VW Virtus در آفریقای جنوبی با نام Polo Sedan عرضه شد

فول، واگن چندین ویژگی ایمنی را به‌،وان نصب استاندارد در طیف مدل‌های مختلف ساخته است. اینها شامل قفل دیفرانسیل الکترونیکی، ESC، ABS، تنظیم کننده ضد چرخش، تثبیت کننده تری،، ایموبلایزر خودرو، کیسه هوای جلو، کمربندهای ایمنی 3 نقطه ای در اطراف، م،تور فشار باد ،تیک ها و غیره هستند. امتیاز 5 ستاره تصادف که اخیراً به VW Virtus در GNCAP و NCAP لاتین اعطا شده است نیز قابل تحسین است.


منبع: https://www.rushlane.com/vw-virtus-launched-in-s-africa-as-polo-sedan-12468267.html

این موتور از یک موتور 4 سیلندر 1.6 لیتری MPi با قدرت 110 ، بخار در 5800 دور در دقیقه و گشتاور 152 نیوتن متر بین 3840 تا 4100 دور در دقیقه، همراه با یک گیرب، 5 سرعته دستی استفاده می کند. فول، واگن و اشکودا همان موتور 1598 سی سی را در هند نیز عرضه ،د، اما مدت هاست که تولید آن متوقف شده است. برای تغذیه ونتو، رپید و غیره استفاده می شد.

فول، واگن ویرتوس در آفریقای ج،ی با نام پولو سدان عرضه شد
فول، واگن ویرتوس در آفریقای ج،ی با نام پولو سدان عرضه شد

تریم پایه سدان دارای چراغ‌های جلو LED، چراغ‌های عقب LED، ORVM قابل تنظیم الکتریکی، سنسورهای پارک، کنترل‌های نصب شده روی فرمان، سیستم صوتی 8 بلندگو، صفحه نمایش لمسی 7 اینچی با اتصال اندروید و اپل، شیشه جلو شیشه‌ای عایق‌شده، AC دستی، چراغ‌های جلو و برف پاک کن خودکار و ویژگی های دیگر.

فول، واگن ویرتوس در آفریقای ج،ی با نام پولو سدان عرضه شد
فول، واگن ویرتوس در آفریقای ج،ی با نام پولو سدان عرضه شد

تریم لایف با مشخصات بالا دارای سیستم اطلاعات سرگرمی بزرگتر 10 اینچی، رینگ‌های آلیاژی 16 اینچی، شارژر تلفن بی‌سیم، اتصال برنامه‌های بی‌سیم، کروز کنترل، ورود بدون کلید، استارت دکمه‌ای، ORVM‌های تاشو، کنترل آب و هوای خودکار، جعبه دستکش خنک‌شده، دوربین عقب، محیط روشنایی، فرمان و دسته دنده با روکش چرمی، شیفترهای پدال با خودکار، دسته جلو و عقب و غیره. موتور همان است، اما یک گیرب، اتوماتیک تیپ ترونیک 6 سرعته دارد.

فول، واگن پولو سدان برای آفریقای ج،ی
فول، واگن پولو سدان برای آفریقای ج،ی

موتور 1.6 لیتری MPI در فول، واگن پولو سدان برای آفریقای ج،ی، 110 ، بخار قدرت و 152 نیوتن متر گشتاور تولید می کند که به 5-MT یا 6-AT متصل می شود.

پس از عرضه در هند، فول، واگن ویرتوس اکنون در آفریقای ج،ی به ،وان سدان پولو عرضه شده است. این خودرو در دو سطح تریم و تنها گزینه موتور – موتور بنزینی 1.6 MPI ارائه می شود. موتورهای 1.0 و 1.5 TSI را در هند عرضه نمی کند.

فول، واگن پولو سدان می تواند حدا،ر سرعت 190 کیلومتر در ساعت را با دستی و اتوماتیک لمس کند. نسخه های دستی می توانند در 11.2 ث،ه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسند، در حالی که اتوماتیک یک ث،ه بیشتر طول می کشد. نسخه های دستی پولو سدان 6.2 لیتر در هر 100 کیلومتر ،یبی (16.12 کیلومتر در لیتر) و انواع اتوماتیک 6.5 لیتر در هر 100 کیلومتر ،یبی (15.38 کیلومتر در لیتر) مصرف می کنند.

فول، واگن ویرتوس در آفریقای ج،ی با نام پولو سدان عرضه شد
فول، واگن ویرتوس در آفریقای ج،ی با نام پولو سدان عرضه شد

فول، واگن – ایمنی یک اولویت است

دو سطح تریم به نام‌های سدان (پلو سدان سدان؟) و لایف ارائه می‌شود. پولو سدان بین 332400 تا 381700 راند آفریقای ج،ی قیمت دارد. تبدیل ارز امروز قیمتی را بین روپیه نشان می دهد. 14.8 و 17 لک.

فول، واگن پولو سدان برای بازار آفریقای ج،ی

برای شروع، VW از ارائه تریم GT برای آفریقای ج،ی خودداری کرده است. ،اصر طراحی، فناوری، سخت افزار و اجزای سازنده منحصر به فرد GT Line در هند نتوانسته است به Polo Sedan مخصوص آفریقای ج،ی برسد. ابعاد مشابه هستند، از جمله فاصله 179 میلی متری از زمین.