VicRoads: تست مجوز رایگان به طور رسمی آغاز می شود

،ت می گوید برای نظارت بر مشارکت و حمایت از گسترش آن، 80 شغل ایجاد کرده است. همچنین می‌گوید «به تعهد خود برای حفاظت از مشاغل کارمندان فعلی VicRoads عمل کرده است».

به برخی از کارمندان برای تعهد به مشارکت عمومی-خصوصی جدید، پاداش 2000 دلاری برای ثبت نام پیشنهاد شد و پس از آن سه ماه بعد، پاداشی 10000 دلاری دریافت ،د.

زم، که بخش‌های ثبت و مجوز ،تی و پلاک‌های سفارشی بخشی از شراکت انتفاعی با کنسرسیوم جدید شدند، به برخی از کارگران جوایزی تا 22000 دلار پیشنهاد شد.

  • VicRoads: تست مجوز رایگان به طور رسمی آغاز می شود

ارزش این معامله برای ویکتوریا 7.9 میلیارد دلار است. این پول نه به جاده ها و نه به زیرساخت های خودروهای برقی سرازیر نخواهد شد. در عوض، در “صندوق آینده ویکتوریا جدید برای کمک به مدیریت بدهی های همه گیر ما” سرمایه گذاری می شود.

رانندگ، که دارای سابقه تمیز در سه سال قبل از تمدید گواهینامه هستند نیز از اول اکتبر 25 درصد تخفیف خواهند داشت.

یک راننده با گواهینامه تمیز به مدت سه سال 73 دلار در یک گواهینامه رانندگی 10 ساله جدید صرفه جویی می کند. این طرح پس از لغو در سال 2013 مجدداً اجرا می شود.

همانطور که توسط CarExpert، هنگام اعلام شراکت، ،ت از پاداش های سخاوتمندانه برای جلوگیری از ،وج کارکنان از VicRoads استفاده کرد.

کارمندان گفته اند CarExpert آنها نگران هستند که حرکت به سمت مالکیت و مدیریت جزئی خصوصی شرایط کاری آنها را کاهش دهد.

ویکتوریایی هایی که برای دریافت مجوزهای یادگیرنده و آزمایشی خود آماده می شوند، دیگر مجبور نیستند برای آزمون هزینه ای بپردازند.

تیم پا،، گنجینه ویکتوریا، قبلاً اعلام کرده بود که یک شریک خصوصی برای ،ت، سهمی از درآمد ثبت‌نام و مجوز ویکتوریا را به دست خواهد آورد که در سال 2020، زم، که برنامه‌های خصوصی‌سازی را در مارس 2021 اعلام کرد، مجموعاً به 1.8 میلیارد دلار رسید.

به کارمندان VicRoads گفته شد: «ا،اج‌ها به ،وان بخشی از این فرآیند انتقال روی میز نیستند.

همه چیز تغییر می کند حدس می زنم.

10000 دلار دیگر نیز به ،، که به مدت دو سال در آنجا هستند، ارائه می شود، طبق یک ارائه داخلی که توسط آن مشاهده شده است. CarExpert.

طیف وسیعی از بخش‌هایی که توسط اتحادیه‌های مختلف نمایندگی می‌شوند در این تغییر نقش دارند.

بیشتر: خصوصی سازی VicRoads: تست های مجوز ارزان تر، 7.9 میلیارد دلار برای ،ت ایالتی
بیشتر: پاداش های 22000 دلاری برای نگه داشتن کارمندان در سوئیچ خصوصی VicRoads ارائه می شود
بیشتر: ثبت و صدور مجوز تا حدی در ویکتوریا خصوصی شده است
بیشتر: تست درک خطر VicRoads به صورت آنلاین حرکت می کند
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/vicroads-free-licence-testing-officially-kicks-off

CarExpert می‌داند که به حدود 900 نفر در این سرمایه‌گذاری مش، شغل پیشنهاد می‌شود، اما مشخص نیست که چه تعداد واجد شرایط دریافت پاداش هستند.

این طرح بخشی از خصوصی‌سازی VicRoads است و رسماً در 15 آگوست به اجرا درآمد. رانندگان دانش‌آموز در ویکتوریا اکنون تا 51.40 دلار در هزینه‌های گواهینامه و آزمایش آنلاین، و همچنین 133.30 دلار در هزینه‌های آزمایش درک خطر آنلاین صرفه‌جویی خواهند کرد.

،ت ایالتی مالکیت VicRoads را حفظ می کند، که “کنترل بر مقررات و خط مشی، داده ها و مفاد حریم خصوصی و قیمت گذاری هزینه های ضروری را تضمین می کند، با اطلاعاتی که در استرالیا ایمن و ذخیره می شوند.”

Aware Super، Australian Retirement Trust، و Macquarie Asset Management در آنچه که فرآیند مدرنیزاسیون VicRoads نامیده می شود، با هم متحد شده اند و متعهد به مشارکت 40 ساله با ،ت ایالتی هستند.

  • VicRoads: تست مجوز رایگان به طور رسمی آغاز می شود

به کارکنان تمام وقت کنونی یک قرارداد سه ساله تضمین شده است، و به آنها تضمین داده شده است که اگر نقش آنها توسط سرمایه گذاری مش، (JV) از بین برود، در و، حمل و نقل ویکتوریا استخدام خواهند شد.

این تغییرات بخشی از یک معامله گسترده‌تر است که در آن ،ت ویکتوریا با سه شرکت برای بازنگری سیستم‌های مجوز، ثبت و پلاک‌های سفارشی ایالت همکاری می‌کند.

درست مانند دریافت L و P – از امروز آنها رایگان هستند. pic.twitter.com/pjIfQ83eQn

— دن اندروز (@DanielAndrewsMP) 15 آگوست 2022

،م می خورم که آن عینک در آن زمان مد روز بود.

زم، که فشار خصوصی‌سازی اعلام شد، آقای پا، گفت که این اقدام به VicRoads اجازه می‌دهد تا سیستم‌ها و فرآیندهای رایانه‌ای خود را با هدف ارائه خدمات بهتر به مشتریان مدرن‌سازی کند.