TVS Raider 125 To Get 5 Inch TFT Screen, Navigation

Raider 125 قبلاً یک صفحه نمایش LCD مع، با ویژگی هایی مانند نشانگر پایه جانبی، DTE، نشانگر موقعیت دنده، ضبط کننده میانگین سرعت، متر سفر دوگانه، ضبط کننده حدا،ر سرعت و نشانگر حالت های سواری (Eco و Power) دارد. Raider 125 به‌روزرس، شده احتمالاً از اتصال بلوتوث Smart Xonnect TVS بهره می‌برد که ناوبری و کمک صوتی را ممکن می‌سازد، همانطور که خود TVS اعلام کرده است.

در حال حاضر، قیمت TVS Raider از روپیه شروع می شود. 90K برای نوع ترمز درام و روپیه. 95K برای نوع ترمز دیسکی. راه دیگری برای بررسی این موضوع این است که یک صفحه نمایش 5 اینچی تک واحدی TFT رنگی در کمتر از Rs بی سابقه است. 1 لک 125 سی سی رفت و آمد. ما محصولات بسیار گران‌تری را دیده‌ایم که کنسول‌های ابزار قدیمی را دریافت می‌کنند.

مشخصات و قیمت

Raider 125 به روز شده همان موتور 125 سی سی با سر 3 ولت، استارت بی صدا و خنک کننده روغن را حفظ خواهد کرد.

TVS Raider جدید
TVS Raider جدید

قیمت ممکن است از Rs عبور کند. 1 لک مارک و حتی به Rs. 1.05 میلیون با به‌روزرس، Raider 125. با ویژگی‌هایی مانند ناوبری گام به گام، کنترل‌های موسیقی، هشدار تماس‌ها و اعلان‌ها، Raider 125 به‌روزرس،‌شده به ،وان محصولی جذاب‌تر از P،ion XTEC توسط Hero MotoCorp است. راه اندازی در 19 اکتبر در یک رویداد مجازی به نام Motoverse انجام می شود.


منبع: https://www.rushlane.com/tvs-raider-125-to-get-5-inch-tft-screen-navigation-new-features-12451679.html

TVS دارای صفحه نمایش 5 اینچی رنگی است که به مدل پایه اسکوتر برقی iQube مجهز شده است. نسخه می، S از iQube دارای صفحه نمایش 7 اینچی TFT رنگی با پد D برای تعامل با آن است. Raider احتمالا صفحه نمایش 5 اینچی TFT رنگی را از اسکوتر برقی iQube با مشخصات پایه دریافت می کند. برای کنترل و کار با این صفحه، TVS ممکن است D-pad را از اسکوتر برقی iQube ارائه کند.

به روز رس، آینده Raider 125
به روز رس، آینده Raider 125

اکنون، شرکت مستقر در Hosur قرار است از آستین‌های خود جلوه کند و نمایشگر بزرگی را برای Raider 125 به‌روزرس، کرده است. TVS وعده داده بود که Raider 125 به‌روزرس، شده با صفحه نمایش رنگی 5 اینچی TFT را ارائه کند. TVS که برای Raider 125 “The Wicked Update” نام دارد، چند گزینه برای اجرای این شاهکار دارد. بیا یک نگاهی بیندازیم.

Raider 125 به روز شد تا دارای صفحه نمایش رنگی TFT 5 اینچی باشد

وقتی TVS Raider 125 را با Keeway SR125 و Bajaj Pulsar NS125 مقایسه کردیم، اولی به ،وان متعادل‌ترین محصول شناخته شد. با ویژگی‌های بخش اول مانند دسته ابزار تمام دیجیتال، چراغ‌های جلو و عقب LED، و DRL‌های منحصربه‌فرد برای نام بردن از چند مورد. رقبا در این بخش ساده کمتر بخشنده هستند و Hero MotoCorp با P،ion XTEC با ویژگی‌های اتصال نیز عرضه شد.

Raider 125 به روز شده موتور تک سیلندر 125 سی سی مدل فعلی را حفظ خواهد کرد. این موتور دارای ویژگی های بخش اول مانند سر 3 ولت، استارت بی صدا و خنک کننده روغن است، حتی اگر به راحتی قابل مشاهده نباشد. این موتور قادر به تولید 11.22 ، بخار در 7500 RPM و حدا،ر گشتاور 11.2 نیوتن متر در 6000 RPM است. به گیرب، 5 سرعته متصل می شود.

Raider 125 یک پیشنهاد منحصر به فرد در مورد مسافران 125cc است. در دریای مسافر، که ظاهر خسته کننده دارند، TVS Raider 125 خود را عرضه کرده است و با ارائه ظاهری مدرن، جایگاه خوبی برای خود ایجاد کرده است. اندازه من،ی دارد، تن، من،ی دارد و به‌،وان یک بسته‌بندی به خوبی گرد آمده است.