Yamaha India Trackday در BIC

در حالی که رفت‌وآمدهای روزمره و کروز در بزرگراه‌ها می‌توانند سرگرم‌کننده باشند، تجربه یک پیست مسابقه در یک لیگ متفاوت است. این دقیقاً همان چیزی است که یاماها قصد دارد قفل را برای مشتریان خود باز کند. این بار تجربه بسیار هیجان انگیزتر خواهد بود، زیرا رویداد Track Day در پیست بین المللی بودا برگزار می شود. این بهترین پیست هند است و دارای امتیاز میزب، مسابقات جایزه بزرگ هند در فرمول یک است. سال آینده، میزبان اولین مسابقه MotoGP در هند خواهد بود.

پیست مسابقه BIC با اندازه گیری 5.125 کیلومتر، حدا،ر سرعت 324.2 کیلومتر در ساعت را تجربه کرده است. سریع ترین دور ثبت شده برای یک ماشین فرمول یک 1 دقیقه و 24.178 ث،ه بود که توسط سباستین فتل در جلسه مقدماتی افتتاحیه در سال 2011 به دست آمد. BIC از رانندگ، مانند لوئیس همیلتون که بیان کرده بود این تجربه شبیه به پیست ک،یک است قدرد، شده است. د اسپا فرانکورشان

Yamaha India Track Day در BIC
Yamaha India Track Day در BIC

ثبت نام ها باز شد

پیست سواری به صورت دسته ای و با محدودیت زم، 30 دقیقه انجام می شود. این شامل سوارکاری و جلسه توجیهی است. به غیر از پیست سواری، فعالیت های هیجان انگیز دیگری نیز در این رویداد برگزار می شود. علاقه مندان می توانند در مسابقه درگ، ژیمخانه سواری و تعادل سرعت آهسته شرکت کنند.

به ،وان بخشی از کمپین Call of the Blue، یاماها هند چندین رویداد را برای مشتریان و علاقه مندان خود ترتیب داده است. هدف اصلی تقویت پیوند با مشتریان و آگاه ، آنها از میراث مسابقه ای یاماها است.

رویداد Call of the Blue Track Day در BIC برای طرفداران و مشتریان یاماها رایگان است. ثبت نام برای علاقه مند، که می خواهند احساسی از مسابقه پیست داشته باشند ا،امی است. ثبت نام پیست در حال حاضر باز است و هزینه آن 2000 روپیه است. تعداد محدودی اسلات در دسترس خواهد بود و رزرو بر اساس اولین مراجعه، اولین خدمت ثبت می شود.

روزهای پیست یاماها با تعداد قابل توجهی از علاقه مندان به صف شده اند. پاسخ مشابهی را می توان در رویداد Track Day در BIC انتظار داشت. چنین رویدادهایی برای علاقه مندان یک رویا است. همچنین می‌تواند به ،وان الهام‌بخش عمل کند و دیدی واقع‌بینانه برای جوان، که هدفشان یک حرفه مسابقه‌ای است، ارائه دهد.


منبع: https://www.rushlane.com/yamaha-india-trackday-at-bic-r3-r15-mt15-fz-aerox-12450598.html

پس از پوشش شهرهایی مانند چنای، بنگالورو، حیدرآباد و کلکته، کمپین Call of the Blue به سمت پیست بین المللی بودا (BIC) در نویدا بزرگ حرکت می کند. رویداد Yamaha Track Day در BIC در 9 اکتبر برگزار خواهد شد. در اوایل سال جاری، یاماها رویدادهای Track Day را در چنای و کویمباتور ترتیب داده بود. رویداد آینده در BIC نیز در همین راستا خواهد بود.

فرصت من،

رویداد روز پیست یاماها در پیست بین المللی بودا در نویدا بزرگ به ،وان بخشی از کمپین برند Call of the Blue این شرکت برگزار می شود.

Yamaha India Track Day در BIC
ع، فایل

مشتریان یاماها با YZF-R3، YZF-R15، MT-15، FZ Range و AEROX 155 واجد شرایط ثبت نام در پیست خواهند بود. علاقه مندان باید تمام جزئیات مانند اطلاعات وسیله نقلیه، شماره گواهینامه رانندگی، شماره موبایل و غیره را ارسال کنند. به شرکت کنندگان وسایل سواری مربوطه برای استفاده در مسیر پیست ارائه می شود. همه شرکت کنندگان کیت خوش آمد گویی شامل ماسک صورت، بند بند و تی شرت دریافت خواهند کرد.