger در محدوده 660cc تا 1200cc. Scrambler 900 و 1200 نیز در سری Modern Cl،ics وجود دارد. Triumph همچنین در حال کار بر روی یک موتور 660 سی سی سه گانه مقرون به صرفه است که در مقایسه با Tiger Sport 660 فعلی دارای قابلیت های آفرود برتر است. نام Adventurer همچنین می تواند برای یکی از دوچرخه های تک سیلندر جدید که با همکاری Bajaj در حال توسعه است استفاده شود.

علامت تجاری Street Tracker ثبت شد

درخواست علامت تجاری برای “Adventurer” در ایالات متحده، بریت،ا، استرالیا و کانادا ثبت شده است. ،وان Adventurer بیش از یک بار در گذشته استفاده شده است. یکی از ارتباط ها با TR5T Adventurer است که در سال های 1972 تا 74 تولید شد. این دوچرخه از یک موتور 500 سی سی دو سیلندر استفاده می کرد. Triumph همچنین دارای Adventurer 900 triple بود که از سال 1995 تا 2001 در حال تولید بود. این یک رزمناو بر اساس T،derbird بود.

در مورد طوفان صحبت می کنیم، رایج ترین ارتباط با طوفان X-75 است. این دوچرخه از سال 1972 تا 1973 تولید می شد. X-75 Hurricane که توسط متخصص فیرینگ کریگ وتر طراحی شد، از همان پلت فرم Triumph Trident و BSA Rocket 3 استفاده کرد. X-75 Hurricane به طور ویژه برای بازار ایالات متحده طراحی شده بود. جالب اینجاست که در ابتدا قرار بود با نام تجاری BSA عرضه شود. با این حال، با تعطیل شدن کارخانه BSA در سال 1972، این دوچرخه به ،وان Triumph به بازار عرضه شد. در تولید فقط برای یک سال، کمتر از 1200 دستگاه تولید شد.

موتور سیکلت Bajaj-Triumph برای هند - جاسوسی
موتور سیکلت Bajaj-Triumph برای هند – جاسوسی

Triumph می تواند از نام Street Tracker برای یکی از دوچرخه های تک سیلندر آینده استفاده کند. همچنین این امکان وجود دارد که دوچرخه جدید بر اساس Street Triple ساخته شود. بعد از اینکه Street Scrambler و Street Twin به Scrambler 900 و S،d ​​Twin 900 تغییر نام دادند، در حال حاضر فقط Triple در محدوده Street وجود دارد.


منبع: https://www.rushlane.com/triumph-adventurer-street-tracker-hurricane-names-12467488.html

این احتمال وجود دارد که Triumph از تنظیمات سه سیلندر برای Hurricane احیا شده استفاده کند. همچنین تعدادی از ،اصر طراحی متمایز را به عاریت گرفته است. Triumph تلاش کرده بود تا ،وان Hurricane را پیش از این، حدود دو دهه قبل، احیا کند. با این حال، در آن زمان یک ماشین کاملاً متفاوت بود.

اپلیکیشن‌های علامت تجاری اخیر نشان می‌دهند که Triumph همچنین در تلاش برای احیای نام‌های نمادین مانند Hurricane، Adventurer و Street Tracker است. درخواست های علامت تجاری در چندین مکان مانند ایالات متحده، بریت،ا، استرالیا و کانادا ثبت شده است. رویکرد مشابهی توسط BSA نیز استفاده می‌شود، که اخیراً درخواست‌های علامت تجاری را برای ،اوین T،derbolt، Lightning و Bantam ثبت کرده است.

Triumph Hurricane می تواند یک ماشین سه سیلندر باشد

در ایالات متحده، Triumph یک درخواست علامت تجاری برای ،وان “Hurricane” ثبت کرده است. در مقایسه، اسناد تجاری علامت تجاری در بریت،ا به “طوفان پیروزی” اشاره می کند. همانطور که درخواست علامت تجاری در ایالات متحده ثبت شده است، نشان می دهد که Hurricane احتمالا به مرحله تولید می رسد. به این دلیل که قو،ن جدید در ایالات متحده فقط برای نام هایی که در آینده نزدیک مورد استفاده قرار خواهند گرفت، از علائم تجاری محافظت می کند. این راهی برای جلوگیری از ثبت نام هایی است که آنها قصد استفاده از آنها را ندارند. این به جلوگیری از به اصطلاح علائم تجاری “دودوود” کمک می کند.

دوران دوچرخه‌هایی مانند سوزوکی هایابوسا و کاوازاکی ZX-12R بود، زم، که تمرکز بر ، بخار و سرعت بالا بود. Triumph در حال توسعه یک رقیب به شکل یک دوچرخه چهار سیلندر 1298 سی سی با کد A13HC بود. HC احتمالا کوتاه شده برای Hurricane بود. با این حال، این پروژه در نهایت متوقف شد.

Triumph Adventurer – یک بازیکن در وزن متوسط