Twin-turbo inline-six همه به جز برای Ram 1500 تایید شده اند

بیشتر: همه چیز Ram 1500
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/twin-turbo-inline-six-all-but-confirmed-for-ram-1500

رم 1500 به‌روزرس، شده قبلاً در حال آزمایش بوده است، با تغییراتی در جلوپنجره، سپر جلو و چراغ‌های عقب و جزییات دیگر.

جدیدترین فورد F-150 طیفی از موتورهای EcoBoost و هیب، V6 را به ،وان جایگزین های گران تر برای V8 پایه تر ارائه می دهد، و یک توربوشارژ چهار سیلندر “با ،وجی بالا” در بسیاری از سری شورولت سیلورادو استاندارد است.

این سند شامل یک VIN برای خودروی آینده است و به گزینه 3.0 لیتری I6 Hurricane HO Twin Turbo اشاره می کند.

داخل، Mopar Insiders گزارش می‌دهد که تیم طراحی Ram بر روی بافت‌ها، رنگ‌ها و متریال‌های ممتاز متمرکز شده‌اند، با یک مدل مجلل تنگستن که مجموعه‌ای از ویژگی‌های لو، را ارائه می‌کند.

با توجه به اینکه Hurricane در لیست “گزینه ها” در سند فاش شده قرار دارد، احتمالاً Hurricane تنها موتور ارائه شده در به روز رس، آینده Ram 1500 نیست. با این حال، درازمدت‌تر، می‌تواند V8 فعلی را از کار بیاندازد – با توجه به نقش شایعه شده آن در جای دیگری در خط تولید Stellantis.

  • Twin-turbo inline-six همه به جز برای Ram 1500 تایید شده اند
    رم 1500 فعلی
  • Twin-turbo inline-six همه به جز برای Ram 1500 تایید شده اند

آ،ین رئیس Ram به رسانه ها گفته است که V8 نقشی در محدوده این برند دارد… به شرط اینکه مشتریان به اندازه کافی آن را بخواهند.

  • Twin-turbo inline-six همه به جز برای Ram 1500 تایید شده اند
  • Twin-turbo inline-six همه به جز برای Ram 1500 تایید شده اند

V8 که زم، جزء اصلی بود، به تدریج جایگاه خود را در بازار پیکاپ در ایالات متحده از دست می دهد.

طبق گزارش ها، همه موتورها از گیرب، هشت سرعته اتوماتیک ساخته شده از ZF استفاده خواهند کرد.

در حال حاضر، Ram 1500 با موتورهای 5.7 لیتری تنفس طبیعی (هیب،) یا 6.2 لیتری V8 سوپرشارژ در استرالیا در دسترس است. در ایالات متحده، همچنین با یک موتور V6 تنفس طبیعی که توسط یک سیستم هیب، ملایم e-torque پشتیب، می شود، ارائه می شود.

ویدیویی از Pickup Truck Plus SUV Talk در YouTube، انتخاب شده توسط CarBuzz، به یک لیست تج،ات لو رفته برای فیس لیفت 1500 اشاره می کند که انتظار می رود سال آینده عرضه شود.

گزارش‌های جدید از ایالات متحده به شایعات حاکی از پیوستن توربوشارژ دوقلو Hurricane V6 به خط تولید Ram 1500، اعتبار بیشتری داده است، اگرچه به نظر می‌رسد که HEMI V8 موجود نیز ادامه خواهد داشت.

HEMI V8 در رام 1500 نزدیک است که منفجر شود

،وجی استاندارد Hurricane بیش از 298 کیلووات قدرت و 610 نیوتن متر گشتاور تولید می کند، در حالی که ،وجی بالا (یا HO) بیش از 373 کیلووات قدرت و 644 نیوتن متر گشتاور تولید می کند.