TVS Motor در ساخت اسکوتر برقی ION Mobility سرمایه گذاری می کند

TVS به ،وان یک سرمایه گذار استراتژیک در Ion Mobility وارد بازار می شود. و حمایت و کمک به رشد و توسعه آینده آن خواهد بود. انتظار می رود توافق بین هر دو شرکت منافع قابل توجهی برای هر دو طرف به همراه داشته باشد.

ION Mobility برای ارائه یک جایگزین اقدام کرد و با ION Mobius گام‌هایی برداشت. ION Mobility با هدف هدایت انتقال از بنزین به برق در منطقه، مشتاق توسعه تیم و افزایش عملیات است. سرمایه گذاری استراتژیک TVS Motor به تمرکز بر آمادگی تولید این پرچمدار کمک می کند. یون موبیوس M1-Sو طراحی و توسعه مدل های دیگر را تشویق کنید. این سرمایه گذاری تخصص TVS Motor در تولید انبوه و فناوری نوآورانه EV Ion Mobility را گرد هم می آورد.

اسکوتر برقی ION Mobility M1-S
اسکوتر برقی ION Mobility M1-S

رشد دو چرخ برقی ممتاز در منطقه

TVS Motor از تجربه و تخصص خود در صنعت خودرو برای حمایت از رشد Ion Mobility در فضای الکترونیکی استفاده می کند. این سرمایه گذاری نشان دهنده انگیزه TVS Motor برای ترویج راه حل های تحرک پایدار و اعتقاد آن به پتانسیل آینده EVS است. فروش اسکوتر برقی TVS iQube در هند در ماه های اخیر رشد قابل توجهی داشته است.

قرارداد سرمایه گذاری بین شرکت TVS Motor و ION Mobility

TVS Motor (سنگاپور) Pte. Ltd.، یک شرکت تابعه کاملاً تحت مالکیت TVS Motor Company Limited، یک قرارداد سرمایه گذاری با Ion Mobility منعقد کرده است. این شرکت مش، 3,144,198 سهام سری AA از Ion Mobility با سرمایه گذاری کل 9,500,000 دلار آمریکا خواهد شد.

اسکوتر برقی ION Mobility M1-S
اسکوتر برقی ION Mobility M1-S

آسیای ج، شرقی بیش از 200 میلیون موتورسیکلت بنزینی را در خود جای داده است و بیش از 80 درصد از خانوارهای اندونزی، ما،ی، تایلند و ویتنام صاحب یک موتورسیکلت هستند. این امر بر کیفیت هوای شهری و محیط زیست تأثیر منفی می گذارد. در ظاهر، دوچرخه های برقی گزینه جذاب تری به نظر می رسند.

انتظار می رود این سرمایه گذاری ظرف 30 روز از تاریخ توافق تکمیل شود. سرمایه پرداخت شده TVS Motor (سنگاپور) Pte. Ltd. 400,000 دلار سنگاپور شامل 5,150,000 سهام عادی و 6,779,468.77 دلار آمریکا شامل 2,877,328 سهام ترجیحی است. گردش مالی تلفیقی ION Mobility برای سال‌های مالی 2019-2020، 2020-2021 و 2021-2022 به ترتیب NIL، 3017 USD و NIL است. در سال 2019 ثبت شد.

ION Mobility به ،وان یک شرکت خودروهای برقی تمام پشته – اسکوتر Ion Mobius M1-S

شرکت TVS Motor در ION Mobility سرمایه گذاری می کند: افزایش تلاش های برق رس، و رهبری شارژ e2W در ج، شرق آسیا

اسکوتر برقی ION Mobility M1-S
اسکوتر برقی ION Mobility M1-S

Sudarshan Venu، مدیر عامل شرکت TVS Motor گفت: “TVS Motor متعهد به توسعه محصولات هیجان انگیز برای مصرف کنندگان در سراسر بازارهای جه، است. ما از شراکت با ION Mobility، یک شرکت خودروهای برقی تمام عیار با تیمی قوی از مهندسان و پایگاه فنی در سنگاپور، برای پیشبرد رشد خودروهای دو چرخ برقی ممتاز در منطقه، هیجان زده هستیم. ما یک چشم انداز مش، داریم و مشتاق حمایت از آنها به ،وان یک سرمایه گذار استراتژیک هستیم.

موسس و مدیر عامل شرکت ION Mobility، آقای جیمز چان، گفت: “من از رای اعتمادی که من و تیمم از طریق دور مالی و مشارکت از TVS Motor دریافت کردیم، خوشحالم. ما مشتاقیم که از دهه‌ها تخصص جه، TVS Motor در زمینه خودروهای دو چرخ استفاده کنیم تا آمادگی تولید “Mobius” M1-S و همچنین طراحی و توسعه مدل‌های دیگر را تسریع کنیم. ما مشتاقانه منتظریم تا با هم این شارژ را به سمت یک آینده دو چرخ برقی و پایدار هدایت کنیم.»


منبع: https://www.rushlane.com/tvs-motor-invests-in-electric-s،-maker-ion-mobility-12459727.html

شرکت تی وی اس موتور در ION Mobility سرمایه گذاری کرده است تا از تعهد خود به برق رس، در صنعت خودرو حمایت کند. این سرمایه گذاری به ION کمک می کند تا در e2W های برتر موفق شود. Ion در سنگاپور، اندونزی و چین فعالیت می کند. TVS متعهد است حضور جه، خود را از طریق ایجاد یک سبد محصولات آرم، با مشارکت با برندهای پایدار و مقیاس پذیر گسترش دهد.