TVS Apache 200 Racing Edition

TVS Apache 200 Racing Edition مبتنی بر Apache RTR 200 4V با مشخصات بالا است. کاربران از تج،ات جدیدی مانند محافظ دستی، صفحه نمایش، محافظ رادیاتور، محافظ تصادف و کاور ترمز دیسک جلو بهره مند خواهند شد.

در حالی که TVS نسخه مسابقه ای نسخه ویژه Apache RTR 200 4V را در کلمبیا عرضه کرده است، بعید است که آن را در اینجا بسازد. در مقایسه، نسخه ویژه Raider Racing می تواند در هند عرضه شود. با این حال، ج، زم، دقیقی برای راه اندازی در دسترس نیست.


منبع: https://www.rushlane.com/tvs-apache-200-racing-edition-new-colour-improved-safety-12470925.html

TVS Apache 200 Racing Edition
TVS Apache 200 Racing Edition

TVS مجموعه ای متنوع در کلمبیا دارد که شامل دوچرخه های رفت و آمد، محدوده آپاچی و اسکوترهایی مانند Ntorq می شود.

سایر ویژگی ها مانند نسخه استاندارد است. TVS Apache RTR 200 4V دارای چراغ جلوی پنجه ای LED، لامپ های موقعیت LED با طراحی منحصر به فرد نیش، سرعت سنج دیجیتال الهام گرفته از مسابقه، تایمر 0-60، ضبط کننده حدا،ر سرعت، گرافیک الهام گرفته از مسابقه، اگزوز بالابرنده و ،تیک های رادیال Eurogrip Protorq SR است.

عملکرد TVS Apache 200 Racing Edition

یکی از نکات برجسته، طرح جدید رنگ قرمز خا،تری کالیفرنیا است. این تنها گزینه رنگی موجود با نوع TVS Apache RTR 200 4V Racing است. تم رنگی ،یبی از ،اصر خا،تری و مشکی به همراه هایلایت های قرمز است. خا،تری در ،مت جلو متمرکز شده است، همانطور که روی پوشش چراغ جلو، گلگیر جلو، م،ن سوخت و محافظ موتور دیده می شود.

TVS مطابق با سلایق و ترجیحات محلی، نسخه‌های ویژه مسابقه دوچرخه‌های خود را در کلمبیا معرفی کرده است. چند روز پیش، TVS نوع Racing دوچرخه مسافرتی پریمیوم Raider را معرفی کرده بود. اکنون این آپاچی RTR 200 4V است که نسخه Racing را دریافت کرده است.

نسخه‌های مسابقه‌ای ویژه TVS دارای ظاهری اسپرت‌تر، رنگ‌های جدید و برخی تج،ات اضافی هستند. هدف کلی دستیابی به مشخصات ناهموارتری برای این دوچرخه ها است. نسخه‌های مسابقه‌ای ویژه TVS می‌توانند اولویت بیشتری در بین نسل جوان داشته باشند.

TVS Apache 200 Racing Edition – چه چیزی جدید است؟

موتور همان است که با نسخه استاندارد Apache RTR 200 4V استفاده می شود. این یک واحد 197.75 سی سی، مطابق با یورو 3، تک سیلندر و خنک کننده روغن است که حدا،ر قدرت 20.5 ، بخار و حدا،ر گشتاور 18.1 نیوتن متر را تولید می کند. به گیرب، 5 سرعته متصل می شود. سایر مشخصات سخت افزاری مشابه نسخه استاندارد است.

TVS Apache RTR 200 4V دارای یک قاب سفت همگام با ت،یم پایه دوتایی است که روی دوشاخه های جلو تلسکوپی و سیستم تعلیق عقب تک شوک تعلیق شده است. این دوچرخه دارای چرخ های 17 اینچی در دو طرف است. وظایف ترمز توسط ترمزهای دیسکی 270 میلی متری و 240 میلی متری گلبرگ در جلو و عقب انجام می شود.

بقیه دوچرخه از جمله موتور و قوطی اگزوز دارای ظاهری سیاه شده است. هایلایت های قرمز در سراسر بدنه چراغ جلو، م،ن سوخت و ،مت صندلی استفاده شده است. چرخ‌ها نیز در کناره‌ها رنگ قرمز دارند. استایل کلی متواضعانه به نظر می رسد و بیش از حد پر زرق و برق نیست. مطمئناً می‌توان از تم‌های رنگی هیجان‌انگیزتری برای تی وی اس آپاچی RTR 200 4V Special Edition Racing استفاده کرد. چنین احتمالاتی ممکن است در آینده مورد بررسی قرار گیرد.

TVS Apache 200 Racing Edition
TVS Apache 200 Racing Edition